zola08 legutóbbi tartalma

1. Új világ-2022 Március

Inkább az legyen itt ami tényleg lényeges... Megy mindenkitől a hűhó ami szerintem sokakat nem érdekel csak halálra nevetik magukat de ez a topik azért lett csinálva hogy az új szerverre voksolni lehessen mi legyen benne és lassan már a suppnak illő volna felvetni az igények alapján verziókat...
  2. Új világ-2022 Március

Szerver beállításától függenek a szövik meg a jelenlegi szerverek is közre játsszanak hogy ahol épp vannak az full unalmas-e lezárult-e stb.. szóval minden szövi esetén ezek mind közrejátsszanak van olyan szövi aki csak beülősre megy van aki csak lázítósra és stb... ez mind akkor derül ki ha a...
  3. Új világ-2022 Március

Örülök neki hogy másnak is van olyas jó ízlése mint nekem :D nekem ennyire van időm jelenleg ha több időm lenne akkor nagyobbat írtam volna ;) 5-6-ost nem fognak úgysem indítani mert az nem volt olyan rég így a lehető leggyorsabb az a 4-es szerver sebesség. Én tudok alkalmazkodni hiszen sokat...
  4. Kérdések

Szerintem a foglalás esetén arra gondolt hogyha ő foglal egy várost és szellemet nyom mi lesz a foglalással..
  5. Új világ-2022 Március

Szerver sebesség: 3 Egység/Kereskedelem sebesség: 3 Kezdővédelem: 7 nap Szövetség limit: (mind1 ez nem érint ha egyedül játszom) Morál: van Foglalási rend: lázítás Éjszakai bónusz: 22:00-07:00/ 21:00-06:00 Végjáték: (sebesség) lassú esetleg normál Ereklye: athéné bőség szarúja Hódítás/alapítás...
  6. Kibeszélő: Új szimulátor

Esetleg kapok rá választ? :D
  7. Pandosia

most 24.-én
  8. Kibeszélő: Új szimulátor

Hali. Azon kérdésem lenne csak nálam van az új szerón (Olünthoson) régi szimulátor rendszer? Nincs vele bajom mert mindent kitudok számolni többnyire csak a nárcizmus beszámítását nem de ez meg annyiból előny hogy ha anélkül számolva talán vagy éppen sikerül egy foglalás akkor a nárci mellett...
  9. Pandosia

#Moira Én írtam igényeket azokat bármikor visszatudod esetleg keresni de azért leírom. Morál aktív, Lázítós szerver 10-12 órás lázítással, Éjjeli 22-06 között /23-06 között, Végjáték vagy templom vagy csoda de a domi is jó ez nálam a mind1 kategória.. 1-nél több várossal való kezdés 2/3...
  10. Kibeszélő: Új szimulátor

Jogos sorry úgy vélem az lenne az igazi ha kapná ha nyert szervert és annyi. (Nem tudom mi volt ott nem játszottam)
  11. Kibeszélő: Új szimulátor

Hát elvileg mind2-nek járna mert a korona azt jelöli csodáss szervert nyertél (úgy rémlik) de mondjuk az új kinézetet úgy tudtam 14.-én behozták már fullban:oops:
  12. Kibeszélő: Új szimulátor

Áhh én még noob vagyok :D:D:D addig varnom kell további 1 évet utána:rolleyes:
  13. Kibeszélő: Új szimulátor

Köszönöm a választ :)
  14. Kibeszélő: Új szimulátor

Értem ez világos is. Elméletben erre gondoltam ugyanis a kérdés lényege az volt hogy ők akkor semmilyen formában nem kapják meg 2X a jutalmat.
  15. Kibeszélő: Új szimulátor

Ezt én értem de ott az lett írva hogy azon játékosok akik 10 éves account-tal rendelkeznek a "skin" mellé kapják az adott jutalmakat +-ba és én most erre gondoltam hogy ez ami szerintem unfair. A skin senkit nem érdekel igazából de a jutalmakat biztos szívesen fogadná a 9 éves acc a 4 éves acc...
Fent