Killahman legutóbbi tartalma

  1. Kibeszélő: Devblog mobil felhasználói felület

    Jó estét! Lehet már tudni arról valamit hogy mikor lesz javítva az új appon?
  2. Kibeszélő: Devblog mobil felhasználói felület

    Jó napot. Mikor lesz javítva az új app? Mikortól lehet vele játszani is? Nem rakja vissza időzítésnél a csapatokat a városba csak frissítés után. Így nem lehet vele időzíteni. Én 90 százalékban telórol vagyok,nem tudok játszani normálisan. Buktam a prémiumokat meg a szerverekbe tett időmet. A fő...
  3. Kibeszélő - Új világ: Március

    Elég 1 messenger vagy Dc csoport ennyi emberrel kontaktolni. Kb 4-en szavaztunk,aztán megbeszéltük hogy pihi.
  4. Kibeszélő - Új világ: Március

    Persze ,de aki a gyors szervert várja nem fog be reggelni egy lassúra. Csak én beszéltem kb 50-en emberrel aki pihen inkább amíg nem jön egy gyorsabb szerver. Bízunk benne hogy rővid időn belül indul egy lázítós gyors szeró,addig is pihizünk. Tisztelettek: Killahman
  5. Kibeszélő - Új világ: Március

    Ez egy Szuper ötlet.
  6. Kibeszélő: Tarasz

    Nem szuper így is. Különben meg ha már így beszélgetünk, szeretném megköszönni hogy rendbe raktad a játék tisztaságát! Ez látszott már rhamnus szerveren is, itt már nem kaptam ugyanarra a másodpercre 10 támadást a botos játékosoktól. Nagyon jó hogy rendet tettél(tettetek). Bízom benne hogy...
  7. Kibeszélő: Tarasz

    Irtuk többenk ennél a szervernél is, de sajnos nem így lett. De majd legközelebb hátha.
  8. Kibeszélő: Tarasz

    Új foglalásos?
  9. Kibeszélő: Tarasz

    Nagyon jók a paraméterek, de miért megint dominanciás végjáték lett megint azt nem értem. Azon kivül minden tetszik.
  10. Új világ-2022 Március

    Szerver sebesség: 3 Egység/Kereskedelem sebesség: 3 Kezdővédelem: 4 nap Szövetség limit: 30 Morál: Nincs Foglalási rend: Lázítás Éjszakai bónusz: 22:00-06:00 Végjáték: (sebesség) gyors Ereklye: Palladion Hódítás/alapítás: 10/12 óra További bónuszok: Kereskedelem sebesség +50% Kezdő városok: 2...
Fent