Árész

  • Témaindító DeletedUser11905
  • Kezdés ideje

DeletedUser11905

Vendég
Isten: Arész

Mitológiai lényei:
Khimaira:
Egysègtípus:
Szárazföldi támadó
Támadó értékek:
Ütő 1200
Védekező értékek:
Ütő ellen: 650
Szúró ellen: 585
Távolsági ellen: 375
Költségek:
4650 fa
3975 kő
5050 ezüst
295 áldás
Szállítási kapacitás 310 egység
Népesség igény:
50 népessèg

Némeai oroszlán:
Egységtípus:
Szárazföldi védő
Támadó értékek:
Szúró: 365
Védekező értékek:
Ütő ellen: 750
Szúró ellen: 1300
Távolsági ellen: 835
Költségek:
4350 fa
3850 kő
5250 ezüst
240 áldás
Szállítási kapacitás:
275 egység
Népesség igény
40 népesség

Varázslatok:
Arész segítsége: a támadó csapataid 15%-kal erősebbek a harcban. 210 áldás
Pusztító: a kiválasztott városban a csapatok 10-25% megsemmisül. 350 áldás
Olümpiai szekerek: a harci szekerek támadó/védő értéke nő 10%-kal. 175 áldás
Arész szeme: a következő harcban a megszerzett harci pontok 10-30%-kig növekednek. 400 áldás.
 

DeletedUser6981

Vendég
Nem is rossz ötlet!!
Grepósok, szerintem jöhetne egy ilyen féle újítás/frissítés is, nem csak afféle apróságok. Kezd egyhangúvá/unalmassá/megszokottá válni a grepó
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
.
Viszont a "Pusztító" költségét felvinném legalább 450 áldásra, hatását 15-30% közé tenném!!
smiley_emoticons_idea2.gif
 

DeletedUser11992

Vendég
Szerintem a Khimaira kicsit gyenge és lehetne olcsóbb, a pusztítással eggyet értek, mert a városvédelem varázslaton úgysem
tör át és így lehetne védekezni ellene.
Plusz, athéné városvédelmi varázslatának is van így kulcsszerepe a hódításoknál.
Az új istennel eggyet értek, a mitológia egységek ára egy kicsit magas, de úgyis fognak csiszolni rajta, ha kell.
 

DeletedUser12020

Vendég
A városi védelem gyengítése jó ötlet, mert segítene a 25-ös fal, meg toronnyal rendelkező, katonákkal telerakott város gyengítésében. De szerintem , ha Hádész pestisét átalakítanánk s a katonákra is hatna, például 15-30 % elpusztulna, vagy 15-30 %-al gyengébbek lennének, mert a betegségtől legyengülnek. Vagy ha pestissel átkozott városból védőt küldenek valahová, akkor a megvédett város is elkapná :) Lehetne figyelni a járványterjedést :). Új isten bevezetése szerintem is tovább színesítené a játékot és tetszik az Árész ötlete.
 
Fent