Éjszakai támadás

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
A kérdésem a következő lenne.
Az éjszakai bónusz ugye 22.00-06:00 tart.
Mi van olyankor ha én X-et megtámadom 05:30-kor és 06:10-kor ér oda a csaptom? Tehát mi számít? Az, hogy mikor indítom a támadást, vagy az, hogy mikor érek oda?
Előre is köszi!
 

DeletedUser

Vendég
Mindig a beérkezés időpontja számít, ezért felejtsd is el gyorsan, hogy "megtámadom 05:30-kor és 06:10-kor ér oda".
Nem, megtámadod 06:10:00-kor, és pont.
 

DeletedUser

Vendég
Most én vagyok értelen vagy más sem érti?
Úgy érted, hogy az indulás időpontja számít? Tehát ha este tíz előtt indítom a támadást és modjuk éjfélkor érek oda, akkor nincsen éjszakai bónusz?
 

DeletedUser

Vendég
Te vagy értetlen.

Világosan leírtam: "Mindig a beérkezés időpontja számít"!
 

DeletedUser492

Vendég
Hogy lehet 3 fővel támadni?
Nekem kiírja, hogy 92 fő kell 1 város támadásához?

Köszönöm már utána néztem!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Jó, akkor tényleg nem értelek.

Pedig nagyon egyszerű.
Ha megtámadsz egy várost, akkor ha a támadás az éjszakai bónusz ideje alatt érkezik be, akkor érvényes rá a bónusz.

Tehát ha 22-06 óráig tart a bónusz, akkor ha a támadásod 5:50:00-kor ér be, hat rá az éjszakai bónusz, ha 6:00:05-kor, akkor pedig már nem.
Az lényegtelen mikor indítod a támadás, ha a bónusz ideje alatt ér be, akkor érvényes rá a bónusz.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm szépen! Én is így gondoltam. Végre egy értelmes válasz.
Tehát nem elejtem el, hogy "megtámadom 05:30-kor és 06:10-kor ér oda". :)
 

DeletedUser

Vendég
Jó, ne felejtsd el. Majd kiröhögnek a szövetségben :)
Kis hálátlan!

(ja bocs, az értelmetlen válaszért nem jár..)
 

Gitta72

Member
szicsa rendesen kevered a dolgokat....

Az adott várost akkor támadod meg amikor a támadás beér. Ez az időpont az ami számít. Ha ez a bónusz alatt van akkor dupla lesz a veszteséged. Teljesen mindegy mikor indítod !! A lényeg az ahogy Bandybaa is írta :
"Mindig a beérkezés időpontja számít"!
 

DeletedUser

Vendég
Szia!

Azt írtam, hogy 06:10-kor ér be a támadás. Az nem nem a bónusz alatt van. Akkor mi a baj azzal amit írtam?
 
Fent