Keresési eredmények

  1. Lató Top 5

    Ha csak nem olyan zseniális beállításai lesznek hogy kötelező érzem játszani rajta, nem valószínű.
  2. Lató Top 5

    Szóval, a lista előtt egy kis figyelmeztetés, mivel nem ezen a szerveren szoktam játszani nem igazán ismerem a "nagy" neveket úgy hogy pontos véleményre senki ne számítson. Majd lehet vitatkozni hogy a véleményemmel szemben ki miért önmagát tartja a legjobbnak. Másik apróság hogy a...
  3. Lató Top 5

    Türelem, hadd induljon el a világ és ahogy mondtam meglesznek a vélemények.
  4. Lató Top 5

    Általában 3 dolgot szoktak említeni, fontossági sorrendben valahogy így: Mennyire ismertek a csapat tagjai és miről ismertek, hol helyezkednek el, mennyire biztosított/stabilak a központi szigeteik és hogy kik a lehetséges ellenfeleik ezáltal mennyire nehéz lesz a növekedésük.
  5. Lató Top 5

    Ha majd elindul, nemzetközi tradíció alapján, összehozok egy top 5 szövetségről szóló rövid elemzést. Már ha lesz 5 szövetség akikről érdemes beszélni.
  6. Kibeszélő: Új világ, Május

    Jövök, különben nem írnék erre a fórumra.
  7. Kibeszélő: Új világ, Május

    Mindenhonnan eltűnök ahol egyértelmű a győztes, habár általában az a csapat szokott lenni amiben benne vagyok.
  8. Kibeszélő: Új világ, Május

    Melyiket nem?
  9. Kibeszélő: Új világ, Május

    Függetlenül attól hogy melyik opció nyeri a szavazást a véleményem meg marad a B opcióval kapcsolatban. :D Az hogy miért okoz gondot, ha tényleg ismernéd az ostromost és a madarakat tudnád hogy a madarakba fektet energia csak azért éri meg mert jobbak 1-1 aránynál. Azért senki nem farmol...
  10. Kibeszélő: Új világ, Május

    Nem ezen fog múlni, és realisztikusan rajtam és eventeken kivül nem is fog érdekelni senkit. De egyébként az a 15% könnyen lehet a különbség a között hogy egy ostromot megtörnek vagy még hiányzik hozzá 1-2 nuke. A véleményemhez hozzá tartozik hogy ez a 15% bónusz nekem személy szerint nem...
  11. Kibeszélő: Új világ, Május

    A B opciónál kár a szárazföldi védelmi bónuszért, a szárnyas ostrom töréseket eléggé ellehetetleníti. Annak a bónusznak a kivételével egyébként a B a legjobb opció.
  12. Kibeszélő: Bhrytosz

    Ki találta ki hogy 10 órás legyen a hódítás!?
  13. Új világ

    Azzal kapcsolatban szeretnék érdeklődni hogy körülbelül milyen világra számíthatunk legközelebb beállítások szempontjából és hogy mikor.
  14. Kibeszélő: Tarasz

    Szegény bibor... remélem nem gondoltátok komolyan hogy ezen a szerveren kihívással találkoztok. A magyar szervereken ez nem szokás :D Itt 5-10 erős játékos nevetne megver akárkit. Tegyük hozzá hogy ez egyre inkább igaz a nemzetközi szerverekre is.
  15. Épületek és egységek arannyal való megváltásának blokkolása

    Régen játszottam az itthoni szervereken így szeretnék biztos lenni hogy jól tudom. Az angol és amerikai szervereken ha egy városban 5 perc utazási időnél rövidebb támadás érkezik akkor abban a városban se egységeket se épületeket nem lehet arannyal azonnal megvenni. Feltételeztem hogy a magyar...
  16. TOR böngésző használat

    Más nevében is megkereshetem az ügyfélszolgálatot? Egy külföldi játékos játszana velem a következő szerveren és ő használ TOR böngészőt viszont nem tud magyarul, tehát csak ha beszélhetek a nevében tudom megkérdezni. Hacsak angolul ő le nem írhatja.
  17. TOR böngésző használat

    Úgy tudom a TOR mint böngésző biztonsági okokból elrejti valamennyire a felhasználót, az lenne a kérdésem hogy a használata szabályba ütközik-e és hogy hol lehet külön kérvényezni a használatát?
  18. Aphrodité

    Aphroditénél szó van arról hogy a városon lévő aktív hatások erősítik a varázslatokat. Mi számít pontosan aktív hatásnak? Küldetés jutalmak például?
  19. Aphrodité

    Úgy tudom a beta szerveren már tesztelik aphroditét az új istennőt. Ha jól tudom az új angol/amerikai világokon már elérhető. Az itthoni szerverenken is elérhető lesz vagy nem?
Fent