Grafikai újítások

DeletedUser

Vendég
Leírás: Többektől hallottam, hogy igen vérszegény a Grepolis játékfelülete animációk terén.
Azért ötletem ennek a fejlesztése lenne.

1) Városkép-népesség: Mivel egy városba több mint 1000 ember van, a városképen látható emberalakok számának növelése, lakónegyedek létrehozása.

2) Épületek élethűsége: Például a fatelepen egy-két ember csapkod egy farönköt, és ezzel a munkával ellát egy várost. Reálisan minimum 5 munkást képzelnék el. Továbbá az erdő méretét is növelni lehetne, és a favágókat a közelükbe rajzolni. Ugyanígy a kőfejtő, a tanya.
Egy kis füstölgést az akadémiából is el tudnék képzelni.

3) Extra grafikai elemek: Például megszállott vagy lázított városban tüzek vagy egyéb animációk

4) A számoknak megfelelően a hadsereg mejelenítése.
-Kikötőben a hajók, kaszárnya környékén a felfegyverzett egységek számának növelése. Hogy a rajzokon megkülönböztetik-e az egységeket, az más kérdés.

Bízom benne, hogy ezeket a grafikai újításokat ki tudják vitelezni anélkül, hogy technikai problémába ütköznének.

Továbbá kiegészítőötletem: Beállítások ablakban elhelyezni egy gombot a régi és az új (animációs) nézet váltására.

Vázlatrajzok: Nem készültem vázlatrajzzal, a fejlesztők jobban értenek az ilyesmihez.

Érvelés: A grafika befolyásolja a játékélményt.

Többnyire megfelel a kritériumoknak,
Nem lett beküldve.
 

DeletedUser9302

Vendég
Tisztelt Sidus!

01, Támogatom!
Lehetne házakat létrehozni a város külső területén.
Szabadnépességnek megfelelően (tehát pl.: 0-200, 201-500, 501-800, 801-1500..stb értékek között változna a grafika)

02, Támogatom
Ha füst alatt valami alkímiai füstre gondolsz akkor támogatom!

03, Támogatom
Az agóránál lehetne a lázadás grafikája.

04, Támogatom

+az éjszakai grafikát is vissza kellene állítani
 

DeletedUser

Vendég
Én ha a seregemet szeretném látni játszom olyan stratégiai játékot... nekem ez az ötlet közömbös, sosem hiányoltam különösebb animációkat de nem is zavarna ha így lenne.
 

DeletedUser

Vendég
Ha nem lehet kikapcsolni az animációkat a beállításoknál, akkor nem támogatom.
 

DeletedUser10339

Vendég
Bár különösebben nem érdekel valamennyire tényleg feldobná a játék élményét.Támogatom!
 

DeletedUser

Vendég
Akiknek esetleg gyengébb a gépük, azoknak nem biztos, hogy teljes lehet a játékélményük. Én személy szerint támogatom az összeset, de nagyon kevés az esélye, hogy berakják a játékba ezt az elemet, még akkor sem, ha a támogatók fölényben lesznek.
 

Lajos74

Member
Téli Grafika

Összefoglaló
A téli Grepolis grafika amit a város mutat magából.

Jelenlegi állapot
Ez a funkció kizárólag a téli időszámítás szerint történne, december 1 - február 28 között.

Leírás
Kizárólag grafikai ötlet, játékmenetben nem hozna változást. Természetesen a grafika a téli időszakban lenne automatikusan bekapcsolva, viszont ebben az időszakban úgyszintén ki-be lehessen kapcsolni az adott beállítások menüben mint az éjjeli-nappali üzemmódot.

Visszaélések megelőzése
Visszaélési megelőzés nincs, mivel az adott ötlet kizárólag grafikai változást hoz. Desgin elem.

Vázlatrajzok
79hIYX7CQKCf0zZWgJ7KWw.png


Érvelés
Az ötlet jobbá, még teljesebbé teszi a játékot, mivel a grafika igen is fontos eleme a játéknak, mint minden böngészős játékban.

Nyilatkozat
Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Igen/Nem
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Igen/Nem
 

DeletedUser11737

Vendég
igen jó ötletnek tartom ezt az újítási ötletet.
Támogatom.
 
Fent