Több egység és épületek

DeletedUser11870

Vendég
Sziasztok
Az elképzelésem a következő több féle szárazföldi és vízi egység kénne mert a mostaniak egy kicsit unalmasak és nem túl jók . Azért nem jók mert pl ha kardforgatót veszel akkor venni kell íjászt és az íjászhoz hoplitást hogy kiegészítsék egymást . Ez így nem igazán éri meg .
Az épületek számát is növelném mondjuk lehetne 3 különleges épület és még valami más épületeket is kitalálni . pl: küzdő verem ahol kaphatunk hp és nyersanyagot . Ez a küzdő verem is egy különleges épület lenne. Az uralkodó család ötletett is jónak tartom ;).És a városok kénézetén is jó lenne változtatni mert unalmas minden városnál ezt láttni :D .Ezek az ötletek izgalmasá tenné a játékot . Várom a hozzásolásokat, és like-oljatok:p:p:cool:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11881

Vendég
Szia, nekem az a véleményem erről, hogy jelenleg is van eléggé sok mind a 2 részről.
Ezeket is néha nehéz kezelni, egy új játékosnak pedig szerintem az a lényeg hogy minél könnyebb legyen valami.
A grepó harcrendszere pont eléggé összetett szerintem. :)
Nem kell tovább bonyolítani.
 

DeletedUser11870

Vendég
Példàul ?
És mondjuk a városok kinézete is lehetne eltérőbb mert elég unalmas mindig ugyan azt látni
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11870

Vendég
Szerintem nem fog változni semmit .
Vagyis fog de nem az én elkébbzelésem szerint .
Például ott van Az uralkodó család az is jó lenne, ha lenne .
Az új végjáték nagyon tetszik nekem
 

DeletedUser11960

Vendég
Azzal hogy legyen változatosabb a grafika esetleg több animációt vállaljon be a játék egyet értek. Viszont így is elég sok egység van ezt a vonalat egyenlőre nem bonyolítanám de el tudok képzelni +1 különleges épület helyet illetve magukat a különleges épületeket újra gondolni. Ezt úgy értem hogy kicsit jobban kategorizálnám az épületeket pl ha a partra bekerülne +1 hely akkor azt a tengerrel hoznám kapcsolatba (pl onnan lenne elérhető a világító torony és nem az akadémia feletti területről).
 
Fent