Kérdések a Hyperborea világról!

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Mikorra várható egy általános ismertető erről a világról? (Sebességek, szövetségi limitek, speciális szabályok, eltérések az "éles" /tehát: aktív városok foglalásával működő/ világokhoz képest)
 

DeletedUser

Vendég
Miért nem enged belépni? :/ Próbálok regelni, de semmi.. :/
Azt írja: belső hiba lépett fel.. :/
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser574

Vendég
Üdv!

Mikorra várható egy általános ismertető erről a világról? (Sebességek, szövetségi limitek, speciális szabályok, eltérések az "éles" /tehát: aktív városok foglalásával működő/ világokhoz képest)

Egyelőre annyi információ van róla amit a regisztráláskor lehet elolvasni:

6vpgojn14qh2cbbyyf9.jpg
 

DeletedUser

Vendég
Érdeklődnék hogy miért nem kaptam még meg az adventi naptárból a 24-én választható 100 aranyat.
 

DeletedUser

Vendég
Érdeklődnék hogy miért nem kaptam még meg az adventi naptárból a 24-én választható 100 aranyat.

Vedd fel a vezetőséggel a kapcsolatot az Ügyfélszolgálatnál. A főoldalon Support vagy a játékban Beállítások/Ügyfélszolgálat!
 

DeletedUser

Vendég
Tisztelt Grepolis Csapata!

Azt szeretném megkérdezni, hogy a Hyperborea (békés) világra meglehet-e szerezni a hősi stratéga kitüntetés??thisisgrepo
A város foglalást tudom-e helyetesíteni szellemváros foglalással??
A Választ előrre is köszönöm!:eek:

További jó játékot(szórakozást)!
Üdv,
***Idegen***
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.A Hyperborea világban lesz-e világcsoda?Ezt nem tudom.
A választ előre is köszönöm! :)
 

DeletedUser

Vendég
Tisztelt Grepolis Csapata!

Azt szeretném megkérdezni, hogy a Hyperborea (békés) világban meglehet-e szerezni a hősi stratéga kitüntetés??thisisgrepo
A város foglalást tudom-e helyetesíteni szellemváros foglalással??
A Választ előrre is köszönöm!:eek:

További jó játékot(szórakozást)!
Üdv,
***Idegen***

Erre a kérdésre még nem kaptam választ!!!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem hiányolom a hangtavart/nem találom vagy nincs semmilyen hangeffektus?
üdv.
 

DeletedUser

Vendég
A hangot még a publikus béta szeveren nem tesztelték! Addig amíg ott nem tesztelik és nem felel meg a feltételeknek nem is lesz.. Hamarosan mártesztelni fogják és akkor már csak azt kell várni, hogy a német és az angol szervereken beteszik akkor már itt is lesz..
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7706

Vendég
sziasztok azt szeretném kérdezni hogy meg adnà valaki a honlap cimet:eek: ahol van a vilàgtérkép ahol meg lehet nézni a szövecség terjeszkedését
köszi :D


üdv :furbo
 

DeletedUser

Vendég
Hi!
Két napja nem kapok szigetküldetést, vajon miért?
Üdv Tamás
 

DeletedUser

Vendég
Sajnos jelenleg egy hiba áll fenn a küldetések kapcsán. A rendszer egy téves linkelés folytán ugyanis a ki és belépésekhez kapcsolja a küldetéseket, így amennyiben a szükséges időn belül nem jelent meg egy sem, fontos, hogy rendesen kilépj és belépj a játékba. A hiba elhárításán már dolgoznak a fejlesztők és elvileg a 2.40-es verzió után már nem fog gondot okozni. Elnézést a kellemetlenségekért.

Grepolis support csapat, Khíméra
 

DeletedUser9415

Vendég
Tisztelt Grepolis Csapata!

Azt szeretném megkérdezni, hogy a Hyperborea (békés) világra meglehet-e szerezni a hősi stratéga kitüntetés??thisisgrepo
A város foglalást tudom-e helyetesíteni szellemváros foglalással??
A Választ előrre is köszönöm!:eek:

További jó játékot(szórakozást)!
Üdv,
***Idegen***


Szia!
Bocsi a késői válaszért, remélem még játszasz ezen a remek játékon :)
Igen meg lehet szerezni, én pl. a Hyperborea szerveren szereztem meg pár napja a Hősi stratégiát.
 

DeletedUser9302

Vendég
Igen.
Még annyit, hogy van valami tévedés ezért nem mindig enged be Achilesbe, úgy tudom, hogy félrefordítás, de lehet már korigálták.
 
Fent