Keresési eredmények

1. Új világ-2022 Március

Inkább az legyen itt ami tényleg lényeges... Megy mindenkitől a hűhó ami szerintem sokakat nem érdekel csak halálra nevetik magukat de ez a topik azért lett csinálva hogy az új szerverre voksolni lehessen mi legyen benne és lassan már a suppnak illő volna felvetni az igények alapján verziókat...
  2. Új világ-2022 Március

Szerver beállításától függenek a szövik meg a jelenlegi szerverek is közre játsszanak hogy ahol épp vannak az full unalmas-e lezárult-e stb.. szóval minden szövi esetén ezek mind közrejátsszanak van olyan szövi aki csak beülősre megy van aki csak lázítósra és stb... ez mind akkor derül ki ha a...
  3. Új világ-2022 Március

Örülök neki hogy másnak is van olyas jó ízlése mint nekem :D nekem ennyire van időm jelenleg ha több időm lenne akkor nagyobbat írtam volna ;) 5-6-ost nem fognak úgysem indítani mert az nem volt olyan rég így a lehető leggyorsabb az a 4-es szerver sebesség. Én tudok alkalmazkodni hiszen sokat...
  4. Kérdések

Szerintem a foglalás esetén arra gondolt hogyha ő foglal egy várost és szellemet nyom mi lesz a foglalással..
  5. Új világ-2022 Március

Szerver sebesség: 3 Egység/Kereskedelem sebesség: 3 Kezdővédelem: 7 nap Szövetség limit: (mind1 ez nem érint ha egyedül játszom) Morál: van Foglalási rend: lázítás Éjszakai bónusz: 22:00-07:00/ 21:00-06:00 Végjáték: (sebesség) lassú esetleg normál Ereklye: athéné bőség szarúja Hódítás/alapítás...
  6. Kibeszélő: Új szimulátor

Esetleg kapok rá választ? :D
  7. Pandosia

most 24.-én
  8. Kibeszélő: Új szimulátor

Hali. Azon kérdésem lenne csak nálam van az új szerón (Olünthoson) régi szimulátor rendszer? Nincs vele bajom mert mindent kitudok számolni többnyire csak a nárcizmus beszámítását nem de ez meg annyiból előny hogy ha anélkül számolva talán vagy éppen sikerül egy foglalás akkor a nárci mellett...
  9. Pandosia

#Moira Én írtam igényeket azokat bármikor visszatudod esetleg keresni de azért leírom. Morál aktív, Lázítós szerver 10-12 órás lázítással, Éjjeli 22-06 között /23-06 között, Végjáték vagy templom vagy csoda de a domi is jó ez nálam a mind1 kategória.. 1-nél több várossal való kezdés 2/3...
  10. Kibeszélő: Új szimulátor

Jogos sorry úgy vélem az lenne az igazi ha kapná ha nyert szervert és annyi. (Nem tudom mi volt ott nem játszottam)
  11. Kibeszélő: Új szimulátor

Hát elvileg mind2-nek járna mert a korona azt jelöli csodáss szervert nyertél (úgy rémlik) de mondjuk az új kinézetet úgy tudtam 14.-én behozták már fullban:oops:
  12. Kibeszélő: Új szimulátor

Áhh én még noob vagyok :D:D:D addig varnom kell további 1 évet utána:rolleyes:
  13. Kibeszélő: Új szimulátor

Köszönöm a választ :)
  14. Kibeszélő: Új szimulátor

Értem ez világos is. Elméletben erre gondoltam ugyanis a kérdés lényege az volt hogy ők akkor semmilyen formában nem kapják meg 2X a jutalmat.
  15. Kibeszélő: Új szimulátor

Ezt én értem de ott az lett írva hogy azon játékosok akik 10 éves account-tal rendelkeznek a "skin" mellé kapják az adott jutalmakat +-ba és én most erre gondoltam hogy ez ami szerintem unfair. A skin senkit nem érdekel igazából de a jutalmakat biztos szívesen fogadná a 9 éves acc a 4 éves acc...
  16. Kibeszélő: Új szimulátor

Én ezzel kapcsolatban fejteném ki a véleményem. Szerintem minden grepolis játékosnak járna valami aki már legalább 1 éve játszik egyhuzamban a játékkal. Elég sok minden tud történni egy év alatt is nemhogy 3-5-8-10 évek alatt én értem azt hogy azoknak kedveskedünk akik 10 éve "játszanak" de...
  17. 2021-es kitekintő

Szövetségen belülire gondolt biztosra merem állítani
  18. mikor varhato uj event? lesz most is adventi kalendarium?

Hm.. még most sincs event pedig már péntek van :oops::(
  19. mikor varhato uj event? lesz most is adventi kalendarium?

Elvben új event lesz de olyan megfigyelést hallottam mindig szerdán indul így talán ma már lesz valami bár kíváncsi lennék milyen ha egyszer egyszerre több event is van :)
  20. Épületek és egységek arannyal való megváltásának blokkolása

Szia. Öhm ha jól tudom csak egységet nem gyorsíthatsz támadás beérkező utolsó 5 percében nem rémlik hogy próbáltam volna épületet húzni de szerintem azt lehet mindentől függetlenül :)
Fent