Egytucat legutóbbi tevékenysége

  • Egytucat így reagált Ivar bejegyzésére a(z) Kibeszélő : Amiszosz témában: Like Like.
  • Egytucat így reagált zola08 bejegyzésére a(z) Kibeszélő : Amiszosz témában: Like Like.
    És vajon ok nélkül lettetek reportolva? Olyan téren cseszettül jogosan mint a huzat xDDD aki játszott a csodás méltán híres "nagy"...
  • Egytucat válaszolt a Kibeszélő : Amiszosz témában.
    Két konkrét dolgot ehhez. 1. iotán feltörték az egyik vezetőnk fiókját és nyomtak neki újraindítást. Másnap a support akcióba lendült és...
  • Egytucat válaszolt a Kibeszélő : Amiszosz témában.
    Az elején egyértelmű volt, hogy mit fogtok csinálni, sajnos az első Kocsma már törölve lett, így nem tudom pontosan mikor is volt az a...
  • Egytucat válaszolt a Kibeszélő : Amiszosz témában.
    Ne is mond, teljesen kivagyok tőle;)
  • Egytucat válaszolt a Kibeszélő : Amiszosz témában.
    Csodás végjátéknál nem lehetne bevezetni, hasonló dolgot, mint ami dominancián van? A csodák kora amikor eljön, akkor a játék a középről...
  • Egytucat válaszolt a Kibeszélő : Amiszosz témában.
    Kérdezném a fórummoderátort, hogy a csatolt fájl neve jeff hardy hozzászólásában rendben van-e a fórumon szabályok alapján?
  • Egytucat válaszolt a Kibeszélő : Amiszosz témában.
    Akiket kérdeztem, hogy mi a helyzet szelümbrián, azt mondták, hogy kb az egész meik szövi tiltást kapott. téged is pirosnak mutat nekem...
  • Egytucat válaszolt a Kibeszélő : Amiszosz témában.
    jeff hardy - szelümbrián miért is vagy tiltva? előbb tanulj meg tisztességesen játszani, és ha ez megy, utána szólj hozzá bármihez is!
  • Egytucat válaszolt a Kibeszélő : Amiszosz témában.
    Lenne két dolog, amit még a support figyelmébe ajánlanék 1. szövetségi tagok közti harci pont csere bere - gyakorlatilag oda jutott a...
  • Egytucat válaszolt a Kibeszélő : Amiszosz témában.
    3 sziget ilyen, amit néztem, aztán lehet van több is. Persze, lehet a mellette lévőn csodázni, de a végjátékban nem mindegy, hogy hol...
  • Egytucat válaszolt a Kibeszélő : Amiszosz témában.
    Jó pár szigetnél előjön az a probléma, hogy nem lehet befoglalni a teljes szigetet, mert van rajta 1-2-5 barna városka, ahol a tulaj nem...
  • Egytucat válaszolt a Kibeszélő: Új világ Március témában.
    A bónuszkról annyit, hogy legyen összhangban a végjátékkal. Domis végjáték elvileg a harcokról és a városfoglalásról szól, vagy...
  • Egytucat válaszolt a Kibeszélő: Új világ Március témában.
    Néztem a súgóban az olimposz végjátékot, de csak 4x-es szerversebességre vannak ott adatok. 5x-s sebességnél meddig tartanak az egyes...
  • Egytucat válaszolt a Kibeszélő: Új világ Március témában.
    Az A és a C opció is nagyon jó, gyors világ, gyors végjátékkal. Mondanám, hogy végre!:), Nekem a C lenne jobb, olimposzos világon még...
Fent