Keresési eredmények

  1. Optimalizálás

    Valóban ráférne egy kis "optimalizálás" (nevezzük így most már) a játékra. Amennyiben a fejlesztők bármi igényt mutatnak arra, hogy közösségi visszajelzést kapjanak ezzel kapcsolatban, szerintem jó ötletek tudnának összegyűlni, ugyanis rengeteg kiaknázatlan elem van a játékban, ami minimális...
  2. Kibeszélő: Verziófrissítés 2.300

    Üdv! Látom hogy pár hős leírása tényleg megváltozott, többek között Anysia és Mihalisz leírásai. Míg Anysia esetében a szöveg átírása egyértelműen egy pozitív változtatás (az előző szöveg pontatlan volt és eltért a többi hősleírás stílusától), Mihalisz esetében a jelenlegi leírás "tompa és éles...
  3. ÚJFAJTA VILÁGNÉZET ! AMIT SOKAN SZÍVESEN FOGADNÁNK! (OLVASSA EL MINDEN EMBER!) HOZZUK LÉTRE EGYÜTT!

    Barátom, kérlek értelmezd is a szöveget, ne csak olvasd. Én szívesen látnék egy szervert limitált aranyozással, de irreálisnak tartom, hogy megvalósuljon a fent felsoroltak miatt. Szerintem egyik kommentelő nézőpontja sem azt tükrözi, hogy "az orrunkig sem látunk el". Az a probléma, hogy egy...
  4. ÚJFAJTA VILÁGNÉZET ! AMIT SOKAN SZÍVESEN FOGADNÁNK! (OLVASSA EL MINDEN EMBER!) HOZZUK LÉTRE EGYÜTT!

    Én azért kicsit érdekesnek tartom, hogy ezen a listán az én nevem is szerepel, miközben erről amúgy engem senki sem kérdezett meg. Aránylag jó ötlet lehetne egyébként, de valljuk be, hogy nem teljesen reális. Az előttem hozzászóló Indominus jól látja a helyzetet, egy limitált költési...
Fent