Új világ-2022 Március

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Högljudd

Game Master
a Grepolis csapata
Senior Game Master
Kedves Játékosok!

Március végén várható új világunk, és szeretnénk ha Ti is ötleteket adnátok számunkra, hogy milyen paraméterekkel induljon ez a világ. Gondolunk itt a szerveren lévő külöleges hatásoktól kezdve az összes beállításig. Természetesen fel kell hívnunk a figyelmeteket arra, hogy amit kértek nem minden esetben teljesíthetjük, hiszen szabályokhoz vagyunk kötve és a világok indítását mindig egy felsőbb vezetőség ellenőrzi és hagyja jóvá.

Hagyok itt Számotokra egy sablont amelyet kérlek használjatok:


  • Szerver sebesség:
  • Egység/Kereskedelem sebesség:
  • Kezdővédelem:
  • Szövetség limit:
  • Morál:
  • Foglalási rend:
  • Éjszakai bónusz:
  • Végjáték: (sebesség)
  • Ereklye:
  • Hódítás/alapítás:
További bónuszok:


Nagyon szépen köszönünk minden hozzászólást és ötletet amit kapunk tőletek.
 

ákosdiószegi

New Member
  • Szerver sebesség: 4
  • Egység/Kereskedelem sebesség: 4
  • Kezdővédelem: 7 nap
  • Szövetség limit: 50
  • Morál: Aktív
  • Foglalási rend: Felkelés
  • Éjszakai bónusz: 22.00-06.00
  • Végjáték: gyors
  • Ereklye: ambrózia
  • Hódítás/alapítás: 8 óra
További bónuszok:
Heffaistos áldása
Athéné 50% áldástermelés
Athéné mitológiai egységei 50%al erősebben harcolnak.
 

zola08

Member
  • Szerver sebesség: 3
  • Egység/Kereskedelem sebesség: 3
  • Kezdővédelem: 7 nap
  • Szövetség limit: (mind1 ez nem érint ha egyedül játszom)
  • Morál: van
  • Foglalási rend: lázítás
  • Éjszakai bónusz: 22:00-07:00/ 21:00-06:00
  • Végjáték: (sebesség) lassú esetleg normál
  • Ereklye: athéné bőség szarúja
  • Hódítás/alapítás: a hódítás 10 óra az alapítás 8 óra (amennyiben nem lehet eltérő akkor mind2 10 órás legyen)
További bónuszok:
Héphaisztosz áldása
Hádész 50% áldástermelés
Hádész mitológiai egységei 30%-kal erősebben harcolnak.
Hádész mitológiai egységeket 20%-kal olcsóbban lehet gyártani
Kezdő városok 2/3
 

ákosdiószegi

New Member
  • Szerver sebesség: 3
  • Egység/Kereskedelem sebesség: 3
  • Kezdővédelem: 7 nap
  • Szövetség limit: (mind1 ez nem érint ha egyedül játszom)
  • Morál: van
  • Foglalási rend: lázítás
  • Éjszakai bónusz: 22:00-07:00/ 21:00-06:00
  • Végjáték: (sebesség) lassú esetleg normál
  • Ereklye: athéné bőség szarúja
  • Hódítás/alapítás: a hódítás 10 óra az alapítás 8 óra (amennyiben nem lehet eltérő akkor mind2 10 órás legyen)
További bónuszok:
Héphaisztosz áldása
Hádész 50% áldástermelés
Hádész mitológiai egységei 30%-kal erősebben harcolnak.
Hádész mitológiai egységeket 20%-kal olcsóbban lehet gyártani
Kezdő városok 2/3
Tetszik amiket írtál csak nekem a sebesség túl lassú, én anno Nüszán kezdtem ahol 6os volt a sebesség, ahhoz szoktam, nekem a 3as túl lassú.
 

zola08

Member
Tetszik amiket írtál csak nekem a sebesség túl lassú, én anno Nüszán kezdtem ahol 6os volt a sebesség, ahhoz szoktam, nekem a 3as túl lassú.
Örülök neki hogy másnak is van olyas jó ízlése mint nekem :D nekem ennyire van időm jelenleg ha több időm lenne akkor nagyobbat írtam volna ;) 5-6-ost nem fognak úgysem indítani mert az nem volt olyan rég így a lehető leggyorsabb az a 4-es szerver sebesség. Én tudok alkalmazkodni hiszen sokat játszottam ilyen lassú szerókon már jó csak meg kell szokni és bele kellesz rendesen rázódni aztán király az is :)
 

ákosdiószegi

New Member
Örülök neki hogy másnak is van olyas jó ízlése mint nekem :D nekem ennyire van időm jelenleg ha több időm lenne akkor nagyobbat írtam volna ;) 5-6-ost nem fognak úgysem indítani mert az nem volt olyan rég így a lehető leggyorsabb az a 4-es szerver sebesség. Én tudok alkalmazkodni hiszen sokat játszottam ilyen lassú szerókon már jó csak meg kell szokni és bele kellesz rendesen rázódni aztán király az is :)
Azt enne még jó tudni h milyen nagy szövik fognak még indulni ezen a szerón és melyik tengerre lesz érdemes érkezni?
 

zola08

Member
Azt enne még jó tudni h milyen nagy szövik fognak még indulni ezen a szerón és melyik tengerre lesz érdemes érkezni?
Szerver beállításától függenek a szövik meg a jelenlegi szerverek is közre játsszanak hogy ahol épp vannak az full unalmas-e lezárult-e stb.. szóval minden szövi esetén ezek mind közrejátsszanak van olyan szövi aki csak beülősre megy van aki csak lázítósra és stb... ez mind akkor derül ki ha a szerver már elindult és legalább tart 1-1,5 hete ugyanis van hogy egy szövi ennyi ideig vár és lép be a harcba
 

arkanus

New Member
  • Szerver sebesség: 3
  • Egység/Kereskedelem sebesség: 2
  • Kezdővédelem: 4 nap
  • Szövetség limit: 30
  • Morál: Nincs
  • Foglalási rend: Lázítás
  • Éjszakai bónusz: 21:00-05:00
  • Végjáték: (sebesség) gyors
  • Ereklye: Palladion
  • Hódítás/alapítás: 10/12 óra
További bónuszok:
Kereskedelem sebesség +50%
Kezdő városok: 2
Minden mitologiai lény toborzása10%-al olcsóbb
Minden mitologiai lény 10%-al erősebben harcol
Poszeidon +10% áldástermelés
 
Utoljára szerkesztve:

áram ütött.

New Member
  • Szerver sebesség:4
  • Egység/Kereskedelem sebesség:4
  • Kezdővédelem:5nap
  • Szövetség limit:30
  • Morál:Nincs
  • Foglalási rend:Lázítás
  • Éjszakai bónusz:22-06
  • Végjáték: (sebesség) gyors
  • Ereklye:Ahéné bőség szarúja
  • Hódítás/alapítás:10/12 óra
További bónuszok:
Kezdő városok száma:3
 

Barbossza

New Member
Szerver sebesség:4
Egység/Kereskedelem sebesség: 3 egész 5 tized
Kezdővédelem: 6 nap
Szövetség limit: 65
Morál:Van
Foglalási rend: Lázítás
Éjszakai bónusz: 20-07
Olümposz: (sebesség) gyors
Ereklye: Athéné bőség szarúja
Hódítás/alapítás: 8/4 óra

További bónuszok:
Héra istennő városaiban + 1000 szabad népesség
Triremák 20% al ólcsóbbak és 12 népességet foglalnak hajónként
Artemisz Griff 100 al gyengébb támadó erő 450 zúzó 450 szúró 350 távolsági védelem 25 népesség egységenként
Artemisz 2 szeres áldás termelés
Poszeidon Hidrák 10 % al gyengébbek de bármelyik isten városában állomásozhatók
Hádész Erünnisz 200 al nagyobb támadó erő mindegyik védelem 50 % al gyengébb 35 népesség egységenként
Isteni küldöttek 60 as támadó erő 2 szeres védelem 4 népesség egységenként
Zeusz Mantikór 20 % al nagyobb támadó erő 75 % al kisebb védelem 240 áldás egységenként 35 népesség egységenként 70 % al nagyobb zsákmány teher bírás
Világ kőtermelés 10 % al csökkentet.

Nos asszem ez lenne az én felállásom.
csak remélhetem hogy ebből lesz valami használva.
 

mukii18

New Member
  • Szerver sebesség:0,5
  • Egység/Kereskedelem sebesség:0,5
  • Kezdővédelem:300 nap
  • Szövetség limit:100
  • Morál:Fordított (ugyan az, csak ellentétesen)
  • Foglalási rend:Vegyes (elsőnek lázítod, utána ülhetsz csak be)
  • Éjszakai bónusz:0-24
  • Végjáték: Lassú, Csodás
  • Ereklye:Bőségszaru
  • Hódítás/alapítás: 24 óra lázadás+24 óra beülés/48 óra alapítás
  • 10 város elérése után az építési idő 50%-kal megnő
  • Mitológiai egységek kiképzése nem telik időbe
  • Áldástermelés időtartama 300%-kal több
  • A szerver végén mindenki bőségszaruban részesül.
Hátha lenne lehetősége legózni, annak akit zavar a ping, a támadás, a vereség.
 

Killahman

New Member
  • Szerver sebesség: 3
  • Egység/Kereskedelem sebesség: 3
  • Kezdővédelem: 4 nap
  • Szövetség limit: 30
  • Morál: Nincs
  • Foglalási rend: Lázítás
  • Éjszakai bónusz: 22:00-06:00
  • Végjáték: (sebesség) gyors
  • Ereklye: Palladion
  • Hódítás/alapítás: 10/12 óra
További bónuszok:
Kereskedelem sebesség +50%
Kezdő városok: 2
Minden mitologiai lény toborzása10%-al olcsóbb
Minden mitologiai lény 10%-al erősebben harcol
Poszeidon +10% áldástermelés
 

mukii18

New Member
Az insomnia vezetősége nevében megkérem a tisztelt ellenfeleket, hogy (amennyiben 4-es vagy gyorsabb szerver indul) olyan csapattal álljatok fel ellenünk, amelynek van egy csekély esélye is. Ennek érdekében kérem a tisztelt enemyk összefogását, mert már 3 szerver óta nincs ellenfelünk.

Megértéseteket thx.
 

Yerxa

New Member
Az insomnia vezetősége nevében megkérem a tisztelt ellenfeleket, hogy (amennyiben 4-es vagy gyorsabb szerver indul) olyan csapattal álljatok fel ellenünk, amelynek van egy csekély esélye is. Ennek érdekében kérem a tisztelt enemyk összefogását, mert már 3 szerver óta nincs ellenfelünk.

Megértéseteket thx.
Talán meg kellene próbálnotok kevesebb accal és kevesebb arannyal játszani, akkor biztosan lenne ellenfél :)
Bár úgy meg nem lennétek sehol, az már nem lenne buli, ugye ?
 
Utoljára szerkesztve:

ákosdiószegi

New Member
Az insomnia vezetősége nevében megkérem a tisztelt ellenfeleket, hogy (amennyiben 4-es vagy gyorsabb szerver indul) olyan csapattal álljatok fel ellenünk, amelynek van egy csekély esélye is. Ennek érdekében kérem a tisztelt enemyk összefogását, mert már 3 szerver óta nincs ellenfelünk.

Megértéseteket thx.
Kérdésem az lenne h melyik tengerről indultok? És h van e esély bekerülni a csapatotokba?
 

mukii18

New Member
Talán meg kellene próbálnotok kevesebb accal és kevesebb arannyal játszani, akkor biztosan lenne ellenfél :)
Bár úgy meg nem lennétek sehol, az már nem lenne buli, ugye ?

Talán megkellene tanulnotok játszani és nem a kifogásokkal dédelgetni a lelkiismereteteket.
 

ákosdiószegi

New Member
Talán megkellene tanulnotok játszani és nem a kifogásokkal dédelgetni a lelkiismereteteket.
Most mit szépítsük a többség közületek aranyozik és szerverek óta együtt játszik, sokunknak nincs is fix csapata szerver indulás előtt és mivel széthúzás van jóformán képtelenség egy ütős csapatot összeszedni ami felvehetné a versenyt a tietekkel. Ezt így nem lehet h majd lesz valami szerver indulás után, h majd akkor toborzunk egy profi csapat már szeró indulás előtt összeszedi a tagokat akik ezután egymást hívogassák meg de az én csapatom már PANDOSIA óta feladta és azóta sem sikerült egy jó csapatba bekerülnöm.
 

mukii18

New Member
Most mit szépítsük a többség közületek aranyozik és szerverek óta együtt játszik, sokunknak nincs is fix csapata szerver indulás előtt és mivel széthúzás van jóformán képtelenség egy ütős csapatot összeszedni ami felvehetné a versenyt a tietekkel. Ezt így nem lehet h majd lesz valami szerver indulás után, h majd akkor toborzunk egy profi csapat már szeró indulás előtt összeszedi a tagokat akik ezután egymást hívogassák meg de az én csapatom már PANDOSIA óta feladta és azóta sem sikerült egy jó csapatba bekerülnöm.

Kezdjetek el szervezkedni, csináljatok dc csopit, lolozzatok szeró előtt, kovácsoljátok össze szépen a csapatot, azt hadszoljoooon. Nekünk is érdekünk a jó játék élmény, de ha nincs ki ellen játszani az elég unalmas :/. Vannak ügyes játékosok, meg vannak youtube tutoriálok. :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent