Kérdés illetve kérés

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Olyan kéréssel / kérdéssel fordulok hozzátok, hogy valamikor esetleg indul e majd olyan világ ahol nem fog ennyit számítani az arany mind a mostani szervereken?

Sajnos az az észrevételem, hogy ez a játék már nem olyan élvezetes mind amilyen régen volt...
Itt nem az nyer aki tapasztaltabb, vagy többet van fent , itt az nyer aki beleöl a játékba rengeteg pénzt pörget vagy vesz magának 50-60 mantikort már a játék legelején, meg felépít mindent aranyból...

Kicsit idegesítő, hogy így azok akik valaha szerették ezt a játékot egyre jobban kezdik megutálni, pont emiatt, hogy az ilyen játékosoktól nem lehet normálisan játszani. Az pedig, hogy ezen játékosok 1 szövetségbe tömörülnek és minden más játékost együttes erővel ( fejenként 50-60 mantival ) legyalulják és a foglalásaikat kiütik az szerintem nonszensz.
A legutolsó világ ami még normális volt az a Szigma volt, de azóta ami itt megy... Nem azt mondom legyen arany, de maximum csak arra hogy az 5 tanácsadót meg tudjuk venni...

Pl.: Itt van az új világ is a legjobb játékosok is a kezdő védelem alatt maximum 4-5000 pontos VÁROSSAL rendelkezik, aki meg aranyozik az meg rögtön 5-6 várossal kezd... ez kicsit inkorrekt!

Azt sajnálom, hogy ebben a játékban már nem a FAIR PLAY szabályai szerint megy a játék!
Remélem indul olyan világ mint amilyen volt ahol azoknak is lehet esélyük akik nem aranyoznak!

Válaszotokat előre is köszönöm : Crixusz
 

DeletedUser10979

Vendég
Kedves Crixusz

Erre ne számíts!! Ott a hiperborea.. a nyugis világ...
Minden ilyen játék.. ezen alapszik!! Prémium: arany, gyöngy, uridium..stb.. valamiből meg kell élni :D
 

DeletedUser

Vendég
Valamit pedig jó lenne ha ki tudnának találni, mert így élvezhetetlen a játék :/

Lenne valami napi limit, vagy bármi, de ez a töménytelen aranyozás ez csak tönkre teszi a játék szépségét...
 

DeletedUser

Vendég
Hihetetlen! 2 nap alatt 186 db mantit öltem meg az aranyozo emberkénél és még mindig van neki!
Komolyan undorító, valamit kezdjetek már ezzel, egy egész szövi védelme (50 fő) nem elég ahhoz, hogy az ilyeneket felfogjuk.
Ennyire ne legyen már szánalmas ez a játék!
 

DeletedUser10430

Vendég
Tisztelt Cirxusz!

Sajnos ilyen szerver nem várható a jövőben, mert nem érné meg a fejlesztőknek, tulajdonosoknak stb
Ez nem a Szupport hibája, ők sajnos ilyen jelleggel maximum észrevételt tehetnek. Sokan ezt hiszik, de itt a fejlesztők és főleg a tulajdonosok szava dönt. Ha elmész egy boltba, ott is hiába mondják az emberek, hogy ez drága és adják ingyen, nem fogják, mert ez az üzlet :(
Az eventeknél pedig nem nehéz ilyen manti mennyiséget összehozni, prémium nélkül sem. Nem tudom, melyik világot veszed újnak, de, ha a 3-ast ott csak figyelni kell. Fosztogatni és a többi.
Annó Fín én is összehoztam 380 mantit, igaz 2 hónap alatt.
Omegán 300+ mantim volt, amikor először befejeztem.
Ez annyira nem kuriózum. Bár, ez után az event után 186 mantit pénz nélkül nehéz beszerezni.
Vissza lehetne térni a Fí kezdeti állapotára, de amíg drasztikusan nem csökken a bevételek száma, ez aligha várható

Levente
 

DeletedUser10826

Vendég
Van egy olyan kérésem,hogyha már megújítjátok a farm falvakak,akkor lehetne úgy megcsinálni,hogy csak az én karakterem részére legyen 3. szintű.Azaz,hogyha én fejlesztem a farm falu szintjét,akkor az csakis nekem adjon 3. szintű nyersanyagot és ne a többi 19 játékosnak.Szenvedjenek ők is azzal,hogy akár nyersanyaggal,akár a közeljövőben harci pontokkal fejlesszék a farm falvakat,hogy ők is több nyersanyaghoz illetve egységekhez jusson!
'12 óta 98%-ban én húzom fel 3.-5.szintre a falvakat,és a többi szigettársam pedig röhög a markába,hogy én hülye ajándékba adom a nyersanyagomat!
Ez a játék stretégiai és nem "szeretet szolgálat"!
smiley_emoticons_idea2.gif
 

DeletedUser9971

Vendég
Van egy olyan kérésem,hogyha már megújítjátok a farm falvakak,akkor lehetne úgy megcsinálni,hogy csak az én karakterem részére legyen 3. szintű.Azaz,hogyha én fejlesztem a farm falu szintjét,akkor az csakis nekem adjon 3. szintű nyersanyagot és ne a többi 19 játékosnak.Szenvedjenek ők is azzal,hogy akár nyersanyaggal,akár a közeljövőben harci pontokkal fejlesszék a farm falvakat,hogy ők is több nyersanyaghoz illetve egységekhez jusson!
'12 óta 98%-ban én húzom fel 3.-5.szintre a falvakat,és a többi szigettársam pedig röhög a markába,hogy én hülye ajándékba adom a nyersanyagomat!
Ez a játék stretégiai és nem "szeretet szolgálat"!
smiley_emoticons_idea2.gif

Tudtommal ez Stratégiai (CSAPAT) játék ;)
 

DeletedUser

Vendég
Valamit pedig jó lenne ha ki tudnának találni, mert így élvezhetetlen a játék :/

Lenne valami napi limit, vagy bármi, de ez a töménytelen aranyozás ez csak tönkre teszi a játék szépségét...


Én ezen nem csodálkoznék. Ez a játék sem szól másról, mint arról hogy aki pénzes ember az aranybol 2 nap alatt épít világot meg fullos sereget és aki nem pénzes az csak farm lehet.
Hisz lásd advent event. Aranyért lehet pörgetni ki 27-30 darab mitologiai lényt meg hajokat, és akinek van pénze az 3-4 pörgetés után már ott is ficeg neki vagy 50-80 cerberus akár és 200 biremma vagy jelzőhajó.

Ez a játék azért is nem fair mert egy reális normál játékban van annyi esze a fejlesztőknek, hogy nem csak a goldosokra gondol.
Értem ez alatt, hogy az első pörgetés / nap lehetett volna ingyenes és igy mások is érvényesülhetnének.
De sajnos sem a fejlesztők sem az üzemeltetők nem ismerik a FAIR szót sem az emberségességet és az amit tisztességes játéknak hívnak és szabályokba lefektetnek, az csak humbuk..
Hisz nem lehet tisztességes és szabályos játék az ahol a pénzes zsákok minden erőfeszítés és huzamos játékidő nélkül fullosak lesznek és a normál játékos meg ugyan azért honapokat éveket kinylodik és ezt is csak azért hogy utána a pénzes zsákol leverjék lefarmolják hisz mit nekik a veszteség vesznek goldért még 100 erikloszt vagy cerberuszt vagy Isten tudja mit..
 

DeletedUser102

Vendég
Mért az hogy a Achileszen szerverem egy éve lassan bugos nem tudtam törölni magam nem tudok szabira menni többi szerveren igen azt irja nincs szabim összevisza irkál mindent más minden müködik nem kapok itt aranyat stb:(
 
Fent