Scriptek

DeletedUser

Vendég
Itt lehet átbeszélni, ha valami gond van egy scripttel, vagy nem tudod hogy kell telepíteni.

Az engedélyezett scriptek itt találhatóak. Amennyiben valami más fajtát szeretnél használni, és nem látod a listában, akkor kérlek az ügyfélszolgálaton keresztül érdeklődj, hogy szabályos-e a használata. Amennyiben igen, akkor bővíteni fogjuk a listát.

Felhívom a figyelmet, hogy a scriptek által okozott problémáért nem vállalunk felelősséget, tehát ha hibásan működik, akkor a script készítőjét kell felkeresni nem minket.

Dragonrk
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1959

Vendég
Szerintem kéne olyat csinálni, hogy ne csak szóban beszéljük meg, hogy szövetségbe lépünk, és a szövetséges klánokat jelölhetné a térkép más szinnel, meg a nagytérképen is jó lenne ha jelölné a szövetség tagjait/szövetségeseit.
 

DeletedUser1959

Vendég
köszi, de ezt hogy kell telepíteni, mert nem értem.
 

DeletedUser1959

Vendég
oké megvan feltelepitettem, de nem látom a grepolisban.
 

DeletedUser

Vendég
Greasemonkey kell hozzá.
Azután engedélyezd a majmot, majd a majomban a scriptet.
 

DeletedUser

Vendég
Igazság szerint nekem se működik. Próbaképp felraktam egy másik scriptet, amelyikkel a jelentéseket lehet konvertálni, az működik is, de ez nem...

Elméletileg a beállításoknál kéne lennie az opciónak, ahol be lehet állítani a színeket és szöviket, de nincs ott semmi.
 

DeletedUser

Vendég
lehet hogy csak én vagyok hülye, vagy nem értem ennyire a nyelveket de mit kel csinálni a letöltéséhez?:confused::(
 

DeletedUser

Vendég
nekem sem működik, csak megmutattam. mondjuk ezen kívül még sok hasznos script van:)
 

DeletedUser

Vendég
tudom, már le is szedtem a kelöket, de azért ez se lett volna rossz :mad:
 

DeletedUser1598

Vendég
nem eleg varni, hogy bevezessek a jatekba ezt a cuccot?
 
Fent