Állandó világ

DeletedUser

Vendég
Összefoglaló: Egy új világ, melyet nem zárnak be.

Leírás: Sziasztok !

Ötletem, hogy nyissanak egy új világot, melyet nem zárnak be csodák kora után.

Ennek megvannak a maga feltételei:
Bővülő szabad városhelyek
Nagy távolságba és szétszórt kezdési helyek (Vagy meghosszabbított kezdővédelem)

Extra ötlet:
Volt mindenféle fűszer-ötlet a csodák kora utánra. (vikingek Északról, Utolsó 1 nyertes szövetség [Összes játékos benne van] stb )
Ilyen extrákkal is lehetne bővíteni az új világot.

Ez csak ötlet, amolyan szikra. Nem végleges, kidolgozott. Ezt majd kidolgozzuk mi, és a fejlesztők!
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem az Extra ötletekkel nem kéne túl bonyolítani a játékot. :) Ezen kívül nem értem miért lenne értelme egy világba bekapcsolódni, a csodák korának idején? o_O Ha a kezdési helyek nagyon szétszórtak, és a kezdő védelem nagyon hosszú lenne szerintem egy iszonyú unalmas világot kapnánk.
De ez csak az én véleményem.
 

DeletedUser

Vendég
Nem válaszolgatok ezekre a nyúzós kérésekre. Oldd meg a saját fantáziáddal vagy ne kérdezz.
Olvasd el még1szer, van benne néhány "vagy" amit nem vettél figyelemebe.
Nem unalmas, gondolkodj konkrétan.
Nem úgy spannolnak a városok mint eddig. Nem T45 tájékán kezdődnek a spannolások hanem egy külső ívben. Érted remélem. Egyből nem lenne akkora tömörülés.
 

DeletedUser

Vendég
Az unalmasat inkább a hosszú kv-re értettem, a szétszórt kezdés végül is egész jó lenne. Mellesleg bocsánatot kérek ha az első kommentem nyers volt, de nem nagyon értek egyet pár dologgal =)
 

DeletedUser

Vendég
Megint csak azt mondom ott a vagy
Olvasd el:
Nagy távolságba és szétszórt kezdési helyek (Vagy meghosszabbított kezdővédelem)
 

DeletedUser8461

Vendég
És mit szolnatok egy olyan vilaghoz, ahol a tamado dontene el, milyen rend szerint szeretne elfoglalni egy varost :)

Mellesleg a Hyperborea vilag pontosan ilyen, sot az Achilles is, nincs veguk, a vegtelensegig lehet rajuk regisztralni. A nemet Hyperborea vilag pl. harom eve indult, es meg mindig lehet ra regisztralni.
 

DeletedUser

Vendég
Na az király lenne
cool.png

Dedeee a hyperborea békés! Achillesen meg amikor regisztráltam elkezdett lázítgatni egy 400.000 pontos jóakaróm O.O
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Az én véleményem az, hogy egy világ addig érdekes, míg egy csapat meg nem nyeri azt. Persze sokan játszanak utána is, míg egy számukra kedvező paraméterekkel rendelkező világ indul, de nincs már benne kihívás, közel sem akkora a motiváló tényező. A szétszórt kezdési helyek vagy a meghosszabbított kezdő védelem - főleg egy lassú szerversebesség mellett - jelentősen növelné a világ játszható idejét, de ezekkel a feltételekkel inkább a békés világokra kezdene hasonlítani. Nehéz lenne ellenfelek közelébe költözni, csodákat rombolni. Inkább legós világ lenne, és szerintem arra sokkal kisebb az igény.
 

DeletedUser

Vendég
Akkor rajtatok áll, hogy ha ilyen kidolgozott kritikákat írtok, adjatok valami ötletet is.
Mert igény, az van egy hosszabb világra.

A vikingek pl. nagyon tetszett amikor feldobta valaki fórumra.
 

DeletedUser

Vendég
Akkor rajtatok áll, hogy ha ilyen kidolgozott kritikákat írtok, adjatok valami ötletet is.
Mert igény, az van egy hosszabb világra.

A vikingek pl. nagyon tetszett amikor feldobta valaki fórumra.
Mi van abban a Vikinges ötletben?Én még nem láttam
 

DeletedUser

Vendég
Tisztelt Akiket!

Mint azt korábban is elmondták, mind az Achilles mind a Hyperborea "végtelen" világ. Egy 2-es szerversebességű világ is legalább másfél évig tart. Nem tudom miből gondold, hogy igény lenne egy ilyen világra. Nem megbántva téged és barátaidat, de néhány ember véleménye még nem "grepós társadalom" szignifikáns véleménye. Én pont azt látom - a Pí is bizonyítja - hogy éppen a gyors, pörgős világokra van igény, ahol nap mint nap tudsz csatázni, ahol viszonylag gyorsan újra lehet gyártani az egységeket.
 

DeletedUser8461

Vendég
Tokeletesen egyetertek gg senior-ral. Sokan a porgos vilagokat szeretik, es a jatekot az alapjanal fogva a csatarozasert jatszak. Persze igeny van kevesbe gyors vilagokra is, de ha ugy vesszuk a kettes sem olyan lassu.

Mivel mar van hosi, es bekes vilag is, ezert nem celszeru egy ujabb extra tulajdonsagokkal rendelkezo vilagot inditani. De ha minden igaz, a ceg tervez egy olyan vilagot, ahol nincs hoditas, ha kiutod a vedelmet egy varosban, tied a varos, persze gyarmival egyutt.

Es nem utolso sorban hamarosan lesz egy uj hosi vilag, Bellerophon, ahol uj hoditasi rend lesz, es az achilles-szel egyutt, ez is allando vilag lesz, igy ezen tema megvalaszolaszra kerult :)
 
Fent