Új Veterán-világ ötlet

DeletedUser9302

Vendég
Összefoglaló
A Veterán világok bevetése a játékba.

Érvelés
A lezárt szervereket összevonva egy tényleg egy erős szerver jöhetne létre, amely nemcsak kedvez a játékosoknak, de a Hősi világok eredeti célját is magába foglalja.

Leírás

Veterán világok/A (főbb jellemzők)

A Bezárt világokat egy új Veterán világba összesűríteni (csak a világ nyitása utáni lezárt szervereket).
Ez a világ egy harcos erős szerver lehetne hiszen tapasztalt játékosok játszanak.

A Világ Paraméterei maximálisak lennének:

Sebesség: 3
Egység-Kém-Kereskedelem sebesség: 3
Morál: nincs
Max. Tags: 500
Kezdővédelem: nincs
Éjszakai bónusz: 22-24-től 06-08-ig de ez csak egy ötlet változhat
Istenek: 6
Végjáték: bővített Csodák kora*


Ide 9 szerver sűríthető össze, így jött ki, most egy 30x30-as négyzetet kell elképzelni, (egy szerver 10x10 tenger)


00 01 02 03 04 05 06 07 08 09
.00
.01
.02
.03
.04
.05
.06
.07
.08
.09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 1920 21 22 23 24 25 26 27 28 29
.10
.11
.12
.13
.14
.15
.16
.17
.18
.19


.20
.21
.22
.23
.24
.25
.26
.27
.28
.29


Minden négyzet egy szervert jelent.
Fenti sorok tengereket jelentenek.
pl.: fenti sor 13 oszlop .12 akkor az a 13.12-es tenger.
Így helyezné be a rendszer a szervereket a négyzetekbe.

Ha ezzel kapcsolatban kérdésed van akkor kommentbe kérdezz!

A Paramétereknél egyet meg kell magyaráznom miért.
A max. Tags: 500. Azért kellett maximumra emelni, mert ha csak 150 akkor a 200 fős szövetségek nem kerülnének át, így ezt a maximális 500 kell emelni minden helyzetben.


Veterán Világ/B (bekerülési módok)

Ha lezárnak egy szervert akkor a rendszer áthelyezi őket a Veterán világ következő „négyzetébe” és kezdhetik a játékot.
De a játékosok kopnak ki így sajnos „hézagos” lesz egy idő után a szerver, így normál játékosok is jöhetnek, akik letettek valamit:

-40 város
-450 000 pont
-25 foglalás
-5 alapítás
- x harci pont

Ezzel megkapja a lehetőséget arra, hogy regisztráljon a Veteránok közé.
A játékos mivel nincs kezdővédelem 4 10 000-res várossal kezd és 2000 fős szárazföldi sereggel a városaiban elosztva.

Veterán világok/C (bővített csodák kora)

A Csodákat természetesen viszik magukkal a szövetségek.
Itt is lenne cél mind, a 100 szintet fel kell húzni a szövetségeknek csodánként.
A Világ 7 csodája bővülne, hogy a kezdeti előnyöket kiegyenlítsük.
Aki felépíti az összeset az megkapja a Császár kitüntetést.
A legmagasabb érdem lenne ha ezt megszereznék a klánok!

Visszaélések Megelőzés
Szerintem nem lehet vele visszaélni.

Értékelés!
Az ötletet A B és C részenként értékeljétek, tehát A Támogatom! B Nem Támogatom! C Támogatom!
Ilyen rendszerbe kérem az értékelést, illetve ha kérdésed van kérdezz na az alapján értékelj!

Felhívás
Magyarról angolra fordító játékost keresek!
A „megbízásról” levélben értesítem a jelentkezőket!

Munkájukat, Szigma, Omicron, Hyperborea, Achilles, világokon juttatásokkal tudom kompenzálni!

Nyilatkozat
Az ötlet be lett már küldve korábban: Igen, de az ötletem olyannyira elüt tőle, hogy külön témában szeretném kifejteni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A.!

De.!
Nagyon felraktad a lécet ahoz, hogy bekerüljünk a "Veterán" világba.
De Magyarnak kevés. Ide egy kombinált világ kell. Angol, Magyar, Finn, Argentin...stb
Alapjába véve nem rosz ötlet de finomítani kell még.
Ja és, hogy ha ezt beis hoznák, akkor is kéne 1 ével (1 szerverel) elöb kijelenteni. Akkor több játékos kerülnebe, mert sok játékos célnak vené, hogy bekerüéjön a "Veterán" világba.!
 

DeletedUser9302

Vendég
Azért tettem magasra a lécet, mert ez a világ arra a célra specializálódna, hogy a lezárandó világokat ide helyezzük át, tehát amolyan szervermentő ötlet. Nem kifejezetten regisztrációs célra lett kitalálva, akik viszont teljesítik ezt a "lécet" azok tapasztalt játékosok, vérfrissítésnek jók lennének.
 
Fent