Új isten:Aphrodité

DeletedUser10568

Vendég
Mitológiai egységek:
Sellő támadás:ütőfegyver,100
Védekezés:ütő:220
szúró:200
távolsági:240
Képzés:300 fa,850 kő,1600 ezüst,75 áldás,14 népesség

Szirén:támadás:350
Védés:ütő:320
szúró:420
távolsági:230
Képzés:1900 fa,1300 kő,3000 ezúst,110 áldás,18 népesség


Varázslatok:
Békegalamb-160 áldás-támadóid ereje 3 óráig 5%-kal kisebb.
Hurrikán-110 áldás-a raktárkészlet 10%-ka megsemmisül.
Mágikus jelenség-170 áldás-a mitológiai egységek 15%-kal erősebbek a csatában.
Karnevál-250 áldás-24 óráig 25%-kal kevesebb idő kell a fesztiválhoz,olimpiához,diadalmenethez,színházhoz.

Várom az érveket/ellenérveket.
 

DeletedUser10430

Vendég
Új isten?
Nincs elég?
Persze, hogy nem. :cool:
Volt itt már ötlet új istent illetően, több is, ha jól emlékszem, Aphrodité is.
Egy Árész ötlet szépen ki volt dolgozva... Ha ezt nem vezették be, ezt sem fogják.
 

DeletedUser10568

Vendég
Megértem a válaszod.szerinted HA LENNE ilyen(amire úgyis kicsi az esély)min kéne változtatni ahhoz,hogy akár jó isten legyen.
 

DeletedUser10430

Vendég
Árésszel lenne talán megoldható, hogy ne keltsem komikus hatás.
Mellesleg az általad említett mitológia lények inkább vízbe termettek.
 

DeletedUser11846

Vendég
Én is Aphroditét akartam írni, de akkor ide teszem, mert a te alapkoncepciód is tetszik: talán a Békegalamb helyett én a Szerelem csábítását (vagy hasonlót) tenném be: Az adott várost támogató, más játékoshoz tartozó erők 10%-a hazatér eredeti városába. (~370 áldás). Azért is a Békegalamb helyett, mert Hérának van már hasonló képessége. Emellett Sellő helyett Nimfát tennék, hasonló paraméterekkel, és akkor már egy szárazföldi, egy vízi lény. (Ugyanis szerintem tök jól jönne a Poszeidón-féle Hidra mellé még egy tengeri vízi erő.)
 

DeletedUser12020

Vendég
Új vízi lény szerintem is jó lenne. Mondjuk nagyon gyors, gyorsabb, mint bármi más hajó. Egy sellő. Esetleg különleges képessége lenne, ahogy a gyújtóhajó nem hat a szállítókra, ez nem csatázna a jelezőkkel, vagy a triremékkel, de a szállító hajókról lerángatná/leénekelné a szállított sereg egy részét, ha a kikötőben van. Azok nem érnének célba (Vagy akár a sziklákra csalná a szállítókatcés azok is megsemmisülnének) Így egy jelzőkkel teljesen kitakarított , bireme mentes kikötő is veszélyes lenne a szállítókra. Védekezés ellene pedig valamilyen hős lenne, akinek különleges képessége x%-ban blokkolja a sellőket. Például Odüsszeusz, akiről köztudott, hogy kijátszotta őket.
 
Fent