Keresési eredmények

  1. Kibeszélő : Amiszosz

    Két konkrét dolgot ehhez. 1. iotán feltörték az egyik vezetőnk fiókját és nyomtak neki újraindítást. Másnap a support akcióba lendült és kb a szerver fele ki lett tiltva. Beszéltem pár emberrel, hogy miért kaptak tiltást - sok olyan volt hogy hetekkel azelőtt, beléptek mások fiókjába - tehát...
  2. Kibeszélő : Amiszosz

    Az elején egyértelmű volt, hogy mit fogtok csinálni, sajnos az első Kocsma már törölve lett, így nem tudom pontosan mikor is volt az a hozzászólás, ami rólatok szólt. Magát a taktikát a mesin lévő csapat alkotta meg, mert egyszerűen annyira nem volt ellenfél, hogy esélytelen volt a dupikat...
  3. Kibeszélő : Amiszosz

    Ne is mond, teljesen kivagyok tőle;)
  4. Kibeszélő : Amiszosz

    Csodás végjátéknál nem lehetne bevezetni, hasonló dolgot, mint ami dominancián van? A csodák kora amikor eljön, akkor a játék a középről kiindulva bejelölne szigeteket, ahol érzékelhető játékos jelenlét van, és utána csak ezeken a szigeteken lehetne csodákat építeni. Kicsit vicces, hogy jelen...
  5. Kibeszélő : Amiszosz

    Kérdezném a fórummoderátort, hogy a csatolt fájl neve jeff hardy hozzászólásában rendben van-e a fórumon szabályok alapján?
  6. Kibeszélő : Amiszosz

    Akiket kérdeztem, hogy mi a helyzet szelümbrián, azt mondták, hogy kb az egész meik szövi tiltást kapott. téged is pirosnak mutat nekem a játék, ezért feltételeztem, hogy te is tiltást kaptál, de akkor nem!:) Elnézést, a pletyka meg a látszat akkor nem volt igaz veled kapcsolatban.
  7. Kibeszélő : Amiszosz

    jeff hardy - szelümbrián miért is vagy tiltva? előbb tanulj meg tisztességesen játszani, és ha ez megy, utána szólj hozzá bármihez is!
  8. Kibeszélő : Amiszosz

    Lenne két dolog, amit még a support figyelmébe ajánlanék 1. szövetségi tagok közti harci pont csere bere - gyakorlatilag oda jutott a játék, hogy a leggyorsabban úgy lehet a kultúrszinteket lépegetni, ha a csapattagok egymást támadják az eventből kiszedett harci pont duplázókkal. Csodás...
  9. Kibeszélő : Amiszosz

    3 sziget ilyen, amit néztem, aztán lehet van több is. Persze, lehet a mellette lévőn csodázni, de a végjátékban nem mindegy, hogy hol vannak a városaid. Hogy 4 percről küldi a nyersanyagot, vagy 1 óráról. Nem akarok tippeket adni, de bárki megteheti, hogy kamufiókokkal telerakja kis városokkal...
  10. Kibeszélő : Amiszosz

    Jó pár szigetnél előjön az a probléma, hogy nem lehet befoglalni a teljes szigetet, mert van rajta 1-2-5 barna városka, ahol a tulaj nem támadható tiltást kapott. Mindez egy olyan szerveren, ami két hónapig tart - és több hete ott vannak már azok a városok. Kapjanak támadható tiltást, akik...
  11. Kibeszélő: Új világ Március

    A bónuszkról annyit, hogy legyen összhangban a végjátékkal. Domis végjáték elvileg a harcokról és a városfoglalásról szól, vagy kellene hogy szóljon. Tehát ide olyan bónuszok kellenek, amik a városfoglalást megkönnyítik, a védők dolgát pedig megnehezítik. A B opció is jó lett volna, morál...
  12. Kibeszélő: Új világ Március

    Néztem a súgóban az olimposz végjátékot, de csak 4x-es szerversebességre vannak ott adatok. 5x-s sebességnél meddig tartanak az egyes szakaszok?
  13. Kibeszélő: Új világ Március

    Az A és a C opció is nagyon jó, gyors világ, gyors végjátékkal. Mondanám, hogy végre!:), Nekem a C lenne jobb, olimposzos világon még nem játszottam, jó lenne kipróbálni.
  14. Kibeszélő: Mesembria

    az meg hogyan sikerült?:)
  15. Kibeszélő: Mesembria

    Inkább lenne 12. Kimaxolt helenával 8:30 a hódítás és 8 óra a bónusz. Ergó van 30 perc időrés, hogy a kiüsd a gyarmit. Demokráciával 1 óra 20 perc. és 2-es egységsebességnél ilyen rövid idő alatt csak a szigeten lévők illetve a szomszéd szigeten lévő városokból érnek csak be, szóval durva lesz...
  16. Kibeszélő: Mesembria

    A gyarmi max menetideje 48 óra(hacsak ez is át nem írták azóta:P), ha 72 óra lenne a másik szigetre a menetidő(amit Ivar írt), akkor nem lehetne foglalni! Frappáns, de ne ragozzuk ezt tovább!:) A morál az jó, lesz hova rejteni a jelzőket.
  17. Kibeszélő: Mesembria

    ez tényleg egy jó ötlet!:D
  18. Kibeszélő: Mesembria

    Nem igazán ehhez a világhoz kapcsolódva, de 1. Amivel el lehet rontani egy ostromos világot, az az egységsebesség. 2-nél több ne legyen. Ez az a paraméter, ami teljesen el tudja lehetetleníteni a játékot.. A világítótorony így is értelmetlen, de 4-5 egységsebességnél már a térképészet is...
  19. Kibeszélő: Új világ Június

    Teljesen jó a kínálat. Mivel 4 lassabb világ közül lehet választani, így legalább nincs meg a kísértés, hogy egyesek kamufiókokkal elbillentsék a szavazást:P Júliusban meg lehetne 4 gyors világ közül választani és akkor mindenki boldog lenne.
  20. Kibeszélő - Új világ: Március

    A neveket azért megnézném a szavaztok mellett. Tekintettel, hogy lassan mindenki ismer mindenkit a grepón, lehetne látni, hogy hány kamu fiókos szavazás volt. A többi része viszont korrekt!
Fent