Keresési eredmények

  1. Falvak készleteinek növelése

    Jajjj Istenkém, hogy lehettem ilyen kis béna, barom, naiv. Visszaszívva bármilyen köszönet is, bárkinek is a semmiért! xD A 18k is kevés.
  2. Falvak készleteinek növelése

    3-as szinten 14.000 a falvak kapacitása. Nekem ez új, de roppant mód tetszik! Köszönöm szépen, függetlenül attól, hogy egy illetékes olvasta-e vagy sem ezt a topicot. Köszönööööm!!! :)
  3. Belső hiba! Egy bizonyos város támadásánál!? :O

    Én már végig jártam mindent, amit lehetett. :D Itt kezdtem, aztán a játékban, aztán a Facebook-ra is kiposztoltam az a biztos. Van még valami ötleted Jenei Úr? :)
  4. Belső hiba! Egy bizonyos város támadásánál!? :O

    Elnézést kérnék, közben próbálgatjuk a társakkal. Nem egy bizonyos városról van szó, hanem általános probléma. Egyik szellemváros sem támadható, aminél foglalás zajlik. Bocsánatot kérnék a korábbi "vádaskodó" elméletért, akkor ez nem csak 1 konkrét játékost védő "mesterkedés", hanem egy...
  5. Belső hiba! Egy bizonyos város támadásánál!? :O

    A támadás fülre kattintva, marad a támogatás gomb. :D :D :D
  6. Belső hiba! Egy bizonyos város támadásánál!? :O

    Teljesen úgy tűnik, mintha ennek a városnak a támadását egy hozzáértő/speciális jogokkal rendelkező/belső ember a foglaló kedvéért korlátozná/szabotálná. Azóta még több társamat is kértem, hogy próbálja támadni a bizonyos várost, de hiába... Kémkedni lehetséges, a védelem persze gyarapszik az...
  7. Falvak készleteinek növelése

    Valamilyen képmegosztó oldalra feltöltöd a képed. Itt a hozzászólásnál pedig van egy olyan opció, hogy link beszúrása. Amit a képmegosztó oldalon generáltak linket számodra, azt kell bemásolni a felbukkanó "url" részhez.
  8. Belső hiba! Egy bizonyos város támadásánál!? :O

    Jelentettem a hibát a játékszerveren keresztül is, ott csatoltam is képet a konkrét városról.
  9. Belső hiba! Egy bizonyos város támadásánál!? :O

    Kedves Adminok/Staff tagok! Kérlek ellenőrizzétek minél hamarabb az adott hibát! Nem szeretném lelőni a poént, de egy bizonyos szellemvárost foglalnak és elég érdekes, hogy több játékos társammal együtt csak azt a várost nem tudjuk támadni, belső hibát ír a rendszer. Világ: Gonnos...
  10. Falvak készleteinek növelése

    Nem sikerül minden nap. Valamikor marad a falvakban, de van hogy délutánig kiszedem a saját kis kezemmel, semmilyen programot nem használok. Rühellem a csalás bármilyen formáját!!
  11. Falvak készleteinek növelése

    Valaki majd ad egy választ, hogy az ötletem a tanács elé kerül-e valaha megvitatásra? Vagy már el is van utasítva? Elfogadom azt is, csak már nagyon kíváncsi vagyok. Előre is köszönöm!
  12. Falvak készleteinek növelése

    Game over! #3 http://www.kepfeltoltes.eu/images/2021/01/18/5100nyersi3.png
  13. Falvak készleteinek növelése

    Game over! #2 http://www.kepfeltoltes.eu/images/2021/01/13/6090nyersi2.png
  14. Falvak készleteinek növelése

    Game over! :D Ha jól számolok, akkor az is mindegy, hogy 5-ös, vagy 6-os szintű a 6 db falu a nap elején. Hiába lehet ezerrel többet gyűjteni, minden begyűjtésnél egy kicsivel többet is tudok, és a végeredmény kb. ugyanaz az idő tekintetében. Még annyiban helyesbíteném a fenti ötletem, hogy...
  15. Falvak készleteinek növelése

    Kedves Staff és Harcostársak! Délután 4-5 óra körül kiürülnek a falvaim (jelenleg 6db 5-ös szintű 9000-es kapacitással, de már 6db 6-os szintű 10000-es kapacitásnál is megtörtént), és szerintem ezzel nem csak én jártam/járok így, már más is tapasztal(hat)ta. Nekem személy szerint (nem...
Fent