ákosdiószegi legutóbbi tartalma

  1. Kibeszélő: verziófrissítés 2.262

    Vibrál az egér mikor ki akarok adni egy parancsot.
  2. Kibeszélő: Zancle

    Nem hiszem 4es vagy annál gyorsabb szervereken szokott indulni az Inso és csakis Domis szervereken, különben is most el vannak foglalva Tarasszal mert 15 kis Francia agyonveri őket :D
  3. Kibeszélő: Zancle

    Ide is csak az aranyért megyek :D
  4. Új világ kibeszélő : Zancle

    kezdővédelem: 2nap :o
  5. Új világ kibeszélő : Zancle

    Szerver sebesség: 4 Egység/Kereskedelem sebesség: 4 Kezdővédelem: 5 Szövetség limit: 50 Morál: Nincs Foglalási rend: Új Éjszakai bónusz: 23:00-06:00 Végjáték: Világ csodái (normál sebesség) Ereklye: Athéné bőségszaruja Hódítás/alapítás: 9/8 óra További bónuszok: Héphaisztosz áldása Nagyon...
  6. Kibeszélő: Tarasz

    Nagyok vagytok :D Tudtam h ez egy jó szerver lesz de h ennyire :D
  7. Kibeszélő: Tarasz

    Am figyelitek a többi szeró állását? Rhamnuson a JD majdhogynem megszűnt. Nem tudom mi történhetett de sztm számíthattok a részvételükre.
  8. Kibeszélő: Tarasz

    Kérdésem az lenne h ezen a szerón is élni fog az ami Szinubon h elejétől kezdve lehet alapítani falvas szigetekre?
  9. Kibeszélő: Tarasz

    Azért mert nemrég indult egy világcsodás szerver Szinub.
  10. Új világ-2022 Március

    NÜSZA és Pandosia az övék volt a harmadikat nem vágom melyik volt.
  11. Új világ-2022 Március

    Na jó ha már mindenki panaszkodik akkor én is elmondom a sztorimat. A legviccesebb az volt mikor annyira vártam a szeró indulást h egy nappal előtte nem tudtam aludni, na gondoltam legalább időben kezdek, néztem reggel 8kor semmi, néztem 10kor semmi, néztem délben semmi, majd 1órakkor nyitott a...
  12. Új világ-2022 Március

    Egy héttel előtte szokták holnap kint lesz sztm.
  13. Új világ-2022 Március

    Tényleg ti nem vagytok elfoglalva a végjátékkal PANDOSIAn? 3 nap múlva kezdődik. Ha jól számoltam még bőven tartani fog mikor elindul az új világ.
  14. Új világ-2022 Március

    Most mit szépítsük a többség közületek aranyozik és szerverek óta együtt játszik, sokunknak nincs is fix csapata szerver indulás előtt és mivel széthúzás van jóformán képtelenség egy ütős csapatot összeszedni ami felvehetné a versenyt a tietekkel. Ezt így nem lehet h majd lesz valami szerver...
  15. Új világ-2022 Március

    Kérdésem az lenne h melyik tengerről indultok? És h van e esély bekerülni a csapatotokba?
Fent