Keresési eredmények

  1. Kibeszélő: Mitikus tyúk 2024

    Mert már javították.
  2. Kibeszélő: Mitikus tyúk 2024

    Nem mintha számítana, de érdekes nevük lett a tápoknak xd
  3. Kibeszélő: Mitikus tyúk 2024

    Ami eltünt az április elsejei tréfa volt, az igazi meg ki van téve hogy mikor indul
  4. Lató Top 5

    Szerintem pont egyenlőek a feltételek, vagy tiltja a vallásod hogy költs egy játékra? Máshol már írtam, a sup,fejlesztők,stb nem ingyen dolgoznak, igenis kell a bevétel. Ha Te nem költesz akkor tulajdonképpen potyázol és másoktól várod el hogy finanszírozzák a Te játékodat is. Így viszont az...
  5. Hősök.

    Persze, mindenképp, én csak az alap ötletet dobtam fel hogy fogyjon a goldosok aranya, ennek a finom hangolása már a fejlesztők feladata. Én pl a védő és támadó hősöket nem is engedném gyorsítottba behívni, viszont amik a gyártásban segítenek azokra ki kellene valamit találni, még a felezés is...
  6. Hősök.

    Lehetne olyan opció miszerint némi arany ellenében azonnal át lehetne hívni az aktuális hőst a következő városba. Kikészít hogy ha 8-10 város jelest kell beraknom két órát kell várni mire átér arisztó
  7. Kibeszélő - Új világ: Március

    Idáig 131 szavazat, ez elég karcsú. A többieknek mindegy?
  8. támadás

    Támadás indításánál a program a város jelenlegi saját csapatából számolja ki a minimum indítható létszámot. Ha van 2k sajátod, akkor kb 110 a minimálisan indítható, de ha éppen frissen foglalt, tehát nincs sereged, akkor ha legyártasz 10 parittyást, indíthatod őket akár egyesével is.
  9. Kibeszélő: Új világ: Helike

    Ez elég rossz példa. A be-ki lépegetés elsősorban belsőnél van, ez inkább kényszer mint öröm és ha még ki sem tudnék lépni és 20% hp-ért áldoznám a seregem, hát, biztosan beremegne a szempillám :) Nem befolyásolná a játék végkimenetelét, viszont büntetné azokat akik végig szeretnék játszani a...
  10. Kibeszélő: Új világ: Helike

    Kiskapuk mindig lesznek, én három éve játszok, ezalatt találtam kb 3-4 olyan "lehetőséget", amikkel nem élek ugyan, de aki úgy érzi simán megteheti (meg is teszi) és tulajdonképpen nem lehet megszüntetni. Ezt úgy állítom hogy nem vagyok valami nagy spíler informatika terén, mégis megtaláltam a...
  11. Kibeszélő: Új világ: Helike

    Nem lehet könnyű, értelemszerűen nem tudtok mindenkinek megfelelni, részemről nem "támadásnak" szántam a bejegyzésem, inkább a csalódásomnak adtam betűket :) Továbbra is a több - sűrűbben indított - világ indítását látnám megoldásnak. Ha egyszerre 5-6 szerver futna, nagyobb lenne a választék...
  12. Kibeszélő: Új világ: Helike

    A békés világokat nem igazán szeretem, akkor hol marad a harc izgalma ? De pont ezért kellene egyszerre sokkal több szerónak futnia. Különbözőek vagyunk, más igényekkel.
  13. Kibeszélő: Új világ: Helike

    Aki dolgozik annak sem a gyors, sem a beülős, pláne a gyors beülős nem jó, mert munka közben nem mindig lehet gyorsan reagálni. Ettől még persze kellenek ilyenek is, de fontos lenne a változatosság hogy többen megtalálhassák a nekik megfelelőt. Egy hármas lázítós jobban passzolna a melóval...
  14. Kibeszélő: Új világ: Helike

    Sokat változott a játék az elmúlt egy évben, nem feltétlenül jó irányba. Legalább arra figyelhetnétek hogy ha az előző szeró régi foglalású, akkor a következő új legyen. Ha megnézem a jelenleg futókat akkor most lázítós, hármas, csodázós lenne a logikus. Vagy indítsatok két hetente új szerót...
  15. Kibeszélő: Devblog-új app

    Én is megszenvedtem vele, mire sikerült beállítanom, még a supptól is kértem segítséget. Az a lényege a mondandómnak hogy a telón kellett állítgatnom, tulajdonképpen mindent IS kellett engedélyeznem mire meggyógyult a riasztó, azóta szinte hamarabb jelez mint a pc. Akár még a teló akumulátor...
  16. kibeszélő: Új Mobil Alkalmazás Frissítés

    Vannak problémák. Első bejövőt hamarabb jelzi mint a pc, másodikat 10p múlva, minden harmadik meg kimarad....
  17. Kibeszélő: Dionüszia esemény

    Lehet hogy én vagyok a béna, de nem találom sehol.
  18. Kibeszélő: Új világ: Empórion

    Semmi gond a gyors világokkal, sőt, én is szeretném, már ha lenne rá időm.
  19. Kibeszélő: Új világ: Empórion

    Ha irónia, akkor okés, és bocsi. Lassan már hamarabb kell indítani a gyarmit mint a lázítást :)
  20. Kibeszélő: Új világ: Empórion

    A négy órás lázítás és a bónusz nélküliség akkor jó ha nem akarsz ellenfelet :) Lehet hogy számodra hihetetlen, de a legtöbb ember munkából él és a hat órás lázítás sem jó.
Fent