Keresési eredmények

  1. Kibeszélő: Szelümbria

    Látod ez a baj veled, mindent támadásnak hiszel közben pedig igenis probléma a létszám csökkenése. Az utolsó mondat "menekültekre" vonatkozó része igaz a többit viccnek szántam. Sajnos nem érted de nem is szereted a vicceket.
  2. Kibeszélő: Szelümbria

    Már többször írtam, hogy pénz nélkül nincs játék szóval aki aranyat vesz az fenntartja a többieknek a játékot. Ami viszont igaz, hogy egyre kevesebb a játékos. Ezt bizonyítja az is, hogy pl. Olous világon a Squid már "menekülteket" is bevett a szövetségbe. Hiába az arany ha nincs meg a létszám:)
  3. Optimalizálás

    Még egy fontos dolog. Ha valaki kilép a szöviből akkor egy fix ideig (legyen 12 óra??) ne tudja támadni a volt társait. Ez a hp miatt lenne fontos.
  4. Optimalizálás

    Sziasztok, próbálom rövidre fogni. A játék koncepció/egységek/varázslatok alapvetően jól lettek kitalálva de az évek során nem lettek optimalizálva a tapasztalatok alapján. Néhány példa, enné jóval több kiegyensúlyozatlanság van a játékban: 1. Varázslatok:: Visszatérés az alvilágból: ér 400...
  5. Kibeszélő: új világ október

    Egy újabb szájhős!!
  6. Kibeszélő: új világ október

    Szuper, jól csordogál az arany. Csak így tovább:)
  7. Kibeszélő: új világ október

    Tiszta De, többen is mint gondolnád:)
  8. Grepolis jövője

    Védőkkel nem lehet nyerni az tény és valakinek aranyat is kell venni, hogy a többiek is tudjanak játszani. Ez nem az irgalmas rend hanem kőkemény üzlet. Viszont az sem normális amikor valaki egy este ugyanazon városából full katás seregekkel valamint gyarmival 7-8 alkalommal megy neki ugyanannak...
  9. Kibeszélő - Új világ: Március

    Ahhoz képest, hogy még 80 alatt van a szavazatok száma elég szép szám a kb. 50...illetve 51 veled együtt. Ha ez igaz a gyors szerverekre, dominanciára, csodára is akkor még a végén kiderül, hogy rengeteg a játékos csak válogatósak vagyunk:)
  10. Kibeszélő - Új világ: Március

    Inkább arra fogadjunk, hogy milyen paraméterei lesznek a következő szervernek.
  11. Kibeszélő - Új világ: Március

    Erre az egy játékra ne tegyétek lehetővé másik játékos meghívását az első héten. Mennyivel érdekesebb lenne ha az első városa mindenkinek véletlenszerű lenne:)
  12. Kibeszélő: Új világ: Helike

    Szerintem jó példa mivel több kezdő szövetség fele csak azért van bent, hogy legyen belső város amit majd kényelmesen elfoglalnak az aktív játékosok. Amennyiben csak korlátozott be/kilépés lenne engedélyezett mindjárt nem lenne olyan egyszerű a belsőzés. Ergo, ha mondjuk a játék felénél nem...
  13. Kibeszélő: Új világ: Helike

    Csak egyet mondok példaként. Limitálni kellene hogy hányszor léphetsz be/ki egy szövetségbe.
  14. Kibeszélő: Új világ: Helike

    A játékosok száma nem fogyna ha néhány kiskaput bezárnának a fejlesztők illetve ha látnák a játékosok, hogy figyelnek rájuk. Miért kérdezik meg egy szerver indulásánál a véleményünket ha már egyszer eldöntötték mi fog indulni.
  15. Kibeszélő: Új világ: Empórion

    Teljesen felesleges ilyeneket kérdezni. Szerintem sem az adminok sem a fejlesztők nincsenek tisztában ( vagy nagyon is képben vannak) azzal miért nem játszanak többen ezzel a játékkal. Nem az arany miatt. A kiskapuk miatt amelyeket a szervezett csapatok tökéletesen kihasználnak (nem vitás, hogy...
  16. Kibeszélő: Abdéra

    Bár én nem vagyok a barátod de korrekt játékos vagy amelyekből ma egészen kevéssel találkozunk. Kár lenne ha betartanád a fentieket.
  17. Új világ-2022 Március

    Az Insomnia jó játékosokból áll ez tagadhatatlan. Vannak közöttük olyanok akik sokat aranyoznak ez is tény. Szervezettek és sokat vannak online ez is bizonyított. A fő probléma az, hogy regisztráláskor azonnal több szigetet teljesen el tudnak foglalni (sajnos ez a játék gyengesége)...
Fent