Arany kereskedelem

Moira

Ex-CM
Üdvözlet!
Ide kérem a visszajelzéseket a szavazással kapcsolatban, illetve mindenre nézve, ami arany kereskedelem.
Köszönöm
Moira
 

DeletedUser10430

Vendég
Felesleges.
Fí, vagy az előtti szerveren nem nagyon van már értelme, mert úgy sem fog senki aranyat adni nyersanyagért.
Van helyette egy rakás farm.
 

DeletedUser10667

Vendég
De vannak olyan világok ahol adnak.És kell.Van néhány ismerösőm akiknek van.És kereskednének.
 

DeletedUser10430

Vendég
Néhány ismerősödnek megéri 50 aranyat 15000 nyersiért adni?
Bemutathatnál nekik.. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8893

Vendég
neeeeeeeeeeeeem. 3 nap alatt vettek meg egy ajánlatot ami amúgy a régi aránynál fél perc alatt elkelt, full felesleges törölni is lehetne az aranykereskedelmet.
 

DeletedUser8635

Vendég
Nem , nein ,nyet , no , és a jelenlegi arany kereskedelem az új világokban is pocsék.
 

DeletedUser9484

Vendég
Ezzel az aránnyal felesleges akármit is kezdeni a régi világokon, mert senki se használná. :D
 

DeletedUser

Vendég
mondjuk nem volna rossz a régi fenn állás 15k nyersi 10 arany
 

DeletedUser9537

Vendég
Nemmel szavaztam, alapból nem szeretem, de vannak ismerőseim akik nem engedhetik meg az aranyvásárlást, de mégis szeretik a helytartót. Ők így, kereskedelem útján szerzik be.
 

DeletedUser10571

Vendég
A régi aránnyal mehetne de így nincs sok értelme szerintem...omegán 4 ajánlatból a változás óta 1 kelt el jó arány:D
 

DeletedUser1886

Vendég
Sziasztok!

A régi világokban semmi értelme. Nemmel szavaztam. Ha nyersi kell, berongyolok az egyik ellenfelem városába érte. Gondolom ez minden más régi világban ugyanígy történik. A szerveren az aktív-inaktív játékosok aránya kb 10-90 %, így nincs nehéz dolgom. Aki nyersiért aranyat ad egy régebbi világban, azt nekem is bemutathatná valaki.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szerintem jó ötlet, előnyös lenne azoknak a játékosoknak a számára akik nem tudnak vagy nem engedik nekik hogy aranyat vásároljon. És nem értem hogy miért kellene ezt leszavazni, biztos a sok kis troll unatkozik.
 

DeletedUser

Vendég
F@szért kell leszavazni, attól még hogy a ti világotokban kibuktatok miatta, lehet hogy valakinek jól jönne mert csak így tud hozzájutni. Csak magatokra tudtok gondolni önző majmok. Szerintem inkább legyen minthogy nem.
 

DeletedUser1886

Vendég
Értsd meg kérlek, nem venne senki nyersit aranyért egy régebbi világban. Ott a sok meghódított falu, egy összekovácsolódott jó szövetségben a tagok bármennyi nyersit adnak annak, akinek szüksége van rá, mert van miből. Régebbi világokban már elértek a játékosok bizonyos városszámot, ami fölött egyszerűen nincs értelme aranyért vásárolni.
 

DeletedUser

Vendég
Nem tartom jónak.
Egy másik böngészős játékban megtapasztaltam, hogy akik megengedhetik a nagyobb összeg ráfordítását a játékra, mennyivel gyorsabban fejlődnek.
Nem kéne ezt a játékot is az anyagiasság irányába elvinni.
 

DeletedUser10430

Vendég
F@szért kell leszavazni, attól még hogy a ti világotokban kibuktatok miatta, lehet hogy valakinek jól jönne mert csak így tud hozzájutni. Csak magatokra tudtok gondolni önző majmok. Szerintem inkább legyen minthogy nem.
Ez nem megengedett hangnem a fórumon, remélem, a Szupport is egyet ért.
Aki régi világokban is arannyal akar kereskedni, az vagy milliárdos, vagy nem tud játszani.
Értsd meg, hogy ezek a szerverek 1 éve, vagy több ideje futnak. Fí is 11 hónapja.
Megszilárdult farmok vannak, szellemvárosok.
50-100-150... városnál már ez azoknak sem éri meg, akik több tízezer forintot költenek a játékra havonta.
Főleg az új árfolyammal, amely szerintem mindenképp pozitív.
Napi 150 arany/város 50 városnál 7500 arany, NAPONTA. Havi szinten 225,000. Ami majd 300,000 Forint.
Ennyit azért nem sok ember fog rákölteni, főleg, hogy eventeknél, ennek a néhány %-kából teljes sereget lehet építeni.
Arany nélkül is össze lehet hozni 180-240 mantit egy jobb eventnél...
Én nem vagyok prémiumos, de azért a tény az tény.
 

DeletedUser10430

Vendég
Érdekes, hogy 2 játékos vállalta fel a véleményét, mely szerint igen, mégis több az igen szavazat...
most ez hogy is van???
 

DeletedUser10823

Vendég
Szavazás eredménye: Kiterjesszük-e az arany kereskedelmet a régi világokra?
Szavazók: 51. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz

Miért?
 

DeletedUser10430

Vendég
Mivel hozzászólt a témához ez minden bizonnyal megtörtént. ;)
 
Fent