Keresési eredmények

  1. Kibeszélő : Amiszosz

    Visszajelzéseiteket itt várjuk Amiszosz világgal kapcsolatban!
  2. Új világ : Amiszosz

    Kedves Játékosok! 03.19-én megnyitja kapuit Amiszosz világ, amelyről a következő paramétereket ismertek : Szerver sebesség: 5 Egység sebesség: 5 Kereskedelem sebesség: 4 Kezdővédelem: 5 nap Szövetség limit: 25 Morál: nem Foglalási rend: új Éjszakai bónusz: 23:00-07:00 Végjáték: Világcsoda (...
  3. Kibeszélő: Új világ Március

    Szerintem elég jól sikerültek a bónuszok most. B-re gondolsz ha jól sejtem. Ott egy kicsit különlegesebbet akartam, tekintve hogy hosszabb szerver, több event is lesz rajta. Erünniszeket mind ismerjük lázítóson, kicsit rájuk lett fektetve a hangsúly ( arany nélkül is lehet bőven kiszedni belőle...
  4. Kibeszélő: Új világ Március

    A discord szerverünket tudom ajánlani, ott kicsit egyenesebb a kommunikáció és leírtam mi a helyzet ezzel kapcsolatban. ( 6-a óta a D-n van a szavazatom ) https://discord.gg/tufGhpgC
  5. A support új csodája!

    Szia! Nincs ilyen folyamat a játékban, hogy tengereket vonjunk össze, így nem teljesen tiszta, hogy mivel kapcsolatban keresel minket. Ha esetleg arra gondolsz, hogy habár a sziget nagy része átlóg az egyik tengerre, maga a sziget leírásában mégis az a tenger szerepel amelyre alig lóg rá ( Pl...
  6. Csodák

    Csodákat olyan szigetekre lehet letenni, ahol minden város a szövetséged birtokában van ( A szellemvárosok nem képeznek akadályt ). Ha ezen a szigeten veszít valaki várost, vagy lép ki a szövetségből ( tehát már nem minden város a szövetséged birtokában lesz ), akkor vesznek el a nyersanyagok...
  7. Az event milyen pontszámnál ad nagyobb szorzókat?

    Kedves PüRééé.! Az eseményeken a következő ugrások vannak jelen: 10 000 alatt 10 000- 49 999 50 000-249 999 250 000 felett A jelenlegi eseményen azonban a nagyobb jutalmak nem ezek alapján az ugrások alapján vannak, ezek minden játékosnak fixek. Azonban a kisebb jutalmak esetén a fenti...
Fent