Új épület neve: Kém laktanya

DeletedUser

Vendég
Az ötlet lényege,hogy egy új épületet lehetne építeni, ami a plusszokat adó épületek közé kerül be.
A lényege, hogy pl: csökkenti 20-30%-al a kémkedés időtartamát és az ezüstöt is elraktároz de úgy, hogy növeli egy ezüst értéket vagyis egy ezüst nem 1-el lesz egyenlő hanem 1ezüst=1,2+ ezüsttel. A kémkedés lehetőségét városodban csökkenti 20%-ban vagyis annyival több ezüst kellenez az ellenségnek.

AZ épület:60 népességbe és meghatározott értékbe kerül.

követelmények: 10-es verem,24 szenátus és 30-as ezüstbánya

Megfelel a kritériumoknak: igen
volt-e már: nem
 

DeletedUser

Vendég
Ötletnek nem rossz, bár szerintem nem ér annyit, mint a tornyok, a szobor és főleg a fürdő, esetleg a színház. Így valószínűleg az orákulum sorsára jutna: alig építené valaki bármelyik városába is.
Melyik oldalra gondoltad, és milyen épület lenne a másik oldalra bekerülő? - hogy tartsuk az egyensúlyt.
 

DeletedUser

Vendég
Naaa, nem bántjuk az Orákulumot! :)

A leghasznosabb jobboldali építmény. Szerintem, és sokak szerint.

De vissza a témára: Harmadik speciális építményként gondoltad? Mert már így is nehéz választani a meglévő négy-négy közül.
Ellenérvem, hogy gyakorlatilag minden funkciója megtalálható most is, fejlesztésként vagy épületként. Ezért kevesen használnák.
 

DeletedUser

Vendég
job oldalra gondoltam a balra meg egy +10% ot adó bányászkocsma néven egy épületet! A plusz 10% alatt a termelést értem.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem nem szükséges, ezért bocs, de ezt most nem támogatom.
 
Fent