szeletelő legutóbbi tartalma

1. Támadás

2. Támadás

Hogyan lehetséges az, hogy egy Aures nevű játékos, akinek 28 városa van, meg tud támadni engem 1 db szekérrel, ami mindössze 4 főt igényel, de Én csak 29 szf-el, vagy 71 egységnyi vizi erővel tudom megtámadni? Van akire külön szabályok tartoznak? 0061b9cfd3c388421f73d9e0112c1995...
  3. Hermész Próbái 6. rész

4. Hermész próbái - 1. rész

Hádész amegfejtés szeletelő - Büllisz
  5. Hermész próbái - 1. rész

szeletelő - Théba Természetesen Hádész a megoldás
  6. forum

Hogyan lehet az, hogy nem tudok isteni erővel varázsolni a támadásra, mert "erre a támadásra már varázsoltál isteni erővel" felirat érkezik, pedig nem is varázsoltam semmivel. E miatt buktam el a fővárosomat, és úgy tűnik, megint bukok egy nagy várost, mert a szerver...
  7. forum

Kérdésem van! Hogyan lehetséges az, hogy a Farsalán, egy játékos, nevezetesen pbazsi, aki legalább háromszor olyan erős mint Én, amikor támad, mindig aránytalanul erősebbek a támadói, mint az Én védőim, pedig állítólag a játék a kisebbeket valamennyire segíti a nagyobbak elleni harcban.
  8. Az Achillesz világ jövője

Ne zárják be a világot. Végre komolyabb klánharcok is kialakulhatnak. Most tartunk a annál a fázisnál, ami miatt az emberek játszanak. A véleményem, és kérésem: NEM