Kocsma/Offoljunk

DeletedUser

Vendég
Nemá hogy tőle akarsz tanulni... :( Aldaron pls
mutasd te az utam :D :D
amugy helyőr tudod miaz: 4 lába van, asztal, de nem atilla.
ha erre tudod a válasz kérlek küld el postán levélbe írva levelzőcímet másolok
vagy khn is elküldheted ott úgyis többet vagyunk... ide csak feljárogatunk(mostmár ) a grepósokat oltogatni de legfőbbképp téged mert szeretünk :D
 

DeletedUser

Vendég
mutasd te az utam :D :D
amugy helyőr tudod miaz: 4 lába van, asztal, de nem atilla.
ha erre tudod a válasz kérlek küld el postán levélbe írva levelzőcímet másolok
vagy khn is elküldheted ott úgyis többet vagyunk... ide csak feljárogatunk(mostmár ) a grepósokat oltogatni de legfőbbképp téged mert szeretünk :D

Így van, aldi megmondta :D Minket nem tudsz lerázni :D Reméljük néhány helyi is csatlakozik majd :DD DOBJUK FEL A FÓRUMOT!!!
 

DeletedUser

Vendég
Ott legalább van élet... Facen Korboncnok mindig gondoskodik a hangulatról... Na de itt xDDD
 

DeletedUser

Vendég
korboncnok ugyan már... sosem ír vissza... :D :D pedig modi :D :D
pedig kötelező lenne neki... nem baj majd egyszer talán visszaír :D:D amugy honnan ismered korboncnokot ? mert elég bunkónak tűnik :D :D

Facen néha nekem visszaír... De lehet ez csak vmi kiváltság féle xDD Azt mondod bunkó? Hát nemtom, annyit még nem beszéltem vele...

Helyőrkém hova tűntél? :( Nem akartunk megbántani, gyere beszélgetni :)
 

DeletedUser

Vendég
Facen néha nekem visszaír... De lehet ez csak vmi kiváltság féle xDD Azt mondod bunkó? Hát nemtom, annyit még nem beszéltem vele...

Helyőrkém hova tűntél? :( Nem akartunk megbántani, gyere beszélgetni :)

ittvan tuti... most kéri az engedélyt a bannolásra :D:D:D:D egész este ittleszünk
ugyis farmolok khban... szval rettegjetek simán lvernék minden grepóst xDDD igaz azt se tom hogy kell játszani :D helyőr te játszol amugy ? :D
 

DeletedUser

Vendég
ittvan tuti... most kéri az engedélyt a bannolásra :D:D:D:D egész este ittleszünk
ugyis farmolok khban... szval rettegjetek simán lvernék minden grepóst xDDD igaz azt se tom hogy kell játszani :D helyőr te játszol amugy ? :D

Engedélyt bannra? Én azt hittem, azért modi, mert tud bannolni xDD
De ha nem akkor éjjel miénk a fórum!!
Mutassuk meg mit tudnak a khsok xDDD
 

DeletedUser

Vendég
a jóféle khsok... ha már onnan bannoltak akkor itt kiélem magam :D:D több likot összeszedek itt mint a top1nek van itt :D
legalább majd az unokáimnak elmesélhetem hogy életcél volt ez is, és közben nem bnnoltak engem :D:D
 

DeletedUser

Vendég
a jóféle khsok... ha már onnan bannoltak akkor itt kiélem magam :D:D több likot összeszedek itt mint a top1nek van itt :D
legalább majd az unokáimnak elmesélhetem hogy életcél volt ez is, és közben nem bnnoltak engem :D:D

Az az érzésem ez reggelre sajna változni fog, bár semmi rosszat nem írtunk, legalábbis én :p
 

DeletedUser

Vendég
én sem írtam még annyira sok rosszat, kíváncsiság vezérel, egy kezdő nokedli vagyok azt se tudom mi az a lisztvágó kés, és a nokedli szaggató... Szerintem sajtihoz elfog jutni ez a hír hogy valami 2 hülye idejött és agyonodffolta a grepó fórumot... ezennel várjuk kh fórumra is a grepósokat :D:D ottani modiknak ugysincs dolga 3 napja :D
 

DeletedUser

Vendég
Jah, bár most nagy a hype az új szerverünk miatt, szép kis csata várható :D
Helyőr gyere már vissza, oltani akarunk!!!
 

DeletedUser11344

Vendég
én sem írtam még annyira sok rosszat, kíváncsiság vezérel, egy kezdő nokedli vagyok azt se tudom mi az a lisztvágó kés, és a nokedli szaggató... Szerintem sajtihoz elfog jutni ez a hír hogy valami 2 hülye idejött és agyonodffolta a grepó fórumot... ezennel várjuk kh fórumra is a grepósokat :D:D ottani modiknak ugysincs dolga 3 napja :D

Vadvirág meg ne jelenjen nektek..
 

DeletedUser

Vendég
Én észnél vagyok, de Helyőr helyébe már bannoltalak volna a másik fórumról... Komolyan nem értem miért nem kapod a bannt :D
Ilyen inaktív modikat...
 
Fent