Papa Roach legutóbbi tartalma

1. Papa Roach

Ha beszélni szeretnél velem akkor írj rám itt, valamint megtalálsz még Spártán is. Peace

Ha beszélni szeretnél velem akkor írj rám itt, valamint megtalálsz még Spártán is. Peace
  2. Papa Roach

Üdv!Régóta játszom ezt a játékot már csaknem 6 éve.Szívesen csatlakozok olyan szövetségekbe...

Üdv!Régóta játszom ezt a játékot már csaknem 6 éve.Szívesen csatlakozok olyan szövetségekbe, ahol ismerős arcok várnak.
  3. Papa Roach

[Újítás] Arany Tőzsde

Szerintem ez egy jó mód arra, hogy nyisson a játék azon játékosok felé, akik nem költenek a játékra.Bár korai még bármit is mondani erről, de szerintem ez a rendszer majd segít valamilyen szinten áthidalni a prémiumosok (P2W) és az átlag játékosok (F2P) közötti szakadékot.Jó irány! ;)
  4. Papa Roach

[Újítás] Grepoelfek

Április 1. Te jó ég... o_O
  5. Papa Roach

Elhagyott város (fenntartás)

@SirCaboca el tudod foglalni a várost. A fenntartás csak annyit jelent hogy jelzi a Szövetségeseidnek azt ,hogy az adott várost te tervezed elfoglalni és hogy ők ne foglalják el előled.
  6. Papa Roach

Mikor lehet új városokat csinálni faluval ellátott szigetre?

Arra gondolsz hogy mikortól lehet falvas szigetre várost alapítani?
  7. Papa Roach

Üzenet megjelölése olvasottként

Ha meg jelölök egy üzenetet olvasottnak , akkor a másik fél, akitől kaptam az üzenetet ,hogyan fogja látni az üzenet ikont? Ugy mint ha elvolvastam volna vagy felbontatlanként ?