Keresési eredmények

  1. Kibeszélő: Tegea

    Ez a beszéd, konkviszta.
  2. Kibeszélő: Új világ Március

    Végjátéknál az olimposz védői abszolút előnyben vannak. Itt a lényeg. Támadók csak a hp eső élményét adják, én védtem. Előtte felszabadítottam egy kapu templomot.,de szeretek éjszakázni.
  3. Kibeszélő: Új világ Március

    Apollónia szuper volt.
  4. Kibeszélő: Új világ Március

    Nem mindegy, morál mellett többe kerül a "dicsőség".
  5. Kibeszélő: Új világ Március

    Szomorú, hogy a tőkések megint le fogják szavazni a morált.
  6. Üdv! Kérdezném,nem merült-e fel egy Apollónia paramétereivel azonos olimposzos világ indítása a...

    Üdv! Kérdezném,nem merült-e fel egy Apollónia paramétereivel azonos olimposzos világ indítása a jövőben?Nekem tetszett,talán másoknak is.
  7. Hermész Próbái 8. rész

    Ez is lehetne igaz.Én biztos,hogy nem tettem semmit azért,hogy nyerjek,azon kívül,hogy minden alkalommal válaszoltam/benne voltam a választ adó 5%-ban.Bezzeg a lottó 30 év alatt sem jött össze.
  8. Hermész Próbái 8. rész

    Patrick,te felháborodtál,én meg természetesen bitang szerencsésnek érzem magam.Biztosíthatlak,hogy se Moira nem vagyok,se keresztanyám nem dolgozik a Greponál.Mivel a nyereményt még nem kaptam meg,szívesen ÁTENGEDEM neked.Napi 50-100 aranyat tudok venni a piacon,áldás meg van az eventben nyakig...
  9. Hermész Próbái 7. rész

    Poszeidón Patronius Dyme
  10. Üdv! Hermész 5. résznél félrecsúszott ugyan valami,de a nyereményeket vajon megkapjuk?

    Üdv! Hermész 5. résznél félrecsúszott ugyan valami,de a nyereményeket vajon megkapjuk?
  11. Hermész Próbái 5. rész

    A nyereményt mikor írjátok jóvá?
  12. Hermész Próbái 6. rész

    Héra Patronius Dyme
  13. Hermész Próbái 6. rész

    Héra Patronius Apollónia
  14. Hermész Próbái 5. rész

    Biztos a karantén...
  15. Hermész Próbái 5. rész

    Elment a Tüzér utcára vízér'.
  16. Hermész Próbái 5. rész

    Peersze,ígérjük!!!
  17. Hermész Próbái 4. rész

    Artemisz Patronius Apollónia
  18. Hermész Próbái 4. rész

    Artemisz Patronius Dyme
  19. Hermész Próbái 3. rész

    Zeusz Patronius Apollónia
  20. Hermész próbái - 2. rész

    ...és pókká változtatta Araknét,aki kifigurázta.
Fent