Új Isten

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Lehet, hogy még eléggé korai, de úgy gondoltam, hogy megkérdezném, hogy mikor lesz új isten(nő)?:confused:
Tudom, hogy már 6 isten kegyeit kereshetjük, de íme az én ˝ötletem˝:
Apollón lenne a hetedik!
Varázslatai: Az egyik lehetne, hogy kevesebb időbe telljen a színházi előadások. Sehol sincs még ilyen fejlesztés, és egy kultúrpontért szerintem sok az 1,7 nap. :D Pl. 480 áldásért le lehetne rövidíteni 3-4 órával. Sokat nem ér, de ha nagyon szorul a hurok, mégis jól jön!
2. varázslat: Ugyebár a mitológiai lényei általában a farkas és a delfin. Pl. 120 áldásért kapnánk 1 farkast.
Farkas ereje: 200 ütő, 180 védés ütőfegyver ellen, 180 szúró ellen és 250 távolsági ellen. 120 nyersit tudna hozni. 100 áldásba kerülne, nyersanyag igényei: 1700 fa, 1500 kő, 800 ezüst
3. varázslat: Pl. a seregünk 5%-a nem tudna meghalni, mert a gyógyítás istene is, így folyton gyógyítaná őket!
4. varázslat: A hajók 10%-al gyorsabban mennek. (Fejlesztésekkel már szinte repülne.)
Mitológiai egységek: 1. Farkas, mint fentebb említettem.
2. Delfin, támadó értéke 150, védő értéke 250. 150 áldás lenne, képzésére kellene 2200 fa, 400 kő és 1800 ezüst.

Ókori Idegen voltam, pá! thisisgrepo
 

DeletedUser10840

Vendég
Üdv! Ez a téma amit elkezdtél az az ,,Ötletek" mappába menne, mivelhogy inkább ötlet, mintsemhogy kérdés. A varázslatokról szólva: 1. varázslat az egy kicsit sem éri meg 480 áldásért! A 2. varázslat az a mitológiai egységek gyártása, de azt tudjuk, hogy a mitológiai egységek külön mennek a varázslatoktól! 3. varázslat az jó, a 4. varázslatot pedig nem tudom értékelni.
 
Fent