Értelemzavaró feliratok

DeletedUser

Vendég
Alig hiszem, hogy még senki nem vette volna észre, de van egy csomó szöveg, ami vagy rossz helyen szerepel, vagy kevéssé igényes fordítás eredménye. Vagy a kettő együtt...
Vegyük elsőnek a városfal paneljét. Felsorolja a harcokban elpusztult egységeket. Az egyértelműség, könnyebb értelmezhetőség kedvéért jobban nézne ki, ha a "Legyőzöttek" és "Veszteségek" kiegészülne: "Legyőzött ellenségek" és "Saját veszteségek"-re. Továbbá a legyőzött ellenséges csapatoknál fel kéne cserélni a "támadóként" és "védőként" feliratot, mert függetlenül attól, hogy pont én támadom, a támadott városban lévő csapatokat mindenki védőnek nevezi. Szóval legfeljebb "támadott"-ként lehetne aposztrofálni őket. Az meg, aki engem megtámad, nem is értem, hogyan lehetne védő...
 

DeletedUser

Vendég
Ide tenném ezt is.Szigetküldetés...jutalom...és a kép nem egyezik meg a leirással,ami elég zavaró,mert nem tudod most melyik jár.Hát én megszívtam,mert nem a támadóegységeim lettek hatékonyabbak:(
http://i.imgur.com/JQb4wZN.png
 

DeletedUser9452

Vendég
Világ: Pi

Böngésző: Mozilla Firefox 23.0

Hiba általános leírása: A jutalomnál teljesen más a leírás, mint a jutalom

Screenshot: bug.JPG

Gyakoriság: Folyamatosan fennálló

Sürgősség: Csak egy kisebb.

Összefoglaló: Azért írtam, mert ebből félreértés is adódhatna, hogy valaki azt hiszi, gyorsabb lesz az építkezés, valaki meg azt, hogy jobb lesz a támadás, és ez vereséghez is vezethet.

Elolvastam a 3 kiemelt témát(Nem hiba; Ismert hibák 2.0; Ismert hibák), átnéztem a már jelentett hibákat, de nem találtam hasonló dolgot: Igen
 

DeletedUser9452

Vendég
Világ: Pi

Böngésző: Mozilla Firefox 23.0

Hiba általános leírása: Egybe van írva, amikor a fönícíai kalmárnál ezüst szűki miatt nem tudok vásárolni a fenti piros rész!

Screenshot: bug.jpg

Gyakoriság: Folyamatosan fennálló

Sürgősség: Csak egy kisebb.

Összefoglaló: Azért írtam, mert ez nagyon idegesítő a számomra.

Elolvastam a 3 kiemelt témát(Nem hiba; Ismert hibák 2.0; Ismert hibák), átnéztem a már jelentett hibákat, de nem találtam hasonló dolgot: Igen
 

DeletedUser9302

Vendég
Ezek tényleg hibák az első, a városfalast ugyan "nem kötelező jelenteni de segít a játék tisztaságában" idézem a szabályból.
A városfalast felteszem az ötletekhez, mint szöveg megváltoztatása, már ha engeded pégé.
 

DeletedUser9452

Vendég
Ezek tényleg hibák az első, a városfalast ugyan "nem kötelező jelenteni de segít a játék tisztaságában" idézem a szabályból.
A városfalast felteszem az ötletekhez, mint szöveg megváltoztatása, már ha engeded pégé.

Kapok valami jutalmat?
 

DeletedUser8461

Vendég
Mindannyiunk érdeke, hogy a játékot tisztán tartsuk, ebbe beletartozik a szabályszegők jelentése, és a hibák jelentése is. Ilyenkor nem jár külön jutalom.
 

DeletedUser9452

Vendég
Világ: Pi

Böngésző: Mozilla Firefox 23.0

Hiba általános leírása: Amikor már használom az ezüst megnövekedett termelését, és a jutalomtárból mégegyet akarok, akkor nem az a hibajelentés jelenik meg, hogy az ezüst megnövekedett termelését használom, hanem hogy egy isteni erőt használok!

Screenshot: bug2.JPG

Gyakoriság: Folyamatosan fennálló

Sürgősség: Csak egy kisebb.

Összefoglaló: Az összefoglalóra nincs szükség, mert szerintem teljesen értelmetlen, mivel ugyanolyan, mint az általános leírás! ...

Elolvastam a 3 kiemelt témát(Nem hiba; Ismert hibák 2.0; Ismert hibák), átnéztem a már jelentett hibákat, de nem találtam hasonló dolgot: Igen
 

DeletedUser9302

Vendég
Lehet hogy a rendszer isteni erőnek van programozva, de valószínüleg hiba.

Ezt a szerkesztőség tudja kiküszöböklni.
 
Fent