Kibeszélő: Tarasz

Killahman

New Member
Nagyon jók a paraméterek, de miért megint dominanciás végjáték lett megint azt nem értem.
Azon kivül minden tetszik.
 
Hol van a "borsnobi" játékos, a "Jack Daniels" alapítója, egy régi francia barát megkéri, hogy beszéljen vele, és megtudja, hogy Jack Danielék játszanak-e ebben az új világban

Discord : Cagoule#2744
 

oldfox

Grepolis support
a Grepolis csapata
Community Manager
Nagyon jók a paraméterek, de miért megint dominanciás végjáték lett megint azt nem értem.
Azon kivül minden tetszik.
Örülök, hogy tetszenek a paraméterek, természetesen legközelebb ha kikérjük a véleményeteket az új szerverről(mert ki fogjuk :p ) akkor várjuk természetesen a végjáték típusát is.
 

Killahman

New Member
Örülök, hogy tetszenek a paraméterek, természetesen legközelebb ha kikérjük a véleményeteket az új szerverről(mert ki fogjuk :p ) akkor várjuk természetesen a végjáték típusát is.
Irtuk többenk ennél a szervernél is, de sajnos nem így lett.
De majd legközelebb hátha.
 

oldfox

Grepolis support
a Grepolis csapata
Community Manager
Irtuk többenk ennél a szervernél is, de sajnos nem így lett.
De majd legközelebb hátha.
Ha csodás világot csinálunk az nem lehetett volna most 4es sebességű :( Sajnos erre külön iránymutatás volt kiadva feljebbről.
De sokan írtátok a 4es sebességet ezért döntöttünk így. Remélem azért nem olyan vészes így sem.
 

Killahman

New Member
Ha csodás világot csinálunk az nem lehetett volna most 4es sebességű :( Sajnos erre külön iránymutatás volt kiadva feljebbről.
De sokan írtátok a 4es sebességet ezért döntöttünk így. Remélem azért nem olyan vészes így sem.
Nem szuper így is.
Különben meg ha már így beszélgetünk, szeretném megköszönni hogy rendbe raktad a játék tisztaságát!
Ez látszott már rhamnus szerveren is, itt már nem kaptam ugyanarra a másodpercre 10 támadást a botos játékosoktól.
Nagyon jó hogy rendet tettél(tettetek).
Bízom benne hogy továbbra is ílyen tiszta lessz a játék!
Minden tiszteletem kijár ezért!
 

ZsKiller

New Member
Nem szuper így is.
Különben meg ha már így beszélgetünk, szeretném megköszönni hogy rendbe raktad a játék tisztaságát!
Ez látszott már rhamnus szerveren is, itt már nem kaptam ugyanarra a másodpercre 10 támadást a botos játékosoktól.
Nagyon jó hogy rendet tettél(tettetek).
Bízom benne hogy továbbra is ílyen tiszta lessz a játék!
Minden tiszteletem kijár ezért!


Semmi csalás nincs abba, hogy valaki gyarmira rak 30-40 támadást, támogatást, valaki botozik (farmbot, autoclicker), de nem kaptak tiltást, de "tisztességtelen viselkedésért" osztogatják a szankciókat, szóval nem értek egyet amit írsz, nem igazán csinált semmit a support Rhamnuson, régebben Moira a multisokat meg botosokat tiltotta néha-néha. Most már egyáltalán nem tiltják a botosokat multisokat :D
 

oldfox

Grepolis support
a Grepolis csapata
Community Manager
Nem szuper így is.
Különben meg ha már így beszélgetünk, szeretném megköszönni hogy rendbe raktad a játék tisztaságát!
Ez látszott már rhamnus szerveren is, itt már nem kaptam ugyanarra a másodpercre 10 támadást a botos játékosoktól.
Nagyon jó hogy rendet tettél(tettetek).
Bízom benne hogy továbbra is ílyen tiszta lessz a játék!
Minden tiszteletem kijár ezért!
Köszönöm, a visszajelzést örülök ha így gondolod, sajnos van mit csinálni még továbbra is ezen a téren, bízom benne, hogy még pozitívabb irányba halad ez a jövőben.
 

oldfox

Grepolis support
a Grepolis csapata
Community Manager
Semmi csalás nincs abba, hogy valaki gyarmira rak 30-40 támadást, támogatást, valaki botozik (farmbot, autoclicker), de nem kaptak tiltást, de "tisztességtelen viselkedésért" osztogatják a szankciókat, szóval nem értek egyet amit írsz, nem igazán csinált semmit a support Rhamnuson, régebben Moira a multisokat meg botosokat tiltotta néha-néha. Most már egyáltalán nem tiltják a botosokat multisokat :D
Hát sajnálom, hogy nem így látod, pedig sajnos sokkal több multizást és botozást kell tiltanunk mint amennyit szerenténk, de csak úgy hasraütésre, vagy valakinek a feljelentésére nem tehetjük ezt sajnos. A "tisztességtelen viselkedés" pedig szerintem legalább annyira rontja a játékot mint a multi, de igyekszünk mind a két fronton helytállni. Köszi neked is a kritikát.
 

Högljudd

Game Master
a Grepolis csapata
Senior Game Master
Természetesen. Innentől fogva elméletileg minden világunk úgy nyitja meg kapuit, hogy minden sziget alapítható.
 

MyLady44

New Member
az jo volna ha arra is lenne megoldas hogy a tiltott botokat es szamos mas tiltott segedletekre hogy ha beszeretne aktivalni valaki alapbol ne lehessen mivel tiltott szinubon nagyon sok ilyen van ezert ott abba is hagytam mert nem tartom tisztessegesnek,es elmegy az ember kedve a jatektol mert ellehetetlenitik . szamtalanszor talalkozok olyannal is aki 2 nevvel is jatszik egy szeron belul erre is jo volna kitalalni valamit
 

oldfox

Grepolis support
a Grepolis csapata
Community Manager
az jo volna ha arra is lenne megoldas hogy a tiltott botokat es szamos mas tiltott segedletekre hogy ha beszeretne aktivalni valaki alapbol ne lehessen mivel tiltott szinubon nagyon sok ilyen van ezert ott abba is hagytam mert nem tartom tisztessegesnek,es elmegy az ember kedve a jatektol mert ellehetetlenitik . szamtalanszor talalkozok olyannal is aki 2 nevvel is jatszik egy szeron belul erre is jo volna kitalalni valamit
Ha úgy érzed megszegi valaki a szabályokat akkor a support felületen jelentsd kérlek nekünk. Onnantól mi kivizsgáljuk az ügyet és megteszünk minden szükséges lépést.
 
Fent