phoibosapollon legutóbbi tartalma

  1. Kibeszélő: Tegea

    Ja igen, eszembe jutott közben mi kapcsán merült fel a belsőnkön a magánéletem. Feldobtad, hogy menjünk át a Sionba, vannak ott ismerőseid, és erre írtam, nem akarnék velük kompromittálódni ebben a helyzetemben. Néha jó az ha az embernek vannak elvei. Nem mindig, de néha jó. Ad egy tartást.
  2. Kibeszélő: Tegea

    Egybefűzök két választ is. Először is köszi Kompa, hogy hozod a témát, bár azt hittem ha lesz folytatása ennek a posztnak az az lesz, hogy milyen inkorrektségről beszélek, mikor én lennék az hogy konf. felé "hátba"-támadáson merengek. Ment volna az elölről :) De viccet félretéve. Mint írtam is...
  3. Kibeszélő: Tegea

    Abba is hagytam végül, sajnos idejekorán. Azért az jó, hogy talán lett egy csapat, a szokásoson kívül, bár játékot nem látok nekik, aminek értelme is lenne, azt elvetették maguktól. Az volt a terv, hogy az Exiled-KisSzövi kombót behúzzuk a Grevó és miközénk (akkor még Donut Give Up néven futott...
  4. Kibeszélő: Tegea

    Megyek.
  5. Arcade-típusú világ, szövetség nélkül

    Köszönjük Emese, leülhetsz.
  6. Arcade-típusú világ, szövetség nélkül

    36-an szavaztak a januári új világra, egyre kevesebb az értelmes játékosi közösség, a szövetségi taglétszám maximalizálása is egyre jobban leredukálódott az idők során. Ideje lenne ezt az ötletet napirendre tűzni szerintem.
  7. Javító szándékú javaslat

    Bűzlik onnan is. Had ne beszéljünk a supportról, milyen nem részrehajló. XDDD
  8. Javító szándékú javaslat

    Szerintem bölcsen tettétek hogy abbahagytátok, nagy kalap szar lett ez a játék. Mint olyan, a játék mechanikája kiváló, viszont a közösség egy forintot sem ér, megtetézve az egészet egy nagy adag pszichopata-tömeggel, akik itt élik ki magukat, mert amúgy a valóságban el vannak nyomva. Annyi más...
  9. Kibeszélő: Új világ, Golgoi

    Szeretem ezt a játékot. Mindig helyreteszi az értékítéletemet aziránt hogy milyen mocskosak az emberek.
  10. Uj szerver

    Egy újabb bug...
  11. mobil

    Dettó, én is jeleztem ezt már. Mostanában már jelentéseket sem látok ha más meg akarna mutatni valamit.
  12. Uj szerver

    Meg appból a szigetküldetéseknél ha egységeket kellene mozgatni, ugyancsak probléma van és kiléptet a játék.
  13. Uj szerver

    Appból lefagy a a banditák tábora megnyitásánál a játék. Meg az új isten képe sem jelenik meg, csak egy lila kocka. Azt nem tudom tudom-e aktiválni, Héra imádkozik még nálam.
  14. Zakynthos

    Észak-keleti részen a Ready Player One szövetségbe szeretettel várok mindenkit, annyi hogy mi nem toborzunk, hanem megtalálsz minket.
  15. Szövetség nélküli játék

    Indult a Zakynthos szerver. Véleményetek? És hogy-hogy ilyen hamar? És miért új foglalási rendes?
Fent