Ivar legutóbbi tartalma

  1. Ivar

    Kibeszélő: Új világ Március

    soha többet 12 órás lázítást!
  2. Ivar

    Kibeszélő: Tegea

    Úgy érted nem a biriket fogják szúrni?
  3. Ivar

    Kibeszélő: Tegea

    szia uram, bejgli recept érdekel? (Hunga fórumról loptam)
  4. Ivar

    Kibeszélő: Új világ Március

    Az elsődleges az lenne, hogy legyen valamilyen támadó bónusz. Pl olyasmi mint carphin. Ha ez nem kivitelezhető akkor akár csak 1 egység támadó értéke legyen megtolva mint most, az lehet mito vagy akár sima szf támadó. Ha ez sem megoldható akkor az áldásbónusz, nyersanyagtermelés + vagy építés...
  5. Ivar

    Kibeszélő: Tegea

  6. Ivar

    Kibeszélő: Új világ Március

    tökmindegy hogy használom azt ha az ellen csak kardossal védekezik és a +15% miatt már szart se ér az erünniszem xd
  7. Ivar

    Kibeszélő: Tegea

    arra nem gondoltál h megtanulj játszani? Am nem nagy cucc, jófej volt és hagyott 1 sec-t szúrni! Simán lehetne úsztatni.
  8. Ivar

    Kibeszélő: Új világ Március

    Még jó,hogy leszavazzuk! De majd azért büntessen a játék mert időt szánok rá. Szánalom. Az is nonszensz, hogy lázítós szerón már megint a védő bónuszt tolják fel.
  9. Ivar

    Kibeszélő: Szelümbria

    Értjük a viccet, csak nem szeretjük!
  10. Ivar

    Kibeszélő: Szelümbria

    Hát igen. Méltatlannak tartották sokan, hogy megint csak a 42-t kell elverni és inkább leléptek, de hát te még így se fértél be hozzánk :cool:
  11. Ivar

    Kibeszélő: Szelümbria

    de jó lenne 200 fős szövi limit nem? Szükség van az olyan tömegcsapatokra mint a Hungária. Ja nem!
  12. Ivar

    Kibeszélő: Istenek ajándéka

    Még egy event amire nem kell goldot költeni. Sok értelmes jutalom ebben sincs.
  13. Ivar

    Kibeszélő: új világ október

    és ha ma indult a szerver? Már megvettem ;)
  14. Ivar

    Kibeszélő: új világ október

    Ezzel így magadat nyugtatod am?
  15. Ivar

    Kibeszélő: új világ október

    Én már utaltam, és csak ezért fogok szervert nyerni ellened, nem pedig azért mert nem gyártasz mást csak kardost íjászt meg birit.
Fent