Keresési eredmények

  1. ÚJFAJTA VILÁGNÉZET ! AMIT SOKAN SZÍVESEN FOGADNÁNK! (OLVASSA EL MINDEN EMBER!) HOZZUK LÉTRE EGYÜTT!

    Ennek a játéknak rég nem a sok aranyos a rákfenéje. Akármelyik aranyost ki lehet égetni kellő aktivitással. Hidd el megcsináltuk. Itt a botot használókkal van a gond... meg azzal, ha egy szövibe 40-en vannak és 200 ember nem tud mit kezdeni velük, egytől-egyik csaló botosok lesznek... Az ötlet...
  2. Hibas Harci pont-szamolas

    Ha összeszámolod akkor tényleg 674 kellett kijöjjön, viszont a 137 az ennek a 20%-a tehát valszeg vagy konfős vagy szövis egységeket üttél.
  3. Kibeszélő: Új szimulátor

    nem mindegy, hogy felhúztál elsőnek 4 csodát akkor nyered meg a szervert, vagy felhúztad mind a 7-et akkor kapsz koronát, előbbit általában versennyel döntik el a csodázó felek, a 2. meg megegyeznek, hogy mind a 2 csapat megkapja a koronát (lásd Sestos de ez a lista nagyon hosszú)
  4. Kibeszélő: Új szimulátor

    Engem meg az érdekelne, hogy a világ csodái kinézet az azok számára lesz elérhető, akik csodás szervert megnyertek vagy azoknak akik koronával rendelkeznek?
  5. Kibeszélő: Új szimulátor

    szerintem jegyezd fel a naptárba, nehogy elfelejtsd, jövőre 10 évesek leszünk :D
  6. 2021-es kitekintő

    igen ez lemaradt, bocsi, természetesen szövetségi fórum.
  7. 2021-es kitekintő

    Azt szeretném kérdezni/kérni, hogy megoldható lenne-e, hogy egyes fórumszálakat rögzíteni lehessen a topic tetején? Tudom létezik a fontos opció, de vannak olyan szálak pl állandós-lista ami mindig felül kéne legyen a könnyebb elérés végett..
  8. Város

    foglalnod kell, vagy alapítani, wikin megtalálod
  9. kikötö

    Húzd fel a szenátust minél nagyobbra, és akkor rövidül a kikötő építési ideje is. Plusz akadémián az emelő kifejlesztése is segíthet.
  10. Hadkultúra

    A játékhoz léteznek olyan legális kiegészítő oldalai, ahol minden szövetség háborúit nyomon lehet követni és azt is látjuk, hogy állnak a felek a háborúban, ki hány várost szerzett a másiktól. Szerintem ez így rendben is van, aki átakarja látni egy világ helyzetét kutasson, se legyen a szájába...
  11. Kibeszélő: Tükhé szerencsekereke

    Az aranytallérok száma random van elosztva, vagy van -értékesebb- cselekedet ami többet ad?
  12. Hermész Próbái 7. rész

    Poszeidon csongi8 Küthéra
  13. Hermész Próbái 6. rész

    Héra csongi8 Küthéra
  14. Hermész Próbái 5. rész

    Igérjük! (?) csongi8 Küthéra
  15. Hermész Próbái 4. rész

    Artemisz csongi8 Küthéra
  16. Hermész Próbái 3. rész

    @Moira a nyeremények mikor lesznek jóva írva?
  17. Hermész Próbái 3. rész

    Zeusz egyértelmű! csongi8 Küthéra!
  18. Hermész próbái - 2. rész

    Athéné csongi8 Küthéra
  19. Hermész próbái - 1. rész

    Ez bizony Hádész. csongi8 Küthéra.
Fent