A reakció pontszáma
57

Profilbejegyzések Legutóbbi tevékenység Bejegyzések Névjegy

  • Üdv!
    Kérdezném,nem merült-e fel egy Apollónia paramétereivel azonos olimposzos világ indítása a jövőben?Nekem tetszett,talán másoknak is.
    Üdv!
    Hermész 5. résznél félrecsúszott ugyan valami,de a nyereményeket vajon megkapjuk?
    Moira
    Elvileg minden nyeremény ki lett osztva. Ha mégsem, kérlek írj az ügyfélszolgálatnak és átnézik!
    szia
    multizós játékost hol lehet jelenteni?
    Szia!

    Mikorra várható Déméter eseménye?
    Előre is köszi.
    Üdv Moira!
    Szeretném bejelenteni, hogy a 'Gyakran ismételt kérdések a szankciók kapcsán' fórumtémában, a '3. Mi a fellebbezés menete?' alcímnél: "[...]Ekkor a német vezetőséhez lehet fellebbezni,[...]", a 'vezetőséhez' szó el van írva.
    További szép napot!
    Szia! Én az Edessa szerveren játszom. Miért nem tudok támadni senkit?
    Szia,hogy tudok ajatekba lepni
    Szia.
    Lehet tudni mikor indul holnap pontos időben az újszerver?
    Helló !
    Szerinted az FAIR PLAY hogy csak úgy elveszítek a városokat ,egy Talosz nevű szörnnyel ?
    Miért nem lehet csak simán le zárni a világot ?
    Miért kell elvenni azt amiért az ember már egyszer megküzdött ,hosszú hónapokon keresztül építgetett ?
    NEM ÉRTEM
    helo
    azt szeretném kérdezni,hogy nem lehetne megváltoztatni,vagy szabályozni,athene bölcsesség azaz bagoly áldást,mert szerintem olyan kicsinyes és idegesítő,mikor elindítok 2-3 támadást és 2 perc mulva már tudja mi a helyzet,ezt betiltanám,vagy több áldásért lehetne ,mint 120,pl érhetne 500 áldást,vagy helyette mást tenni..mert nagyon unalmas és idegesítö már,köszi
    Moira
    Sajnos erre nincs mód. A bagoly egy stratégiai elem. A saját támadásaidat le tudod védeni részben vagy egészben, illetve ha több támadást is indítasz, nem lesz mindre áldása.
    Szép estét, a régi üzeneteket/beszélgetéseket amik ki lettek törölve meg lehet nézni? Van rá valamilyen mód?
    Kedves Moira!
    A "Spártai Orgyilkosok hol jelenik meg a képernyőmön?
    szia szeretném meg kérdezni hogy az internet megosztást ha meg szüntetem a párommal akkor mi lesz ? nem jó ez nekünk se magamat se a társaimat nem tudom meg védeni akit ö támadott jön hozzám foglalni és még egy varázslatot se tudok küldeni valakinél bent az örszeme elfoglalják mert nem tudok menni segiteni mikor küszöbölik ki ezt a problémát a választ elöre is köszönöm
    Moira
    Sajnos ez nem a legjobb ötlet, mert akkor szabályszegés miatt szankciót kell kiadnunk. Hiába vagytok ketten, csak egyik mehet tovább, a másikat végleg fogjuk tiltani.
    Moira
    Megértem, hogy akik egy neten vannak, azok segíteni akarnak egymásnak, és tudjuk, hogy vannak hibái is a rendszernek, meg olyan helyzetek, ahol méltánytalan hátrányt kap valaki, ám egyelőre nem találtunk olyan szabályt, ami a célokat megvalósítja és nem okoz semmilyen hátrányt.
    Megszeretném kérdezni hogy mikorra várható egy új világ vagyis az indulására
    Moira
    Szép napot. Január 5-én várható, hogy új világ indul. Sajnos pontos időpontot ezen belül nem tudunk mondani.
    Szép estét kivanok!

    Szeretnék affelől hogy mikor lesz a kovetkezo esemény?
    Moira
    Szia. December 1-től várható Tükhé adventi naptára. Jó szórakozást hozzá! Ez az esemény alkalmazásról is elérhető.
    Szia !
    hogyan lehet a fejlesztői gárdátokhoz, vagy tesztelőkhöz csatlakozni ? :)
    Moira
    Érdemes mindig az Innogames saját oldalát követni. Amikor keresnek új embereket, ott mindig feltüntetik. Ha ott nézed, hamarabb tudhatsz róla, mint mi magunk, ha üresedés van. Sok szerencsét!
    Hello, Athene világból kitíltottál mivel 1 horógkereszt volt kirakva ezt szeretném átbeszélni, hogy nem raszizmus szándékom volt vele,lenteb volt 1 ídézet is ami a reményel kapcsolatos, remélem megtudjuk ezt oldani, és leveszed a kitíltást :)
    Szia Moira!

    Ezer éve nem jártam magyar szerveren és fórumon, de hát itt minden a régi :D
    Lenyűgöző a kitartásod... remélem mindenki jól van, további jó erőt és türelmet kívánok - a játékosoktól pedig még több megbecsülést, hogy vagy Te nekik még mindig ennyi éven át :O

    Üdv
    Nóri
    Szia Moira! Az Adventi naptár versennyel kapcsolatban érdekelne, hogy mi alapján fog kikerülni a legjobb 10? És természetesen ahogy nézem elég sokan nem tudják helyesen feltölteni a kívánt képet, velük mi lesz? Automatikusan nem vesznek részt?A választ előre is köszönöm. :)
  • Betöltés…
  • Betöltés…
  • Betöltés…
Fent