Újítások

  • Témaindító DeletedUser10078
  • Kezdés ideje

DeletedUser10078

Vendég
Nemtudom sajnos, hogy volt-e már ez az ötlet, mert az összeset ne olvastam el, de ha igen, akkor sem baj, remélem.
Szóval én úgy gondoltam, hogy lehetne egy új épületet is bevezetni, én a fegyverkovácsra gondoltam, ebben az épületben tudnánk fejleszteni az egységek támadó, illetve védő erejét, de nemcsak a szárazföldi katonákét, hanem a hajókat és a mitológiai egységeket is.
A szállíttóhajókat mondjuk úgy, hogy több egységet bírjanak el.
 

DeletedUser10126

Vendég
Ezt én nem nevezném új ötletnek.Erre van az akadémia. Azt meg,hogy az egységek támadását/védését növeljük,nagyon megbolygatná a rendszert,és bonyolult is lenne.Ezt a két lehetőséget,amelyeket felirtál,nem támogatom.
 

DeletedUser8143

Vendég
Lehet fejleszteni a támadó/védőerőt és a hajókapacitást is, főleg az akadémián a megfelelő fejlesztésekkel. De a támadó/védőerőkre ott vannak a hősök is (az új szervereken).
 

DeletedUser9302

Vendég
Nem Támogatom!

Az egységek támadóerejét tudod növelni prémium funkciókkal, szigetiküldetésekkel, illetve az akadémián fejlesztésekkel.
Másrészről pedig nagyon hasonlít a Klánháború (Tribal Wars) játék kovácsműhely funkciójához. (fejleszthető egységek).
Harmadrészről egy új épület felborítaná a rendet az általa igényelt népesség szempontjából, illetve grafikai szempontokat is figyelembe kell venni.
Ezen felül szerintem nincs szükség új épületre, inkább a 4 speciális épületet kellene megváltoztatni.
 
Fent