forum

DeletedUser

Vendég
Ha esetleg veletlen belefutok egy olyanba ,hogy a tanyat mar nem tudom tovabb novelni, es elfogytak az emberek ,a katonak (barmelyikbol)tudok vissza csinalni a tanya nepesseg javara?:confused::confused::cool:
 

DeletedUser

Vendég
Erről már volt szó korábban "leszerelés" fogalom alatt :)

Nem. Megoldás: néhány katonát a halálba kell küldeni. Pl. egy nem szövetséged-béli játékos támadásával :) Avagy beteszel párat egy szellemfaluba, majd jól megtámadod a szellemfalvat, ha nem akarsz harci pontokat egy nem szövetséged-béli játékosnak ajándékozni.
 

szeletelő

New Member
Kérdésem van!
Hogyan lehetséges az, hogy a Farsalán, egy játékos, nevezetesen pbazsi, aki legalább háromszor olyan erős mint Én, amikor támad, mindig aránytalanul erősebbek a támadói, mint az Én védőim, pedig állítólag a játék a kisebbeket valamennyire segíti a nagyobbak elleni harcban.
 

szeletelő

New Member
Hogyan lehet az, hogy nem tudok isteni erővel varázsolni a támadásra, mert "erre a támadásra már varázsoltál isteni erővel" felirat érkezik, pedig nem is varázsoltam semmivel.
E miatt buktam el a fővárosomat, és úgy tűnik, megint bukok egy nagy várost, mert a szerver hazudiik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser11960

Vendég
Hogyan lehet az, hogy nem tudok isteni erővel varázsolni a támadásra, mert "erre a támadásra már varázsoltál isteni erővel" felirat érkezik, pedig nem is varázsoltam semmivel.
E miatt buktam el a fővárosomat, és úgy tűnik, megint bukok egy nagy várost, mert a szerver hazudiik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kedves játékos! A szerver NEM hazudik! A támadásokra lehet isteni erővel varázslatot tenni így erősebb egységeket szerezve a támadás idejéig de ha a támadó játékos már tett például egy hősiesség varázslatot a támadásra te mint védekező fél csak úgy tehetsz negatív varázslatot hogyha az aktív varázslatot megszünteted. Ez alatt arra gondolok hogy szükséged van Artemisz istennőre és a megtisztítás varázslatot használod (megszünteted az ellenséges játékos által aktivált varázslatot) aztán aktiválod a támadó seregen a negatív hatású varázslatot(Pl: Héra honvágy varázslata). Remélem érthető voltam további jó játékot!
 
Fent