Üres szigetek újratelepítése

DeletedUser4197

Vendég
Sok helyen találkoztam olyan szigetel, ahol a bónuszfaluk vannak, hogy a rájuk telepített játékosok kihaltak!! Az szerintem jó lenne, ha újra telepítené a gép rájuk a játékosokat, mert így egy idő után a környéken csak erős játékosok lesznek, és más nem maraduk a tengeren! Ahol én játszom, ott a tengeren kb 150 játékos van már csak, mert sok sziget kihalt!! Jó lenne ha újra benépesednének!!:eek:
 

DeletedUser

Vendég
Gondolj bele a helyzetbe, ha te egy olyan helyre kerülnél, ahol körbe csak erős játékosok vannak... :confused:
 

DeletedUser1598

Vendég
Én egyszer kiköltöztem olyan helyre 7 várossal, egy teljes szigetet elfoglalva olyan helyre, ahol még közelbe sem voltak regisztrált játékosok... Szerintem nem örültek nekem:)
 

DeletedUser

Vendég
Hát az valószínű :)

Bár akkor is "csupáncsak" egy ember volt ott, viszont ha körbe 150.000+ pontosok lennének, én tuti, amint ránéznék a térképre, rányomnék az újraindítás gombra :)
 

DeletedUser4197

Vendég
nézd, a környékemen az a tapasztalat, hogy nem becsülik a kicsit, és nem is törődnek velük! mag ha tudnak az elején kezdeni valamit, akkor gyorsan erősödhetnek! én is mikor elkezdte a környéken már sok erős volt! gondoltam egyet míg épült a fatermelő létrehoztam egy szövit, ami most az alpha világ 11. lenagyobb szövije!! pedig még is meretlen volt a játék és csak kicsik voltak benne!!
 

DeletedUser

Vendég
Igazából az embernek jókor kell lenni jó helyen.

Akármilyen profi valaki, ha kiütik sokkal erősebbek, akkor hiába jó játékos, a túlerő ellen valószínűleg nem tudna sokáig ellenállni.
Nos én is hasonló utat jártam meg szerintem mint te, aztán az 5. szövetség alapító rangú tagjaként végeztem :)
Viszont kezdéskor akkor is a térkép szélére kerül az ember, viszont ha beváltanák ezt az ötletet, és bedobna a térkép közepébe, ahol körbe egy elit szövetség van, ahova komoly követelmények vannak (Elveszettek, Kilikiai Conquistadores, -KO-), akkor nem tudsz mit kezdeni, mert ők tuti, hogy se akadémiába, se szövetségesnek nem vennének föl.

Nekik meg nem nagyon vannak szövetségeseik, akik így a védelmükbe vehetnének egy ilyen helyzetben lévő embert.

Szóval ez így elég szerencsétlen helyzet lenne :(
 

DeletedUser9302

Vendég
Sok helyen találkoztam olyan szigetel, ahol a bónuszfaluk vannak, hogy a rájuk telepített játékosok kihaltak!! Az szerintem jó lenne, ha újra telepítené a gép rájuk a játékosokat, mert így egy idő után a környéken csak erős játékosok lesznek, és más nem maraduk a tengeren! Ahol én játszom, ott a tengeren kb 150 játékos van már csak, mert sok sziget kihalt!! Jó lenne ha újra benépesednének!!:eek:

Rátelepítéssel arra gondolsz, hogy beregisztrál megkapod a 12000-re szellemet, míg valaki a 2000-rest?

Emellett ahol sok a szellem, ott tele vannak "nagy kutyákkal" ezek csak folyamatosan támadnák az újakat!
 
Fent