MyLady44 legutóbbi tartalma

  1. Kibeszélő: Isteni Próbák esemény

    nem vesztettel vele semmit mert ez aZ EVENT SEMMIT NEM ER SZINTE
  2. Kibeszélő: Isteni Próbák esemény

    Elkell mondjam ez az event egy nagy nulla vegig csinaltam de sok hasznos nem jott belole
  3. Kibeszélő: Isteni Próbák esemény

    sziasztok szeretnem megkerdezni mert csak angolul irja a feladatokat? nem mindenki tud angolul
  4. Szerverhiba

    sziasztok En is mar lasan 1 hete jelentettem h az osszes szerveren a szigeteket nem tolti be a rendszer Respon Error ezt irja ki nem lehet latni a szigeteket nem lehet a fejlesztesekre kattintani a tamadasoknal nem adja be a hozzaadott sereget egyszeruen bosszanto . tobb bongeszoben is...
  5. Új világ kibeszélő : Zancle

    Szerver sebesség: 6 Egység/Kereskedelem sebesség: 6 Kezdővédelem: 5 Szövetség limit: 30 Morál: Nincs Foglalási rend: Lazitos Éjszakai bónusz: 23:00-07:00 Végjáték: Dominancia Ereklye: Athéné bőségszaruja Hódítás/alapítás: 8 óra További bónuszok: Héphaisztosz áldása
  6. Kérdések

    sziasztok uj szerver egy hasonlo gyors mint Rhamnus mikor indul? hamarosan vege annaka szeronak
  7. Kibeszélő: Tarasz

    az jo volna ha arra is lenne megoldas hogy a tiltott botokat es szamos mas tiltott segedletekre hogy ha beszeretne aktivalni valaki alapbol ne lehessen mivel tiltott szinubon nagyon sok ilyen van ezert ott abba is hagytam mert nem tartom tisztessegesnek,es elmegy az ember kedve a jatektol mert...
  8. Kibeszélő: Tarasz

    az nagyon tetszett hogy falvasokra lehetett alapitani kezdetektol
  9. Pandosia

    mikor indul uj vilag?
Fent