Keresési eredmények

  1. Ivar

    Kibeszélő: Új világ Március

    soha többet 12 órás lázítást!
  2. Ivar

    Kibeszélő: Tegea

    Úgy érted nem a biriket fogják szúrni?
  3. Ivar

    Kibeszélő: Tegea

    szia uram, bejgli recept érdekel? (Hunga fórumról loptam)
  4. Ivar

    Kibeszélő: Új világ Március

    Az elsődleges az lenne, hogy legyen valamilyen támadó bónusz. Pl olyasmi mint carphin. Ha ez nem kivitelezhető akkor akár csak 1 egység támadó értéke legyen megtolva mint most, az lehet mito vagy akár sima szf támadó. Ha ez sem megoldható akkor az áldásbónusz, nyersanyagtermelés + vagy építés...
  5. Ivar

    Kibeszélő: Tegea

  6. Ivar

    Kibeszélő: Új világ Március

    tökmindegy hogy használom azt ha az ellen csak kardossal védekezik és a +15% miatt már szart se ér az erünniszem xd
  7. Ivar

    Kibeszélő: Tegea

    arra nem gondoltál h megtanulj játszani? Am nem nagy cucc, jófej volt és hagyott 1 sec-t szúrni! Simán lehetne úsztatni.
  8. Ivar

    Kibeszélő: Új világ Március

    Még jó,hogy leszavazzuk! De majd azért büntessen a játék mert időt szánok rá. Szánalom. Az is nonszensz, hogy lázítós szerón már megint a védő bónuszt tolják fel.
  9. Ivar

    Kibeszélő: Szelümbria

    Értjük a viccet, csak nem szeretjük!
  10. Ivar

    Kibeszélő: Szelümbria

    Hát igen. Méltatlannak tartották sokan, hogy megint csak a 42-t kell elverni és inkább leléptek, de hát te még így se fértél be hozzánk :cool:
  11. Ivar

    Kibeszélő: Szelümbria

    de jó lenne 200 fős szövi limit nem? Szükség van az olyan tömegcsapatokra mint a Hungária. Ja nem!
  12. Ivar

    Kibeszélő: Istenek ajándéka

    Még egy event amire nem kell goldot költeni. Sok értelmes jutalom ebben sincs.
  13. Ivar

    Kibeszélő: új világ október

    és ha ma indult a szerver? Már megvettem ;)
  14. Ivar

    Kibeszélő: új világ október

    Ezzel így magadat nyugtatod am?
  15. Ivar

    Kibeszélő: új világ október

    Én már utaltam, és csak ezért fogok szervert nyerni ellened, nem pedig azért mert nem gyártasz mást csak kardost íjászt meg birit.
  16. Ivar

    Grepolis jövője

    ja nem hát, csak ha 100 városukból 95 védő akkor elég nehéz mit kezdeni velük.
  17. Ivar

    Grepolis jövője

    Ti miből húztátok instant 25-re a falat kasmin? Mondjuk ha eljutna az agyatokig, hogy legózással és védő gyártással a büdös életben nem lehet szervert nyerni az már haladás lenne :D
  18. Ivar

    Kibeszélő: Új világ Nagidosz

    A csodázás miért Szenteste előtti nap indul? Tavaly is sikerült 2 békét belerakni a végjátékba, ez már tendencia lesz?
  19. Ivar

    Kibeszélő: Nyári-Grepolympia

    Nem rossz, de jobb lenne a stratégiai tervezés ha lenne benne szuperbaba és néreisz, mondjuk a szirén és a jeles helyett
  20. Ivar

    Kibeszélő: Mesembria

    Melyik combos csapatot akarod elemezni?
Fent