Keresési eredmények

  1. Varázslat

    Feri222 játékos egyetlen támadására sem tudtam még varázslatot használni, míg másoknál ez nem probléma. Megtudhatnám mi ennek az oka? szeletelő
  2. A support új csodája!

    A szerver elején még azt hittem, hogy a tengerek kijelölése a térképen azt jelenti, hogy mindegyik egy külön tenger. De azt kell tapasztaljam, hogy először az 55 és az 56-os tengert a support lazán összevonta, majd mostra a 66-os tenger is belekerült a darálóba. Egyszer már feltettem a kérdést...
  3. Tengerek összeolvadása

    Kedves Moira! Meg tudnád mondani, hogy a Mesembria szerveren miért lett összeolvasztva az 56-os és a 66-os tenger? Várom válaszodat! Köszönettel: szeletelő
  4. Arany vásárlása

    Eddig lehetett telefonról aranyat venni a telefonszámla megadásával. A dolog teljesen jól működött. Nekem nincs bankszámlám, és így tudtam vásárolni aranyat, amivel a helytartó, stb. aktiválható volt. Miért nem tudok tovább játszani, mivel ezt a játékot arany nélkül nem lehet játszani. Üdv...
  5. Dominanciás korona

    Tisztelt vezetés! Amennyiben egy klán megcsinálja mind a 10 csodát, és megkapja a koronát, akkor amennyiben Én lebombázom valamelyik várost a csodás szigeten, és ezzel összedől a csoda, akkor a klán elveszíti a koronáját, vagy megtartja?
  6. Támadás

    Hogyan lehetséges az, hogy egy Aures nevű játékos, akinek 28 városa van, meg tud támadni engem 1 db szekérrel, ami mindössze 4 főt igényel, de Én csak 29 szf-el, vagy 71 egységnyi vizi erővel tudom megtámadni? Van akire külön szabályok tartoznak? 0061b9cfd3c388421f73d9e0112c1995...
Fent