Új Világ

DeletedUser10852

Vendég
Sziasztok!

Azon gondolkodom hogy szerintetek mikor fog egy új világ végre elindulni?

Bárkinek valami infoja van, kérlek osszátok meg!

Köszi,

~3dakar1
 

DeletedUser10430

Vendég
Szia,
Felesleges ezen gondolkodni, 2 világ van nyitva, ha az egyik bezár, talán indul új. Előtte aligha 3-4 hónap minimum.
De a Szupport időben bejelenti.
Aligha tudja meg bárki is előbb, mint ők... Na jó, a német játékvezetőség, de... szóval aligha kapunk hónapokkal előtte adatot.
 

DeletedUser8943

Vendég
Moira 2015-10-02 22:24:51
Kedves Játékos!

Erről én nem tudok semmit még. Ha tudnék, akkor már kint lenne a főoldal hírei rovatban, a facebook oldalon és a fórumon saját rész lenne neki. Annyit tudok valószínűsíteni, hogy régi foglalású és 1-es sebességű lesz az új szerver, ha majd lesz.

Ehhez csak gratulálni tudok!!! Két régi foglalású szerver egymás után. Az Omega szerverre kevesebb, mint 8000 játékos regisztrált, ennek jelenleg 29%-a játszik... Ennél gyengébb mutatóval csak a Szigma rendelkezik, de azon már ketyeg a visszaszámlálás. Hozzáteszem az Omega gyors és morál nélküli. Remélem az új még morálos is lesz.

Hurrá, figyeljünk a játékosok igényeire!!!
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif

http://grepolis.maxtrix.net/world/hu/stats
 

DeletedUser9909

Vendég
Ehhez csak gratulálni tudok!!! Két régi foglalású szerver egymás után. Az Omega szerverre kevesebb, mint 8000 játékos regisztrált, ennek jelenleg 29%-a játszik... Ennél gyengébb mutatóval csak a Szigma rendelkezik, de azon már ketyeg a visszaszámlálás. Hozzáteszem az Omega gyors és morál nélküli. Remélem az új még morálos is lesz.

Hurrá, figyeljünk a játékosok igényeire!!!
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif

http://grepolis.maxtrix.net/world/hu/stats

Januárban mikor megtudtuk a chi világ paramétereit több játékos is kérelmezte ,hogy töröljék el a morált, a support azzal védekezett ,hogy sok "új játékos " fog érkezni ezért megtartják. Azóta is még mindig várjuk a morál mentes lázítós szervert .....
 

DeletedUser8461

Vendég
En a kezemet osszetennem, ha az az 1-es sebessegu vilag uj hoditasi rendu lenne. De hiszem az, hogy odafigyelnek a jatekosok igenyeire, hisz ha nem tennek, maguk alatt vagnak a fat, es annak igazan nem sok ertelme lenne.

@WW: Arra figyelj, hogy ha privat uzenetet meg is osztasz, akkor a masik fel neve maradjon anonim.
 

DeletedUser9909

Vendég
1 -es világ? Ne....
Ha már 4-es nem is de legalább 2-3 as legyen az 1 -es sebesség az nekem túl lassú.
 

DeletedUser8943

Vendég
De hiszem az, hogy odafigyelnek a jatekosok igenyeire, hisz ha nem tennek, maguk alatt vagnak a fat

Tomi Te is tudod, hogy ez a tendencia sajnos és azt is, hogy a régi rend csak akkor generál bevételt, ha eventek vannak. Engedtessék meg, hogy elmondjam, ha már senki nem, hogy nagyon kevés játékos gyomra nem fordult fel a legutóbbitól és az "egy gombnyomásos" képzés és épülethúzás is csak a bevételi oldalt szolgálja.
Lassan el fog jönni az idő, amikor nem játszik más, mint az, akinek feneketlen a pénztárcája. A kérdés, hogy érdemes-e 8-10 embernek szervert nyitni?

u.i.: figyelek legközelebb a névtelenségre.
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser8461

Vendég
En a Kappa vilagot nagyon szerettem, ott ismertem meg a jatekot, es ott is szerettem bele. Azota sajnos nem volt pelda uj rendu, olyan lassu vilagra. En szemely szerint nem szeretem a regi hoditasu vilagokat, mert nagy az eselye, hogy valami felreertes tortenik, es mar nagyon sokszor volt belole gond, es ment a mutogatas, hogy ki volt a hibas. Szerintem nincs gond a premium funkcioval, igen, kisse tulzasba estek, viszont amit a premesek elhasznalnak, pl. kereskedelemre, azt te konnyen ellenuk fordithatod. Kiveve, ha veled vannak, mert az ugy mar nagyobb moka ;)

Egy szo mint szaz, szemelyes kivansagomat felreteve nem sok ertelmet latom egy regi rendu vilagnak, a morallal nincs baj, hisz ertheto is, hogy az uj jatekosokra koncentralnak, ezert is valtozik mindig pl. a jatek bevezetoje, es a kuldetesek is. Viszont en a regi rendu vilagban csak a felreerteseket latom. (Teljesen szubjektiven persze)
 

DeletedUser8943

Vendég
A magyar játékosok nagy része el sem fogja kezdeni. Mi pl. egy holland szerverre megyünk.
 

DeletedUser10824

Vendég
Sziasztok!!!!!!

Lesz az Omega után más világ?????
 

DeletedUser10511

Vendég
En a kezemet osszetennem, ha az az 1-es sebessegu vilag uj hoditasi rendu lenne. De hiszem az, hogy odafigyelnek a jatekosok igenyeire, hisz ha nem tennek, maguk alatt vagnak a fat, es annak igazan nem sok ertelme lenne.

@WW: Arra figyelj, hogy ha privat uzenetet meg is osztasz, akkor a masik fel neve maradjon anonim.


Komolyan gondolod, hogy odafigyelnek a Magyar játékosok igényeire ? :) Remélem ez csak vicc volt.. láttál Te valahol körkérdést hogy az új támogatói rendszer tetszik e? (arany)..
Illetve volt olyan, amikor megkérdezték a kedves játékosokat , hogy milyen szerver induljon ?:) Mik lennének az igények, stb stb ?:)

Sajnálom a Magyar szupportot, hogy ilyesformán teljesen inkompetens.. Jön majd valamilyen szerver, valamilyen paraméterekkel stb stb... Normális helyen ez úgy nézne ki, h a központ megkérdezi a local supportot, hogy mik az igények, azok elmondják, és indítanak ennek megfelelően szervert..

Én javasolnám a németeknek, hogy aranyért vezessék be az instant win -t.. amelyik klán betol a klánházba 50.000 aranyat, az azonnal nyerje meg a szervert :)
 

DeletedUser9735

Vendég
Nem értem a a Magyar Supportot..még ha lett volna igény felmérés, mint korábban.
Sajna ezzel csak azt érik el hogy a "középhad" aki hajlandó erre a játékra időt és pénzt áldozni havi rendszerességgel arrébb áll külföldi szerverre, vagy rosszabb esetben abba hagyja a játékot..

Miért jó ez nektek??

Nekünk jó, mert megmarad a lé és gyógyul a függőségünk, de nem hinném hogy üzleti szempontból ez meg fogja érni a készítőknek..

Lehet nem vagyunk akkora súlyúak mint más országok grepósai, de fizetünk a játékért..ha pedig fizetünk legyen már a mi szájunk izére való, mert a végén nem fizetünk..Bélák!

smiley_emoticons_idea2.gif
smiley_emoticons_idea2.gif
smiley_emoticons_idea2.gif
 

DeletedUser10824

Vendég
És megtudod mondani hogy mikor kezdődik a Underword világ
 

DeletedUser10423

Vendég
Október 14-én indul,Athén a világ neve és remélem,hogy a Kappa világ mása lesz.
smiley_emoticons_hecheln.gif
 

DeletedUser10852

Vendég
Szerintem a Grepolis ki kene hogy nyisson egy uj Magyar Vilagot a kovetkezo 2 hetben!! :)
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 

DeletedUser9484

Vendég
Grepolis Magyarország
október 10., 18:36 ·
Új világ: október 14!

Régen 1-2 héttel korábban tudni lehetett a paramétereket most meg még 1 nappal előtte se tudunk semmit, csodás.
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 
Fent