Keresési eredmények

  1. A Hősök tanácsa

    ezzel a javaslattal egyet értek és a névlista nagyon jó
  2. Isteni Kegy

    Üdv. Azért írok ide ebben a témában mert nem nagyon tudom hol tudnám a legjobban előadni ezen ötletemet. Az ötletem több dologra irányulna az egyik hogy a játékosoknak megérje még jobban kiépíteni a maximum ra a városokban a templomokat. Az ötletem abból állna hogy egy maxra kiépített templom az...
  3. Kibeszélő: Zancle

    A zancle szerveren ugye a Triremáknak kétszer erősebbeknek kell lenniük. Ha jól tudom. Ezt csak azért írom mert ha így van a szerveren a hajó adatain 500 harci és 500 védelmi ponttal kéne jelezve lennie de csak az alap 250 ek vannak. Csak arra gondoltam hogy szólok erről
  4. Kibeszélő: Zancle

    valaki tudja 10 én hány órakor indúl?
  5. Új világ kibeszélő : Zancle

    Szerversebesség : 6 Egység / Kereskedelem sebesség : 5 / 4 Kezdővédelem : 5 Szövetség limit : 30 Morál : inaktív Foglalási rend : ostrom Éjszakai bónusz : 23 - 05 Végjáték : Templom Ereklye : arany gyapjú Hódítás / alapítás : 6 h / 4 h További bónuszok : Minden Hajó kétszer gyorsabb Héra...
  6. Üdv Remélem nem okozok ezzel problémát de megkérdezhetem hogy mégis mikor várható az első...

    Üdv Remélem nem okozok ezzel problémát de megkérdezhetem hogy mégis mikor várható az első olümposzi szerver?
  7. Kibeszélő: Tarasz

    Szerintem egész jók a paraméterek. Már várom az új világot hogy tehessek egy próbát.
  8. Új világ-2022 Március

    Szerver sebesség:4 Egység/Kereskedelem sebesség: 3 egész 5 tized Kezdővédelem: 6 nap Szövetség limit: 65 Morál:Van Foglalási rend: Lázítás Éjszakai bónusz: 20-07 Olümposz: (sebesség) gyors Ereklye: Athéné bőség szarúja Hódítás/alapítás: 8/4 óra További bónuszok: Héra istennő városaiban + 1000...
  9. Olümposz szerver

    Üdv. Jómagam összefoglalva érdeklődnék néhány dologról. 1. Idén mikor indulhat először olümposzi szerver. 2. Az olümposzi szerver gyors szerver lehet majd? 3. Idén előfordulhat hogy az olümposz istenei mellett vetélytársnak elkezdhetnek megjelenni a titánok? 4. A húsvéti event mikor kezdődhet és...
  10. Következő event?

    köszönöm
  11. Következő event?

    Üdv csak afelől szeretnék érdeklődni hogy következő nagyobb event nek mi várható és mikor. Várom mihamarabbi válaszotok. Tisztelettel Barbossza. aliasz Tamás
Fent