Gitta72 legutóbbi tartalma

  1. Verziófrissítés 2.93

    Az előttem szólok írását nem ismételném, de egyetértek velük. Lenne egy kérdésem .. Miért nem olvashatunk egyetlen egy olyan játékos hozzászólását sem most eme változásról akik a legjobban lobbiztak, hogy az aranykereskedelemben változások legyenek ? Kíváncsi lennék a véleményükre. Így elég...
  2. Verziófrissítés 2.93

    Tisztelt Moira Mint korábbi hozzászólásomban is írtam nem tartom szerencsésnek ennyire beszabályozni a kereskedelmi arányokat. És pont azoktól lett elvéve a lehetőség az aranyszerzésre akiknek a legnagyobb szükségük lett volna erre. Máshogy nem tudnak helytartóhoz vagy egyéb prémium...
  3. Verziófrissítés 2.93

    Ez sajnos nem így van... Amit kiír a piacon ha megpróbálsz felajánlani ennyinél többet az ez: Aranyért legfeljebb 2000!!!! nyersanyagot kínálhatsz fel vagy kérhetsz..
  4. Verziófrissítés 2.93

    Lehet, hogy ez a változás amivel 400 nyersi = 10 arannyal lehet kereskedni kicsit elhamarkodott lépés volt. Olyan országban ahol nálunk sokkal többet költenek aranyra (amcsi szero pl..) ott is csak az első pár napon van ilyen árfolyam. Pedig azért ott aztán nagyon alacsony áron lehetett...
  5. Jelentésáradat !!!!

    Ugyanez a problémám nekem is, de két szerveren is.. Írtam az ügyfélszolgálat rendszerén keresztül is és most itt is jelzem. Fél órája folyamatosan érkeznek az üzenetek
  6. Új világ: Chí

    Sziasztok A következő szerver neve chi lesz. Jól látható nem csak a profilon amit ide feltett az előttem szól, hanem az ügyfélszolgálat oldalán is megtalálható már... Erre szokták azt mondani, hogy az a teszt szerver. Ez után fog majd az "éles" szerver is indulni... Legalábbis eddig így...
  7. Újra indítás

    freemail-re nagyon ritkán jön meg az érvényesítő email... Azt javaslom, hogy változtasd meg az email címedet a beállításoknál egy gmail-esre pl. és után indíts újra. Gmail-nél még soha nem tapasztaltam ilyen jellegű problémát csak a freemail-nél
  8. Kibeszélő: A hősi világok jövője

    A hősi világ elemeinek bevezetésével a harci világokban a játék színesedik és újabb stratégiai lehetőségeket rejt magában. Ez szerintem mindenképp pozitív változást hoz. Egy gyors világban pedig ez még inkább így van. Mindenképp örülnék ha már a most induló szerveren is jelen lennének ezek az...
  9. Kibeszélő: A hősi világok jövője

    Tisztelt Moira Érdekes ugyanakkor várható volt ez a döntés... A kérdésem az lenne, hogy a most induló új szerver is már tartalmazni fogja ezeket az elemeket amelyeket említettél vagy majd csak az azt következő ? Tisztelettel: Gitta
  10. Kérdés

    Azért minden trükköt el ne áruljatok :) Hogy fogunk így farmolni majd másokat? :) Lajos74.... Nem sűrűn látlak a fórumon :))
  11. Szövetségi fórum

    Szia Ha a fórumszál meg van osztva más szövetséggel is akkor nem tudsz áthelyezni topikokat... Egyéb esetben ha meg van hozzá a jogosultságod akkor át tudsz helyezni topikot máshova is..
  12. Kiképzési idő

    Arannyal lehet sok előnyre szert tenni és ahogy az előttem szóló is írta, a játék szerves része a prémiumot használók és mivel profitérdekelt a játék így "szükséges" ahhoz, hogy a nagy többség ingyen játszhasson grepon ... Sok minden vásárolható grepon, de nyersanyag nem ( kalmárral is csak 30...
  13. Fiók törlése..

    Nem egészen helytálló az előttem szóló hozzászólása... Ha a felhasználófiókodat törlöd az kb 7 nap mire törlődik az adott világon. Addig támadható és foglalható vagy. Csak ezen idő lejárta után lesz szellem a városod. Ha a játék újraindítását választod akkor az érvényesítő email elfogadása után...
  14. Kocsma/Offoljunk

    Kedves Moira! Természetesen értem amit írtál és részben egyet is értek veled. Nem lesz soha olyan szerver amelyik mindenkinek tetszeni fog.. Hisz sokfélék vagyunk és midenkinek más-más jön be... Annyit serettem volna még megemlíteni, hogy a felvetésem nem az ostromos szerver indításával volt...
  15. Kocsma/Offoljunk

    Tisztelt Moira! A szupport egyik hozzászólásában kfejezetten kérte, hogy lehetőség szerint ne a játékon belüli ügyfélszolgálati rendszeren belül jutassuk kifejezésre azt ,hogy milyen világtípust és milyen paramétereket szeretnénk az elkövetkező szerveren játszani... Mivel ez volt a kérés így...
Fent