Kibeszélő: Új világ Március

zola08

Member
De érdekelne a véleményed , meg egyébként bárkié, egy lázítós szerveren milyen extra bónusz lenne jó ? Jelzőket még lehetne szerintem erősíteni, olyan majd biztos lesz. Ezen kívül ? Nyugodtan írjátok meg.
Én szívesen látnék 2 akár 3 várossal kezdhetős szervert ismét, magasabb áldás buffosat pl 150-200% áldás termelés stb... Ezeken felül tényleg lehetne némi balance pl: Ha az szf védők erősebbek akkor a tengeri támadók is legyenek erősebbek avagy fordítva.
Lehetne akár olyan is, mint azt hiszem Hermonassan volt, hogy alapítasz egy várost és akkor a játék random generáltként tenger/szf-re építi ki bizonyos pontszámig/szintig (ezt lehetne buffolni esetleg templom húzással is mitohoz..)
Lehetne esetleg olyan is ahol minden tengeri egység ereje 50%-kal nagyobb (támadó védő mito egyaránt, persze legalább 4-es szerver speedel)
ez csak 1 pár gondolat gyorsan ami hirtelen eszembe jutott..
 

Ivar

Member
Szerintem elég jól sikerültek a bónuszok most. B-re gondolsz ha jól sejtem. Ott egy kicsit különlegesebbet akartam, tekintve hogy hosszabb szerver, több event is lesz rajta. Erünniszeket mind ismerjük lázítóson, kicsit rájuk lett fektetve a hangsúly ( arany nélkül is lehet bőven kiszedni belőle ). Az A pedig egy nagyon pörgős szerver, C szintén nem rossz, kicsit balancolva a templomokat/heraklészos szárnyasokat.

De érdekelne a véleményed , meg egyébként bárkié, egy lázítós szerveren milyen extra bónusz lenne jó ? Jelzőket még lehetne szerintem erősíteni, olyan majd biztos lesz. Ezen kívül ? Nyugodtan írjátok meg.
Az elsődleges az lenne, hogy legyen valamilyen támadó bónusz. Pl olyasmi mint carphin.

Ha ez nem kivitelezhető akkor akár csak 1 egység támadó értéke legyen megtolva mint most, az lehet mito vagy akár sima szf támadó.
Ha ez sem megoldható akkor az áldásbónusz, nyersanyagtermelés + vagy építés gyorsítás esetleg a gyártás javítás elfér, ez igazából majdnem mindegy, csak védőbónusz ne legyen.
Olouson a pvp-t megölte kb 2 hónap után mert nem érte meg támadni aktív játékost.
 

zola08

Member
Szólott a legnagyobb és el is bújott az ágya alá
headbash.gif
 

Egytucat

New Member
A bónuszkról annyit, hogy legyen összhangban a végjátékkal.

Domis végjáték elvileg a harcokról és a városfoglalásról szól, vagy kellene hogy szóljon. Tehát ide olyan bónuszok kellenek, amik a városfoglalást megkönnyítik, a védők dolgát pedig megnehezítik. A B opció is jó lett volna, morál nélkül, és a védőbónusz helyett mondjuk a kardosok támadó és védőértéke csökkent volna 10 százalékkal.
Csodáknál a nyerésre két taktika van, vagy befoglalunk az ellen csodaszigetére, leállítjuk az építkezést és fellegózzuk a saját csodákat , vagy alapításokkal lezárni egy területet és megpróbálni felhúzni elsőnek a 4 csodát.
Na most ezek alapján lehet úgy adni a bónuszokat, hogy az egyik taktika erősödjön. A támadó bónuszok a harcot, a védő nyersi építkezés bónuszok a legózást erősítik.

Ami pedig a jelzők erősítését illeti lázítóson: így nyilván a tengeri védekezés kap egy nehezítést. Ezt kell kompenzálni valami olyan bónusszal, ami a szárazföldi védekezést segíti. Lázítás ideje mondjuk 12 óra + építkezés bónusz vagy szárazföldi egységeknek védőbónusz.
 

Ivar

Member
A bónuszkról annyit, hogy legyen összhangban a végjátékkal.

Domis végjáték elvileg a harcokról és a városfoglalásról szól, vagy kellene hogy szóljon. Tehát ide olyan bónuszok kellenek, amik a városfoglalást megkönnyítik, a védők dolgát pedig megnehezítik. A B opció is jó lett volna, morál nélkül, és a védőbónusz helyett mondjuk a kardosok támadó és védőértéke csökkent volna 10 százalékkal.
Csodáknál a nyerésre két taktika van, vagy befoglalunk az ellen csodaszigetére, leállítjuk az építkezést és fellegózzuk a saját csodákat , vagy alapításokkal lezárni egy területet és megpróbálni felhúzni elsőnek a 4 csodát.
Na most ezek alapján lehet úgy adni a bónuszokat, hogy az egyik taktika erősödjön. A támadó bónuszok a harcot, a védő nyersi építkezés bónuszok a legózást erősítik.

Ami pedig a jelzők erősítését illeti lázítóson: így nyilván a tengeri védekezés kap egy nehezítést. Ezt kell kompenzálni valami olyan bónusszal, ami a szárazföldi védekezést segíti. Lázítás ideje mondjuk 12 óra + építkezés bónusz vagy szárazföldi egységeknek védőbónusz.
soha többet 12 órás lázítást!
 
Fent