Épületek bontása

DeletedUser

Vendég
A tanyának van egy korlátja, amit legfeljebb az általam említett fejlesztéssel és termálfürdővel lehet kitolni. A sereglétszámnak nincs felső korlátja, az a tanya által eltartani képes létszámhoz igazodik. Nyilván a tanyáról kell "etetni" az épületek által lefoglalt ("azokban dolgozó") lakosságot is, így a seregeid létszáma nagyban függ attól, hogy milyen szintre építed ki az egyes épületeidet.

Ha szabad lakosságra van szükséged, játssz! A játék lényege, hogy másokat támadj, városokat foglalj el. Egy-egy játékos megtámadásával jelentősen tud csökkenni a támadóid létszáma :) Amint egy egység elpusztul, a tanyán megjelenik a képzéséhez felhasznált létszámú szabad népesség (1 lovasért 3 parasztot kapsz vissza, 1 harci szekérért 4-et, 1 birémáért 8-at stb.)

Röviden.
 

DeletedUser

Vendég
Az lenne a kérdésem,hogy okéka hogy bontással szabadítunk fel népességet, de akkor nem kéne azt irni hogy 3500 népesség van,mert ahhoz a szenátuson belül jóformán nem fejlesztek ki semmit akkor megvan a 3000 ember. De ha kifejlesztem a megfelelő szinteket amik kellenek akkor nincs még 3000 sem a szabad népesség amit besorozhatunk.Egy normál sereg amibe benne van egy átlag védekező és támadó vegyes falu hajókkal annak értéke max 2500 ra jön ki akkor hol az az 1000 plusz?Az épületekbe?Akkor nem kéne azt irni hogy 3500 mert igy mindenki azt hiszi annyi a sereg amit kilehet fejleszteni.
 

DeletedUser

Vendég
Szia bebe0191!

Ez egy stratégiai játék, ahol, ha ilyen dolgokat akarsz tudni, akkor számolgatnod kell! ;)

Egyébként maximális városnál: 2156 fő marad szabadon összesen(hajóra, mindenre).
 

DeletedUser

Vendég
Még nem kellett bontanom. A bontással,csak egy szintet lép vissza az épület?
 

DeletedUser

Vendég
Verem bontása

Sziasztok!


Kérdésem, hogy tudom-e a piacteret tovább fejleszteni, ha visszabontom a vermet?

Előre is köszi!

Üdv: Oszi
 

DeletedUser

Vendég
Akkor úgy kérdezem, ha már fel van építve a piactér és lebontom a vermet 0-ig, akkor a piacteret tovább tudom majd bővíteni, vagy nem?

Remélem így érthetőbb. :)
 

DeletedUser1598

Vendég
Nem tudod, mivel a bővítéséhez min. 5-ös verem kell.
 
Fent