ÚJFAJTA VILÁGNÉZET ! AMIT SOKAN SZÍVESEN FOGADNÁNK! (OLVASSA EL MINDEN EMBER!) HOZZUK LÉTRE EGYÜTT!

Szeretnél ilyen világot vagy nem ?


  • Összes szavazó
    12
  • A szavazás lezárult .

duduS1

New Member
admin & Moira

És az összes többi vezetőhöz szólunk ebben a NAGY ötletben...

Ugye már több probléma is fenn áll az olyan játékosok között akik szeretnének fizetni ezért,és akik nem / vagy nem tudnak.
Mivel mind a két fajta játékos szereti nyilvánvalóan a játékot,és a menetét,ezért nem tudunk elhatárolódni attól hogy megmondjuk nektek hogy köszönjük a sok munkát amit bele öltök ezekbe a szerverekbe sokszor.

NA DE! A bökkenő az,hogy biztos ti is és sokan kaptak már üzeneteket különféle szerverekről hogy egyszerűen nem tud érvényesülni az a játékos/vagy csapat akik nem ölnek bele szinte napi szinten pénzt a játékba. Igen..tudjuk hogy a játékszervert üzemeltetni kell,a bug-okat javítani és a többi és a többi,ez nektek valóban munkával jár,amit ingyen nem végeztek el,ez teljesen normális.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A világ amit elképzeltünk:


ORSZÁGOK CSATÁJÁT szeretnénk csinálni,azaz...Európai Szervert..úgymond NEMZETKÖZIT

(HA NEM LEHETSÉGES,AKKOR MAGYAR MEGVALÓSÍTÁSBAN IS REMEK LENNE,DE AZ IGAZI A NEMZETKÖZI LENNE!)

Olyan csaták lennének országok között ott,hogy azt a legmerészebb álmotokban se tudnátok el képzelni de még mi sem,ezért izgalmas!

Paraméterek:
sebesség: 3
kezdő védelem: 5 nap
szövetség: 100 Tag

morál: aktív (egyértelműen,ez fontos az újak miatt!)
foglalási rend: új / régi (Ez részletkérdés,rátok bíznánk)
éjszakai bónusz: 23:00-6:00
végjáték: csodázás (normál)
város alapítás: 8 óra
bónusz: 25% extra áldás termelés
istenek: +1


MÉG VALAMI!


Prémium lehetőségek:

- Helytartó
- Kalmár
- Főpapnő

- Parancsnok
- Kapitány

És ennyi,nincs több aranyozási
lehetősége az embernek ezen a szerveren! Erre úgy gondoljuk,mindenki tud költeni,és FOG is mivel megéri neki!
DE ha nem költ erre se,nem baj,nem fog olyan SOKKAL el maradni és ha ügyes,egyáltalán nem is lesz elmaradása,a játék tudást helyezzük előbbre most ebben a szerverben nem pedig a pénztárca nagyságát.

A VILÁG nevét természetesen Szavazás alapján döntenénk el,és nem 1 ember aki ki találta hogy ez meg ez lesz a neve,ha esetleg komolyan veszitek és meg történik ez az egész dolog,amit higgyétek el hálásan meg köszönnénk! Ez csak 1 szerver lenne,de azt garantálom hogy a legjobb szerverként említik majd a jövőben!

A nevek amikre LEHET szavazni a későbbiekben...

- SPARTACUS
- KARPATHOS
- MYKONOS
- EPIRUS
- KALAMATA


Ezek a szervernevek még nem voltak,és mindegyik kapcsolódik a GÖRÖG mitológiához,szigetekhez , vagy a rómaiakhoz,a rabszolgákhoz!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A JÁTÉKOSOK AKIK TÁMOGATJÁK EZT A FELVETÉST/ÖTLETET!

Az ötletgazdák

Jómagam duduS1 ( Apollónia Szemét Szúnyogok TAG voltam..)
&
SZOBOSZ (2010.04.17 óta játszik,és megélt egysmást ennyi idő alatt a GREPOLIS világaiban!

Akik biztosan támogatnák ezt,ebben biztosak vagyunk,és aktív játékos,akik
BIZTOSAN ott lennének a szerveren! És még nem is mondtam azokat,akikkel nem beszéltünk erről,de ezer % hogy jönnének mivel sok az aktív játékos!

NICKNEVEK

CSUMI1988
OnSHeRoo
Róbertgida
Venom.
Anat77
Kato neni
MákvirágP
mormogi
Zeuszos
Menyus1975
rhoild
clio1216v
Trafficlamp
Kmarci19999
SpAnGLIDS
Melsiana
xXGamerXx
Kali Is Back
Password1
jazybone
warlok.
Phisalis
öcsi78
Puskass94
dan.a
bambafeju
robag76
fokendensz
tjiafuto2000
-Morcogi-
sarkany150
édesem-3
csupiman
Mantas
csakis
blokix
bandita 77
biciklista
djzolika8807
Empernise
Turulboi
Arnikaaa
Gigant2
Omerta
allacska
schtamas
Lui Pádre
-SuddenDeath-
Doki78
Santo Conquistador
miett50
Bagira1970
GOLI OTOK
Dambalácska
hjtman19
Bojler95
Zotyacom
*Art*
ében23
troppauer


Ez itt ''csak'' 60 ember így kapásból! ÉS EZ MÉG BŐVEN NEM MINDENKI,EZEK AZ EMBEREK TÁMOGATNÁK EZT AZ EGÉSZET,EZ EZER % !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Előre is köszönjük hogy át gondoljátok ezt a felvetést,és még nagyobb köszönet ha ez megvalósulhat!
A legjobb szerverként fogják emlegetni ezt garantálom.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Üdvözlettel

duduS1 & SZOBOSZ | 2021.05.16 VASÁRNAP | AZ ÖTLET ÉVEK ALATT SZÜLETETT ÍGY TELJES EGÉSZÉBEN!


- GREPOLIS OLDTIMERS -
 

Csatolmányok

  • dsasdsa.jpg
    dsasdsa.jpg
    94,9 KB · Megtekintések: 16

Indominus

New Member
Igen..tudjuk hogy a játékszervert üzemeltetni kell,a bug-okat javítani és a többi és a többi,ez nektek valóban munkával jár,amit ingyen nem végeztek el,ez teljesen normális.
Kár hogy, se fejlesztve nincs a játék rendesen, se a bugok nincsenek javítva. Hiába ölnek bele sokan százezreket, az egész Innogames fejőstehénnek használja a játékot, semmi másnak.

Az ötlet akár még működhetne is, kisebb szövetség taglétszámmal csak magyar közzöségben is, viszont a fejőstehén szindróma miatt ez nemhogy nemzetközileg, de magyar szerveren sem fog soha megvalósulni.
(miért indítsanak olyan szervert ahol havi maximum 5000-et költ az ember, ha indíthatnak olyan szervert ahol az első 2 hétben több játékos "átlagos havi fizetéséket" költenek a játékra, sokan pont erről a híres támogató listáról :oops:)

Az ötlet egyébként már többször megíródott a facebookos oldalakon magyar és nemzetközi, ahol a support minden alkalommal leírta, hogy a szegény innogames nem engedhet meg magának ilyen dolgokat mert az éves 200m dolláros bevételből ez egyértelműen nem megoldható és becsődölnének.
 

Riandor

New Member
Ja azért nem tudnak érvényesülni mert nem aranyoznak xD
Biztos nem azért mert 80%-uknak riasztója sincs, az akadémiát kifestőnek hiszik, ha meg meglátnak 3 támadást 1secen akkor visszalépnek az evolúcióban. Hajrá királyaim
 

Trafficlamp

New Member
Én azért kicsit érdekesnek tartom, hogy ezen a listán az én nevem is szerepel, miközben erről amúgy engem senki sem kérdezett meg. Aránylag jó ötlet lehetne egyébként, de valljuk be, hogy nem teljesen reális. Az előttem hozzászóló Indominus jól látja a helyzetet, egy limitált költési lehetőségekkel rendelkező világ nem hiszem hogy meg fog valósulni, de nem azért, mert nem valósulhatna meg, csupán nem lenne eléggé profitáló (legalábbis a jelenlegi szerverekhez képest).

Abban is teljesen biztos vagyok, hogy a listán szereplő játékosok egy része kétségbe is esne ilyen költési lehetőségek nélkül, ugyanis a falat 1 percnél tovább tartana felépíteni, és még csak olimpiai játékokat sem lehetne rendezni. Az első napon 10k pontos város pedig szinte már rituális dolog egyes játékosoknál csak azért, hogy aztán 1 hónappal később a 100. hely környékén kullogjanak bármilyen tényleges tudás hiányában. És egyébként annak ellenére, hogy ezt a játékosbázisra és a játék fundamentális működésére való kritikaként írom, pont ez az, amiért ez a szerver érdekes lenne.

Viszont lépjünk ki az álomvilágból. Amennyiben egy jó játékot szeretnénk játszani, inkább a bothasználat ellen kellene tenni valamit. Jelen esetben nem időzítésekre gondolok, mert gyakran olyan dolgokra is azt hiszik az emberek, hogy bot, ami nem az, engem inkább a farmbotok sokkal jobban zavarnak. Egyértelműen látható trend már szerverek óta hogy játékosok szigetenként 1-2 várossal játszanak, azt pedig kétlem hogy hónapokon keresztül itt ülnének és sarcolnának folyamatosan, miközben egy részüknek riasztója sincs, jeleseik kiszedhetőek, valahonnan viszont mégis rengeteg nyersanyaguk van, sőt, eszméletlen ütemben termelődik néha még akkor is, amikor a játékos egyértelműen nincs itt, mert milíciát nem hív, támadókat ki nem küld. Nos, ezek szerintem erős gyanúját képzik annak, hogy az illető sarcol, viszont nem ül a gép előtt. Innen pedig szerintem a következtetés levonható.

Egy átlagos support válasz az, hogy a botokat kiszűrik, stb, stb, stb, mégis szerintem mindenkinek, aki régebb óta játszik, van olyan ismerőse aki gond nélkül használ farm- vagy egyéb botot. Tehát 3 lehetséges eset áll fenn:
1.) A support nem tudja érzékelni a botokat, és ennek nincs tudatában.
2.) A support nem tudja érzékelni a botokat, tudatában van, de a játékosközösség előtt ezt tagadja.
3.) A support tényleg tudja érzékelni a botokat, de valamilyen oknál fogva nem szankcionálja. Az ok lehet többféle, nem feltétlenül kell korrupcióra gyanakodni. Lehet az szimplán bizonyíték hiánya is, stb.

Én úgy gondolom, hogy léteznek megoldások az egyes problémákra, viszont a játék a jelenlegi állapotában nem igazán fair. Kezdve az arannyal, folytatva a botokkal. Emellett valamit a pingelgetés ellen is ki kellene találni, bár valószínűleg csak én vagyok túl jó arc, hogy nem viszonzom eléggé.

Amennyiben valaki nem ért egyet, törekedjünk egy civilizált vitára, vannak érveim a felsoroltakon túl is, de fölöslegesen nem fogok túl sokat írni.
Ideális esetben egy support tag, vagy fejlesztő pozícióban levő emberrel is szívesen beszélgetek, megoldási javaslataim is vannak.

Amennyiben nem változnak a dolgok, valószínűleg távozni fogok a játéktól, de persze az én távozásom nem igazán gond a fejlesztőknek, ugyanis egy centet nem költöttem eddig a játékra. És amíg maga a játék, valamint a közösséggel való interakció szintje ilyen marad, a jövőben sem fogok - de talán játszani sem sokáig.
 

DeletedUser11851

Vendég
Ahhoz hogy a leírt ötlet megvalósítható legyen, szerintem nem elhanyagolható mennyiségű fejlesztésre lenne szükség a játékhoz (ugyanis ilyen feature-t még sehol nem láttam, ergó valószínűleg nem létezik).
Szóval tegyük fel a kérdést: miért foglalkozna az IG egy olyan feature lefejlesztésével, amellyel jóval kevesebb arany használható, mint alapesetben? Egyértelműen látszik, hogy az IG-t a Grepolis tekintetében már csak a profit érdekli, így egy forintot eurót sem fog arra költeni, amivel kevesebb bevétele lehetne.

Viszont ha mégis azt mondanák, hogy van annyi idejük és erőforrásuk, ami egy ilyen feature lefejlesztésére szükséges lenne, akkor azt könyörgöm inkább költsék olyan dolgokra, amelyek sokkal fontosabbak (jelenlegi hibák javítása, játéktervezési hiányosságok foltozása, játékélmény javítása, viselkedéselemzés a csaló játékosok kitiltására, stb, stb, stb. Százával tudnék ötleteket hozni.).

Illetve ez magánvélemény: nekem a szálnyitó hsz stílusa és formája több okból sem túl kellemes.

Remélem ilyen szerver nem lesz, mert az számomra azt jelentené hogy az IG nem képes megfelelően priorizálni a feladatait (bár ez a jelenlegi felállás alatt is nyilvánvaló).
 

duduS1

New Member
ti közel se gondoltátok át hogy mennyi problémát jelent a sok full aranyos emberke :D az orrotokig láttok el.
 

duduS1

New Member
traffi,a te neved azér szerepelt,mert SZOBOSZ ugy gondolta jó csávó vagy,és biztosan jönnél,de hát gratulálok ehhez a regényhez amit megirtál...
 

Trafficlamp

New Member
ti közel se gondoltátok át hogy mennyi problémát jelent a sok full aranyos emberke :D az orrotokig láttok el.
Barátom, kérlek értelmezd is a szöveget, ne csak olvasd. Én szívesen látnék egy szervert limitált aranyozással, de irreálisnak tartom, hogy megvalósuljon a fent felsoroltak miatt. Szerintem egyik kommentelő nézőpontja sem azt tükrözi, hogy "az orrunkig sem látunk el".

Az a probléma, hogy egy mélyen gyökerező problémát próbálsz megoldani, de olyan eszközökkel, amikkel nem fog menni. Jelen esetben egy olyan szervert kérsz/kértek ezzel a poszttal, ami limitált aranyozási lehetőségeket biztosít csak, ergó kevesebbet keresne az InnoGames, mint jelenleg. Sőt, ha nemzetközi lenne, akkor még az érintett országokból bejövő bevétel is csökkenne. Ha azt kéred egy cégtől, hogy csináljon valamit önzetlenül, de közben mindannyian teljesen tudjuk, hogy az adott cég nem foglalkozik a játékosközösséggel, akkor szerinted ez egy reális kérés?

Mellesleg amennyiben vitát akarsz folytatni, nem javaslom a provokatív megjegyzéseket, mint pl ezek: "az orrotokig láttok el", vagy " de hát gratulálok ehhez a regényhez amit megirtál" (feltéve hogy ez irónia volt), - mert teljesen komolytalanná teszik a beszélgetést és nehéz komolyan venni valakit, akinek nincsenek érvei. Tehát ha nem értesz egyet, érvelj, de egyébként ha értelmezed az írásomat, szerintem rájössz, hogy ugyanazon az oldalon állunk...
 

DeletedUser11851

Vendég
ti közel se gondoltátok át hogy mennyi problémát jelent a sok full aranyos emberke :D az orrotokig láttok el.
Nem tudom kinek szólt, de nem nagyon láttam olyan hozzászólást, ami alapján erre lehetne következtetni. Én egyébként egyetértek abban, hogy sajnos több olyan dologban is lehet aranyat költeni, amelyre szerintem nem szabadna tudni, és amúgy az általatok említett szerveren is játszanék, de az én hozzászólásom egyáltalán nem erre irányult ha megértetted.

traffi,a te neved azér szerepelt,mert SZOBOSZ ugy gondolta jó csávó vagy,és biztosan jönnél,de hát gratulálok ehhez a regényhez amit megirtál...
Úgy látom nem sikerült értelmezni azt, amit leírt. Bár a hozzászólásának nagyobb része off téma volt, az elején írta, hogy "Aránylag jó ötlet lehetne".

De egyébként nem értem milyen jogon dobálóztok nevekkel, hogy ők BIZTOSAN (kekw) ott lennének; legalább kérdeztétek volna meg őket...
 

csongi8

New Member
Ennek a játéknak rég nem a sok aranyos a rákfenéje. Akármelyik aranyost ki lehet égetni kellő aktivitással. Hidd el megcsináltuk. Itt a botot használókkal van a gond... meg azzal, ha egy szövibe 40-en vannak és 200 ember nem tud mit kezdeni velük, egytől-egyik csaló botosok lesznek...
Az ötlet egy nemzetközi szeróról tetszik. Viszont engem nem feltétlen zavar a sok aranyos, hiszen kellő aktivitással, tudással és egy jó csapattal kompenzálható.
 

DeletedUser9539

Vendég
Ez az aranymentes szerver évek óta téma, szerintem amúgy ilyen formában megvalósíthatatlan. Úgy tudnám elképzelni, hogyha a szerverre való belépés esetleg regisztrációs költséggel járna. Pl. 30$-ért beregelünk, prémium vásárolható, más mikrotranzakció nem lenne. De azt senki se képzelje, hogy majd az Innogames Kft. átnevezi magát Innogames nonprofit Kft-ra.

Röviden annyit mondanék, hogyha kérünk valamit, azért adnunk is kell valamit. A grepolis egy szolgáltatás, mi pedig fizetünk érte, a világ így működik. (Az ötlet nem rossz, de nem életszerű, illetve az előttem szólok nagyon szépen leírták, miért játszhatatlan a játék.)
 

Indominus

New Member
Ennek a játéknak rég nem a sok aranyos a rákfenéje. Akármelyik aranyost ki lehet égetni kellő aktivitással. Hidd el megcsináltuk. Itt a botot használókkal van a gond... meg azzal, ha egy szövibe 40-en vannak és 200 ember nem tud mit kezdeni velük, egytől-egyik csaló botosok lesznek...
Az ötlet egy nemzetközi szeróról tetszik. Viszont engem nem feltétlen zavar a sok aranyos, hiszen kellő aktivitással, tudással és egy jó csapattal kompenzálható.
De, a sok aranyos is a rákfenéje a játéknak, meg a több tömegszövetség is, akik 5 szövetséggel indulnak egy 40 férőhelyes szövetség létszámos szerveren + az 5 konfijuk és olyan helyzetet generálnak, hogy 50 játékos játszik az elejétől a végéig 300 ellen, végigbelsőzik a szervert aztán elhiszik, hogy joguk van nyerni mert milyen aranyos jóságos mindenkit befogadó közösség voltak egy háborús játékban XD!

Neharagudjatok de ez legalább olyan undorító mint bármilyen aranyos vagy botos. Mikor bármikor bármennyi várost lázítol (ha eljutsz odáig és nem 300 ember állandó védelmével ütközöl az egész fronton) mindenhová olyan mennyiségű védelmeket tudnak tenni akár még 10 oldal sosnél is, hogy az embernek abszolúte nem marad semmi kedve játszani.

Tehát sokkal több megoldandó dolog lenne. Tegyük fel, hogy a játék mostani állapotában megvalósulásra kerülne ez a szerver.

Akkor most lehet nem az aranyos bohócok nyernének, hanem azok akik több embert tudnak toborozni és belsőzni, meg felhpzni egymást időközben.

Ez mennyivel lenne fairebb?

Természetesen van még pár, fölöttem többszor is említett probléma, tehát egy ilyen aranytól regulált szervert max akkor lehetne vagy kellene követelni, ha megoldottak ilyen alapvető problémákat a játékban, amikkel nap mint nap, szerverről szerverre találkozunk.
 
Utoljára szerkesztve:

-Vamp-

New Member
Kiváló lenne, ha indulna olyan szerver, amit egyébként már ezerszer leírtunk, a felvetés nem új, ám ahogy régen sem történt semmi, most is minimális esélyt látok rá, hogy történjen.:)

A fent leírtakkal kapcsolatban sok minden jutott még eszembe, de leginkább az, hogy ebben a játékban már nincs mire építeni, mert rogyadozik az egész.

Kiváló alapok voltak, mikor indult, ezzel szemben évek óta rohamos dekadencia jellemzi az egészet.
Míg régen hiába ment ránk 800-1000 támadás egyszerre, meg sem kottyant a szervernek, vidáman elbírta.
Tele van minden hibával, bugokkal, attól is lebénul a szerver, ha egyszerre ketten kacsintanak rá...ez így vicc.

Az IG. saját maga generálta azt a helyzetet, hogy a sok ezer játékos itt hagyja őket végleg és maradt mára néhány száz már nem feltétlen a játékhoz, inkább a társaihoz, barátokhoz ragaszkodó játékos, ami szintén megállás nélkül további létszámcsökkenést mutat.

Építkezni tehát akkor lehet, ha van mire, ha van fundamenta, de jelen állás szerint már az alapokat is kirúgták a "ház" a játék eredeti volta alól.

Az aranyozást korlátozni....igen, jó lenne, de túl nagy már a pénzéhség, pedig egy egyszerű utolsó parasztembernek is lenne annyi esze - ami úgy tűnik, az IG.-nek nincs -, hogy nagyobb bevételt hoz, amennyiben nem mohóságra mennek, mert akkor mondjuk minden játékos költ fájdalom nélkül havi 1-2-3-X ezret, és összességében több a sok százszor 1-2-3 ezer, mint a néhány játékostól a havi 50 ezrek, ami persze kiegyenlítetlen, értelmetlen játékot generál a többség számára.

Mind1, tényleg egyszerű üzletpolitika az egész. A jelenlegi állás szerint az IG. maga alatt kaszálja a fát és persze a még játékhoz ragaszkodó, azt szerető játékosok alatt.

Ezt a ténykedést nem tudom, mennyire a direkt szándék motiválja, de a véletlenekben nem hiszek.:)

Jó néhány hozzáfűznivalóm lenne még, de a játékosok általában a falnak beszélnek jó ideje, mert az IG.-t úgysem érdekli, mit dumálunk.:)
 

duduS1

New Member
hogy ti mekkora bunkók tudtok lenni :D nem csoda hogy ott hagytam a játékot egy ideje :D esküszöm,áh,parasztok.
 

duduS1

New Member
hát téged sem igazán ,na az egyszer biztos ,negatív hullámok vagytok,akiket nem sodort még el az ár sajnálatos. :D
 

SHADOWGUN

New Member
pár dologgal én is vitába szálnék az ötleted kapcsán, kedves dudus.
Először is, amiért az innogames nem engedheti meg magának, nagyja részt valós, nincs akkora anyagi finanszírozottsága, mint amennyit gondolnátok.
mivel már nem örvend a játék manapság olyan nagy játékos közösségnek, kevesebb mindent kapnak kézhez a játék működtetők, adminisztrátorok, programozók,stb., már korántsem akkora a pénz összeg juttatásuk,mint régen. Talán említenem se kell a player base deficitbeli különbséget, az akkor és most közötti szakadékkal.A pénz összeg többsége ,amit kézhez kapnak, nem feltétlen dughatják zsebre, bizonyára, máshova is kell adniuk belőle.
Nincs egyetlen olyan fejlesztő/ipar cég, melynek nem kell adóznia egy másik cégnek, mert pl;onnan származnak/béreltek munkásokat, vagy beszéljünk egyszerűen arról, hány ember dolgozik még mosts ezen a félig kihalt játékon..
A játékosok létszáma, már nem sok, látható.
Ha meg is lépnék , talán akkor vissza jönnének páran, de ezt akkoris kétlem.
Ha hosszas évek könyörgése alatt nem tudták megtenni, most sem fogják.
Inkább örülni kellene , hogy egyáltalán még csinálnak új világokat(szervereket);amelyeknek programozása minden egyes újítással további idő igénybevételt követel azoktól,akik ezen dolgoznak.
A játék már igazából törölt lenne, ha nem lennének olyan játékosok akik nem fizetnek,
(csak gondoljatok bele, mennyi összeget keres az innogames csak azzal hogy a játékosok fizetnek csomagokért/boostokért);így inkább örvendezni kéne annak,hogy még létezik.
Sajnos , a böngészű alapú mmorpg/stratégiai játékok még fennt tudják magukat tartani,de már koránt se nincs akkora kereslet és igény rájuk mint bármely más játékokhoz hasonlítva, amelyek nem böngészű alapúak.
Tehát, kérdésedre hogy válaszoljak ,ezen ecsetelés után dudus,könyöröghetsz, így vagy úgy, be linkelhetsz, fel sorolhatod annyi játékos nevét,akiét csak akarod ( itt lennék kiváncsi arra, felsoroltakból vajon hány mondot ténylegesen igent , vagy bólintott erre rá ),de ez nem fog változtani a tényen.
A játék haldoklik,már közel sem játszanak annyian mint régen,és ezért is vet fel sok gondot.
Annak oka,hogy az innogames miért nem tesz semmit a bugok javítása érdekében, ahhoz már nem nagyon értek(tanuló programozó vagyok),de senkinek sem joga ítélkezni felettük.
Ha szeretitek a grepolist,akkor örülni kellene annak, ami még hátra van éveiből,mielőtt a játékpiac véglegesen be darálja.
 
Fent