"Egy második esély" mire értendő?

SilverGhost

New Member
Ha elfoglalták az összes városomat az egyik világban, felajánlja a játék a második esélyt, hogy átvihetem az utolsó városomat egy másik világba. Ez mire értendő? Bármelyik másik világba átvihetem (akár a nem sokára újonnan induló világba), vagy van egy adott világ ahova ha bármelyik világban befoglalnak oda fog bedobni?
 

zola08

Member
Ha jól tudom újonnan induló szerverre nem viheted át mert milyen volna már ha 10k-s városod lenne míg mindenkinek 1k-s xDDD De bármelyik másik szerverre ahol nem vagy jelen átviheted az utolsó városod (legalábbis ha jól emlékszem egy azzal a várossal azonos várost kapsz kiépítésileg és fejlesztésileg)
 

zola08

Member
Én úgy értelmeztem hogy másik világba dobja át.
Az addig igaz de csak a választott világra ahova te szeretnéd és még nincs jelenleg accountod ott. Pl játszol latón és Helikén. Egyiken elbukod az összes városod akkor az utolsót ingyen áttudod vinni olyan szerverre ahol előtte nem voltál jelen és instant azzal a várossal kezdesz ha úgy csinálod
 

SilverGhost

New Member
Azóta rájöttem magamtól, hogy van egy konkrét világ, ahova dob (Edessa). Kár, hogy nem arany vásárlással kapcsolatban tettem fel kérdést, akkor jött volna azonnal válasz :)
 

zola08

Member
Sajnálom én a fórumot nem böngészem nagyon mert halott és kb csak a trollok járnak fel hátha tudják hergelni a népet :D és hozzájuk meg már nem annyira van energiám mint 3-4 éve :D
 
Fent