Győző15 legutóbbi tartalma

  1. Kibeszélő : Amiszosz

    Haha xD :D Nagyon XD :D vicces :D XD valaki XD :D
  2. Kibeszélő : Amiszosz

    hupsz, hupsz... visszanyal a fagyi mr tisztességesen játszom, de mindenki más csal?
  3. Kibeszélő : Amiszosz

    Tényleg nem tudom milyen honlapról beszélsz, de fejtsd ki kérlek, mert most már kíváncsi vagyok.... :D Van egy olyan érzésem te se tudod már mit hazudsz itt össze vissza, de nekem is van ismerősöm aki ismer téged, (megidézni nemfogom, mert ugye ilyen esetekben nem illik hivatkozni engedély nélül...
  4. Kibeszélő : Amiszosz

    Annyira bírom, hogy mindig megvagyunk szakértve, olyanok által, akik sose játszottak velünk... Közbe meg ilyen rejtett honlapos verziójú böngészőről beszélsz, amiről még én se tudom mire gondolt a költő, de egészségedre... Remélem nagyobb élvezetet is találsz azért az életedben ennél...
  5. Kibeszélő : Amiszosz

    Nagyon okos vagy. Úgy írod ezt, mintha eddig nem lettünk volna naponta reportolva, de valamiért oldfoxnak csak a szerver közepént tűnt fel ezek szerint, hogy csalunk? Hagyjuk már. Több köze van ennek az egészhez ahhoz, hogy megunta a napi szintű reportok kivizsgálását, mint a valós bannhoz. Az...
  6. Kibeszélő : Amiszosz

    Adom, hogy 2 hónap játék után feltűnt, hogy vesztettetek, pedig már elején is nyilvánvaló volt, hogy mire megy ki az egész, és akkor még tehettetek is volna valamit ellene, de hát síjni könnyebb mindig. Egyébként meg ha nem csináljuk ezt, bejöttek volna a komolyabb szövik is és akkor ugyanúgy...
  7. Kibeszélő : Amiszosz

    Ezt ott cáfolnám hogy kollektíven a meik permát kapott a drága supporttól (4-5 embert leszámítva) szimpla fiókhelyettesítésre, köztük sok olyan ember is akinek még nem volt semmilyen szabályszegése. :D
Fent